- 200 тис. км
- Сміла
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто технічно справне,працює як бензині так і на газу,по кузову є незначні дефекти,але на свої роки авто виглядає не погано.Телефонувати на вайбер,або вотцап.
Три роки тому варилася,потрібно фарбувати,за додатковою інформацією звертайтеся за телефоном,розповім що де і як. Газ бензин працює і на газу і на бензині, газ 4- того покоління, заміна люка на електричний, стоїть сигналізація з дотяжкою вікон,передні сидіння з підігрівом,бортовий компьютер, електродзеркала з підігрівом,відкриття багажника з кнопки,електросклопідйомники ,новий головний тормозний,по кругу дискові гальма, заміна передніх супортів і гальмівних дисків на нові 256 з вентиляцією, титани на 15 тільки інші не ті що на фото, заміна механічної рейки на гідравліку. Знімається з обліку, з документами повний порядок, бажано перерегістрація на нового власника! Всім вдалих продаж і покупок, і мирного неба над головою!
Продам або відам на запчастини, 88 рік, стоїть ГБО, мотор робочий, коробка теж, машина стара питання про дно не задавати, під донора або вся циліком, дбажано самовивіз, але для уточнення все по телефону Причина: просто стоїть на подвір?ї
Продам Opel Ascona на впевненому ходу кожного дня. Автомобіль у сімʼї 5 років. Поварене днище і нові пороги, АКПП та двигун в нормі, термінових вкладень не потребує. Є незначні нюанси, не критичні. Відповім на всі питання по телефону. Тільки переоформлення.
Авто в хорошому стані, технічно все справне, газ вписаний, стоїть новий акумулятор, авто на титанах p13 зима, недоліки видно на фото, двигун масла не їсть. Писати на вайбер! Мій номер
Продам ,поварена,на увереном ходу,робить на газу та бензині,докі норм,40 тис гр,торг.Вопроси по телефону
Продається хороша,жвава машинка,яка любить швидкість....на свої роки в гарному стані...люк є але не користувалися,є пошкодження лакофарбового покриття на даху автомобіля..ну і звичайно пороги....коробка 5ст... вибиває 4 передачу.......реальному покупцю хороший торг.....продаж тільки із переоформленням..документи є....я власник...потрібна заміна мозгів
