- 270 тис. км
- Нікополь
- Бензин, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє авто. Автомобіль реально був в одних руках 17 років у мого дядька. Останні 2.5 роки володію я. Всі роки авто паркувалось в сухому гаражі. Як тільки вона потрапила до мене, я одразу замінив ГРМ помпу і ролики. Перетянув стелю. Змінив основний радіатор і радіатор пічки, також поміняв тосол. Поставив нову систему вихлопу. Якщо у покупця буде бажання можу поставить прошивку Stage 2. Авто дуже хороше в ходу, тримає трасу на любій швидкості, дуже якісна обезшумка. На цьому авто нема бажання зупинятись, настільки приємно їм керувати, навіть після далекої подорожі не відчуваєш. втоми. Звісно по лкп є питання роки беруть своє, але основні деталі кузову у задовільному стані, ланжерон та днище без іржи. Мотор та коробка працюють без запитань, мост не виє. Акумулятор живий. Автомобілем користуюсь кожен день, не підвів ні разу.
