- 186 тис. км
- Воловець
- Дизель, 1.7 л.
- Не вказано
Авто в гарному стані, салон та сидіння цілі не протерті, не пошкоджені. 7 місць.,6-ступеневаКПП. Двигун 1,6- ,,ТУРБО'' 150к.с. 110кВт. Виготовлений заводом спеціально під ГАЗ. Не порівнюйте зі звичайним 1,6. Каталізатор на місці, пробіг рідній не кручений, вікна оригінальні по колу , два ключі, сервісна книжка, страхування до кінця року присутнє, + чотири колеса на дисках.
Присутні незначні сколи, плюс чотири легко сплавні діски
Продам Opel Insignia дизель 1,6 – надійний, комфортний і економний автомобіль, який стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість і стиль. Авто в класичному чорному графітовому кольорі виглядає солідно та елегантно. Плавні лінії кузова, комфортний салон і продумана ергономіка роблять кожну поїздку приємною. Двигун 1.6 дизель забезпечує оптимальний баланс потужності та економічності – середня витрата пального всього 5.5 л/100 км. Машина завжди отримувала якісний догляд, обслуговувалася вчасно, тому знаходиться у хорошому технічному стані. Чудово тримається на дорозі, м’яко йде, працює без зайвих звуків. Салон просторий, зручний, у хорошому стані, гарна шумоізоляція – в такій машині хочеться їхати далеко і довго. Авто вже готове до нової зустрічі з власником – вкладень не потребує, лише сідаєте і їдете. Відмінно підійде як для міста, так і для подорожей. Телефонуйте, домовимось про зустріч!
Власне авто на макс. комплектації.Повністю обслужено!!! Замінена рульова рейка,стійки аморт. і всі 3 контури рідин.Батарея збережена була замінена по відзивній в Європі на 64квт. Авто затоноване зад темною плівкою перед артермальною в жару салон не сильно нагрівається. Два комплекти дисків зима оригінал і гума Michelin Alpin 7 літо r15/205/65 для комфортної їзди по наших дорогах).В авто є підігрів всіх сидінь і руля. Всі асистенти тримання в полосі та авто паркування.
Авто в хорошому стані Деталі за номером телефону
машина на ходу в кладань не потребує сів і поїхав
До Вашої уваги пропоную автомобіль у дуже гарному стані, як технічно, так і візуально. Авто придбано у офіційного дилера на Столичному шосе. Перший власник, з моменту купівлі обслуговувалась на сервісі Opel. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Салон доглянутий, не затертий, без сторонніх запахів. Кузов без дефектів, виглядає свіжо та акуратно. Торг обґрунтований біля авто.
Продам власне авто. Опель Астра 2009 р.в. Машина в доброму технічному стані. По кузову є нюанси , показані на фото. Пострадала від бурі. На швидкість не впливає. Двигун 1,4, бензин. Легке, маневрене і невибагливе авто.
Продам машину в рабочем состоянии
Свіжо пригнане авто з Нідерландів, збережений стан авто, в рідній фарбі, рідний пробіг, батарея 60кВт, запас ходу в середньому 300км. В комплекті 2 зарядки швидкісна та для зарядки від 220В. Багата комплектація для комфортної їзди. CarPlay , аудіосистема BOSE, асистент мертвих зон, розпізнавання дорожніх знаків та пішоходів, утримання в полосі , попередження зіткнення та багато іншого. Автомобіль вже на обліку,.
ЧИТАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ОПИС ПОВНІСТЮ!!! Продається Opel Zafira A, 2003 року Нема можливості комусь зараз на ній їздити, тому щоб не стояла просто - вирішили продати Що там з мотором і т.д я не знаю, так як стоїть довший час і немає як і кому відвезти її на СТО. Тому продаю як є. Заводиться, їде. Все остальне треба дивитись. В техпаспорті вписаний газ/бензин, але в машині не встановлене ГБО Пробіг близько 313к По тому, що я знаю, то ABS на панелі висвічує, акум трохи не дуже вже, та лівий покажчик на панелі приладів не світить (фари світять). Ну і те, що довгий час стоїть вже. Також зараз немає страхування, так як і не потрібне, бо ніхто не їздить. За деталями пишіть в повідомлення, на дзвінки не завжди є можливість відповісти, так як я майже постійно на роботі, не завжди можу відповісти Машина знаходиться в с. Любеля, Львівська область, огляд відповідно в цій місцевості по домовленості. ПРОДАЖ ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ПОВНЕ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ В МРЕО!
Продам Опель зафіру 2007 року. Я другий власник. 13 років в одних руках. Встановлено газ і вписано у документи. Через прикру помилку в авто заклинило поршень, шатун пробив блок і поддон тобто мотор під заміну. Машина не на ходу.
