- 280 тис. км
- Бердичів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Робот
Є пошкодження з боку ,зимою вирвало під крильник комп'ютер показу,що не працює задні партроніки і не доходить до кінця панорама ,а так все працює.
Машина 2009 року. експлуатація з 2,2009 автомат aisin. Ксенон адаптивні фари омиваючи датчики світла та дощу ел пакет Шкіра Навігація Круїз контроль автомат 6 ст зимовий режим ізофікс антибукс допомогу при старті. кермо обшивка шкіра мульти. Підігрів сидінь.2 зонний клімат-контроль управління із заднього ряду ел зникала з підігрівом та складанням. всі ключі та сервісна книга в наявності. ГРМ нещодавно замінено. мастило в двигуні та КПП замінено., можу відправити копію огляду при проходженні техогляду. Німеччини.. машина із заводу листопад 2008 року.. вкладень не вимагає.
Машина у гарному стані, доглянута і технично обслуговувана. Передні нові гальмівні диски, передні стійки та півосі з гранатами. Колодки помінені у коло. Два комплекти гуми. Торг.
Авто в гарному візуальному та технічному стані, салон індивідуальний, чорний потолок, працює як на бензині так і на газу, стої дорога газова установка KME, газ вписаний. Два ключа. На вто встановлено дорогі біледовскі лінзи, які ще на гарантії, світло просто ТОП. Авто обслуговувалося завжди вчасно. В комплекті з авто віддам зимову гуму на структурних металевих дисках.
Авто у хорошому стані пригнаний самим із Німеччини із пробігом 95000т.км . Замінена цеп на оригінал і демферний шків. На пробізі 250т. Повністю в рідній фарби. Продаж тому що став непотрібний. Останні два роки практично некористуюсь. Це авто завозило товар у магазин . Грузів не бачило. Підготовку до продажі нероблю Продаж як є. Кузов не полірованим. Хто візьме не пожалів. Комплект резина на дисках додаю.
Продам астру в шикарному стані! Автомобіль в рідній фарбі,без ДТП! Все скло рідне,в тому числі лобове! Кузов в чудовому стані! Салон чистий та охайний! В ходу дуже приємний автомобіль! Робочий клімат-контроль! Сів і поїхав,вкладень не потребує абсолютно! Можливий обмін на Ваш автомобіль в будь-який бік! З документами повний порядок,переоформлення! Торг на місці після огляду! Перегляд:м.Дніпро,вул,Передова 473!
Opel Vectra 2.2 газ/бензин Машина від першого власника із салону (2 власника пише тому що купувалась в кредит і в 2015 році переписана була вже на власника ) Куплена в салоні в Ужгороді. Експлуатація з 2009 року. Тільки в одних руках із салону. Механіка. Без жодного підкраса!!! Без жодних царапинок . Без жодних рижиків. В таких стані дуже малр машин. 2 ключа. Шкіра, підігрів сидінь, Bi Xenon
Продам вірного німця — Opel Vectra A. Машина для тих, хто знає, що таке справжня класика 90-х і готовий прикласти руки. Технічний стан: Встановлено ГБО (вписано). На даний момент не заводиться. Потрібно розібратися з паливною системою або запалюванням. Двигун раніше працював рівно. КПП та підвіска були в робочому стані. Зовнішній вигляд (все як на фото): Є питання по кузову: арки та пороги потребують уваги зварювальника. Лак на капоті та даху «попросив відпустку», але на швидкість не впливає. Встановлено спойлер, вітровики та литі диски. Плюси: Проста та дешева в обслуговуванні. М'яка підвіска та просторий салон. Хороший варіант для тих, хто шукає недороге авто для роботи або хоче навчитися крутити гайки. Продаж як є. Документи в порядку. Торг біля капота. Знаходиться в м. Новий Розділ
На повному ходу Будь який вид переоформлення
Всі деталі за номером телефону. Любий вид переоформлення . Авто в хорошому стані в рідній фарбі . Двигун 8 клапанний 1,6
Автомобіль повністю на впевненому ходу. Вкладень не потребує, стан сів і поїхав. Сімейний автомобіль, 5 років в одних руках. Замінено демфер, масло в КПП. По електриці питань немає, компʼютер чистий. Мотор в хорошому стані, масло не їсть, від заміни до заміни не доливається зовсім. Ходова перебрана, стуків немає. Автомобіль вартий своєї покупки. Торгу більше немає.
Автомобіль в нормальному стані,замінена турбіна,є вебаста, Коробка 6 ступна Кого цікавить детальніше за телефоном
Доброго дня, до вашої уваги пропоную автомобіль Опель Астра 2008 року, з встановленим газом 4 покоління, та вже вписаним в технічний паспорт, оригінальний пробіг, брав у власника який брав автомобіль з салону, з 2008 році була в одній сім?ї весь час, питань по технічному стану автомобілю немає, мотор робить як новий, нічого робити не потрібно, салон гарний не прокурений, звісно є сліди експлуатації але не критичні, самі розумієте машина не нова, в комплекті віддам літню та зимню резину на дисках, машина жива не розірвана проїзде ще не один рік, торг присутній, авто бізнесменів прошу не турбувати. Телефонуйте за цим номером) Телефонуйте за номером телефону
Торг на переоформлення Надійний автомобіль. Всі запчастини змінювались вчасно.
Автомобіль має підігрів двигуна від звичайної розетки в 220 Вт + в наявності також є шнур. Комплект літньої гуми на дисках. Всі додаткові питання по тел..
Продам своє авто в максимальній комплектації. Авто обслужене в гарному технічному стані Датчик світла Датчик дощу Дотяжка вікон Хром пакет Чорний салон Кожані сидіння з перфорацією Пам'ять сидіння Вентиляція сидінь Масаж сидіння Регулювання бокової підтримки сидіння Система старт стоп Спорт режим Парктронік перед зад Асистент паркування (кермо повертається автоматично) Система тримання в смузі(підрульовує та попереджає про вихід зі смуги) Асистент початку руху під гору Система підігріву салону в зимку Електричний ручник Топові led фари з можливістю вирізання зустрічного авто незасліплюючи його Автоматичне ближче дальне світло та багато чого іншого. Витрати пального в місті до 6 за містом 4-4.5 а також залежить від стилю їзди. По всім питанням пишіть або телефонуйте. Можливий обмін
Opel Astra GTC!!! Машинка зроблена для себе! Усе мінялось одразу, в комплекті з нею 3 ящика запчастин, які могли ходити, але були замінені, літня та зимова резина, лкп все рідне, перевіряйте з радістю, щеплення було замінене, по мотору ніяких нюансів, газ працює, ходовка не стукає, масло заміняне 300км тому назад, з фільтрами та свічками. Задні стопи тоновані, передні фари в бронеплівці, дорога тоніровка на вікнах, та лобашу, машинка бункер, насадка на глушник, спойлер, акулячий плавник, наклейки на задньому склі, карплей, навігація, і ютуб. Торг присутній. Детальніше по телефону.
