- 310 тис. км
- Житомир
- Дизель, 1.96 л.
- Ручна / Механіка
Привезений з Латвії у 2019 році. Технічно та візуально - у відмінному стані. Оригінальний пробіг. Турбіна суха, підтікань ніде немає. Іржі немає. Кермова рейка відреставрована. Сигналізація,2 ключі(один рідний,другий-прошитий) Замінено масло і фільтра
Авто повністю на ходу вкладень не потребує Детальніше за телефоном
Машина в ідеальному стані. Продаю у зв'язку з переїздом за кордон. Приїжджайте дивіться будь-коли. Машину на ходу можете перевірити в будь-якому сто. Присутній газ Гума нова і диски. Зчеплення поміняли.
Авто на ходу, є незначні зовнішні пошкодження. Питання по телефону.
Доглянуте авто в чудовому стані, вкладень не потребує! Живий, економний і надійний автомобіль для щоденних поїздок. Продам авто в ідеальному технічному стані — сів і поїхав! Чистий, доглянутий салон, відмінна ходова, нова гума. Авто варте уваги — повністю обслужене, все працює. В подарунок новий комплект зимової резини. За більш детальною інформацією по телефону/огляді. Готова до будь-яких перевірок
Продам власне авто. Повністю. обслужене. Замінено щеплення з демфером. Передні амортизатори. WOLPD8E32F8046801. Замінив ланцюг грм,масло в двигуні і коробці + новий антифриз.
Опель Астра BERTONE Кабріолет 2.2 дизель , цеп. Механіка . Салон Чорна шкіра. Оцинкований кузов. R17 . Обмін без доплати ! Пишіть в приват або на вайбер.
Авто в гарному технічному стані ,максимальна комплектація,андроїд магнітола ,парктроніки ,камера, підігрів сидінь і багато іншого, є нюанси по кузову збитий лак при мийці
Автомобіль технічно в ідеальному стані, пригнаний в Україну в 2018 році, їздив мало, але проходив регулярну перевірку на сто та регламентні роботи. Осінню 2025 на пробізі 169000 був замінений грм, масло, помпа, ремінь генератора, всі фільтри, тобто додаткових витрат машина не потребує ближчих 10000, по ходовій частині - збита, стуків немає, двигун працює рівно, масла не бере і ніде не підтікає, щеплення в гарному стані. По дну не гнила, не ржава. Відколи пригнана в одного власника. Машина готова до любих перевірок сканером, товщинометром і всяком інструментом який забажаєте. Решта інформації по телефону, якщо цікавлять якісь доп фото, скину на любий меседжер
Продається доглянута Opel Insignia з надійним дизельним двигуном 2.0 CDTI. Авто в ідеальному технічному стані, вкладень не потребує! Постійно перебуває на території Польщі +********
Продам Опель Астра H 2010року з двигуном 1.7 турбо дизель,всі питання які виникають дзвоніть,торг присутній.
Вітаю! Продаю власну Vectru A у хорошому стані. Автомобіль зарекомендував себе як дуже простий в ремонті, дешевий в обслуговуванні та витривалий у повсякденному використанні. Справний німецький робочий кінь. Мотор 1.8, 8 клапанів, бензин, (газу ніколи не було), ремонту не потребує, має хорошу тягу, масло не їсть, не димить. Має просту і добре зрозумілу конструкцію, а головне, що при обриві ременя ГРМ клапани не гнуться. Паливна система обладнана моноінжектором, який невибагливий до якості палива. Витрата влітку по місту 9-10, взимку 10-11 літрів. Механічна коробка і зчеплення проблем не мають, не воють, передачі добре перемикаються. Гальмівна система і гідропідсилювач керма працюють штатно, без нарікань, з заводу штатно комплектується системою ABS. Кермо крутиться легко, нікуди не тягне. Пічка гріє… ні, вона жарить, фари світяться, підігрів заднього скла, сигнал, центральний замок і сигналізація працюють. По кузову має хороший загальний стан, без дірок, але місцями присутні не критичні вікові зауваження у вигляді «рижиків». Як для седана має великий багажник. Машина взута в хорошу зимову гуму на легкосплавних дисках. За правилами гарного тону я, як порядна людина, віддаю комплект літньої гуми. З нюансів: не працює датчик палива (потенціометр куплено, але поки не встановлено), не працює електронний годинник, для коректної роботи «ручника» необхідно замінити сам важіль ручника в салоні (стерлися зубчики). З останнього, що було замінено, то це паливний насос і задні гальмівні колодки. Якщо Вам потрібен перевірений часом і людьми німецький витривалий і недорогий в обслуговуванні автомобіль на кожен день, то це Ваш варіант. Машина друга в сім'ї, оформлена на дружину (вона ж і буде показувати, тому що я за кордоном). Якщо не в зоні, будь ласка пишіть у месенджери. Дякую за увагу і всім добра!
Авто пригнане з Німеччини у 2019 році. Пробіг по Україні 50+тис.км. Автомобіль у нормальному робочому стані. У минулому році замінено ланцюг ГРМ, після чого перестала проходити штатно регенерація сажевого фільтру. Регенерація проходить, але ЕБУ не скидає лічильник сажі. Потрібно скидати через сканер. Потрібно або вирізати фільтр, або знайти нормального фахівця для ремонту. Потребує незначного косметичного ремонту. В наявності є капот під заміну, комплект літніх коліс.
технічно і візуально гарний стан. ніколи не підводила в дорозі. мотор, кпп працює відмінно. кузов в дуже гарному стані. масла не бере ні грама від заміни до заміни. по авто нічого робити не треба. ходова зроблена. замінено всі стійки, пружини, передні сайлентблоки всі кнопки та функції роблять 2 ключі під чохлами доглянутий салон причина продажу - купив на АКПП
Гарне авто, не дороге в обслуговуванні. Нещодавно змінено ремінь ГРМ, по ходовій замінені стойки та замінені подушки двигуна, встановлений новий компресор кондиціонера. коробка та двигун роблять без нарікань, у коробці замінив диск (мозок коробки) приблизно 5000 км. назад. Встановлений та прописаний у документах ГБО 4 покоління. Розхід палива по місту 9 л. по трасі 7 л. В наявності два ключі, сигналізація, підігрів дзеркал та заднього скла. Скло вкругову рідне. З мінусів на фото все видно.
