- 242 тис. км
- Харків
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам свій кросовер 3-тя машина у сім'ї, рідко їжджу на ньому Я перший власник в Україні, машина пригнана з Італії, пробіг ніхто не крутив, так як стоїть ще екологія, сажевик, раз у 800 км включається очищення, показник того, що сажевик вирізати ще не скоро Мотор ,коробка ,ходівка -питань немає ,все гуд Салон в дуже хорошому стані, електроніка вся працює, клімат, і т.д Хороша акустика Base, не погана шуму ізоляція у авто На машині нова зимова гума, не знімав бо практично не їжджу на ній Салон трансформер,складається у рівну підлогу У підлозі є запаска, нова заводська Продаж не терміновий, тому перекупом краще не дзвонити Переоформлення будь-яке
