- 142 тис. км
- Львів
- Бензин, 0.97 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу кожного дня,технічно без жодних проблем,є незначні нюанси по косметиці.
Авто на ходу кожного дня,технічно без жодних проблем,є незначні нюанси по косметиці.
авто в гарному стані 1.4 бенз турбо компресор двигун працює ідеально.140 коней.гараж зберігання.компл резина з дисками літ р 19.зима р 18.новий акумулятор.
Все на ходу зараз літня резина на титанах) може бути ще +зимова на залізних дисках ) поліз лак на фото видно є деякі недоліки але все в живу
Автомобіль в чудовому стані 1.7 дизель 2010 рік 6-ступка Комплектація cosmo максимальна Підігріви , лінзована оптика, круїз , авто світло дощ, омивачі фар , датчики шин , перфоровані сидіння комфортні , великий монітор Автомобіль обслужений не потребує вкладень . Чудовий варіант хто шукає авто для себе !
Продам Оpel Astrа Н Station Wagon 1,6 16кл. 105 к.с. В середині лютого 2020 особисто пригнав авто з Німеччини з пробігом 173000, зараз пробіг 271000. Стан хороший, автомобіль весь в рідній фарбі, без ДТП 100% нічого не фарбувалося, кузов оцинкований. Простий і надійний атмосферний мотор Z16XEP без фазиків і теплообмінника, у відмінному стані, працює добре, хороша динаміка. Екологія на місці. Керується і їде приємно. Сервісна книжка, два ключі. Є карпас (код з яким можна активувати різні режими, підшивати ключі тощо). Він код W0L0AHL**********. Комплектація: передні електросклопідйомники, електродзеркала з підігрівом, круїз-контроль, обігрів заднього скла, електрогідравлічний підсилювач керма, кондиціонер, мультируль, бортовий комп'ютер, регульована яскравість приладів і кнопок управління, коректор фар, оригінальна аудіосистема CD/MP3/GPS з нормальним звучанням 6 динаміків, АBS, ESP, EBD, дискові гальма по колу, антибукс, 8 подушок безпеки, преднатягувачі ременів безпеки, центральний замок, релінги на даху (також віддам поперечини), регулювання керма по вильоту і по куту нахилу, регулювання сидіння також верх-вниз, іммобілайзер, центральний замок, омивач фар, амортизатор капоту, запасне колесо - докатка, якісні модельні килимки в салоні і багажнику. Додатково встановлені протитуманки оранжевого кольору - гарно позначають авто в туманну, дощову погоду і на трасі, дорогі вставні дефлектори вікон, футляр для окулярів, тонування. Зроблена якісна підсвітка приборної панелі та кнопок керування, USB роз'єм (використовується для заряджання гаджетів). Встановлено спойлер ОРС версії. Аерографія, віброшумоізоляція дверей і задньої ляди, встановлено стабілізатор струму для заслонки рецеркуляціі повітря. У цю ціну входить комплект літньої гуми Uniroyal RainExpert 3, з цікавими дисками (диски з полками і вилітом 26 - перше фото). Можливо віддам/продам автобокс на дах. Відмінний сімейний автомобіль, комфортний і місткий. Решта опису на останньому фото
Автомобіль повністю в справному стані. все працює. Рижиків нема ніде. Переоформлення.
Авто доглянуте. Замінено ремінь грм і генератора, стартове реле, масла, фільтри, помпа, тормозний циліндр. Є 2 клічі та зимові колеса разом з дисками. Часткове тонування. Екологія присутня. Хороша сімейна автівка. Продаю через купівлю новішої моделі. За необхідності зроблю додаткові фото чи відео.
продам Опель на ходу сів поїхав,газ /бензин,механіка,четвертої ступка,по кузову потрібно підлатати а так все супер.
Гарне авто мінуси видно на фото мотор коробка та ходова в нормі шини літо в гарному стані всі питання по телефону дзвонити з 9.00 до 21.30 механіка 6-ти ступка два ключа повне то 3 тисячі назад ходова вся перебрана з доками все норм
Автомобіль в хорошому стані для поїздок на кожен день в межах міста та між містами. Автомобіль сімейний 7 місць задній ряд сидінь складається, великий багажник. Автомобіль використовувався для поїздок до місця роботи та на відпочинок. Рух автомобіля здійснювався по автотрасі щодня та по місту. Заміна масла, фільтрів здійснювалася кожні 9000 км. Обслуговувалась лише на СТО. Замінені: -Комплект(ГРМ): - Помпа - Ремінь генератора - Рідини - Свічки - Ступічний підшипник - Передні стойки - Стойки стабілізатора - Амортизатори - Пружини З документами порядок! Будь який вид переоформлення! Більш детальніше за телефоном. Торг присутній.
Авто в ідеальному стані нічого робити не треба все працює нові зимові шини є комплект літніх шин
Машина пригнана із Німеччини Мотор 1,9 дизель Стан хороший Пробіг не крутили Дачик світла та дощу Задні Парктроніки Нічого не стукає не скрипить Мотор робить рівно,масла не бере,не димить,Антифриз чистий Екологія не вирізана Безпека вся на місці Машина в рідній фарбі Хороша зимова резина Перша реєстрація в Німеччині була в кінці 2008 року По Україні проїхала не більше 3000км Торг мінімальний
авто в хорошому стані, технічно справне зимова гума,рідний пробіг,не потребує вкладень,газ вписаний працює на всі 100. фари ксенон
машина зроблена, тобто, пружини що задні що передні поміняно,ходова,масло,фільтра,газ -фільтра,редуктор поміняв, задні салінблоки, каталізатор вирізаний,поставлено пламегаситель.Робилась для себе,світло-поставлено леди лампи хороші,свічі поставлені нові,колеса зима р15,цікавить обмін на мінівен.з мінусу по машині це пороги, потрібно дивитись,в саме з заду сантиметрів 20 треба заварити і все,машина на свої роки ще добра ,я власник.всім мирного неба.
Авто на ходу,все на фото.Телефонуйте,розкажу і надам необхідну інформацію.Приємних покупок.Дякую
Авто в доброму стані. Вчасно обслуговувалась тільки якісними запчастинами.У власності 3 роки. Салон но 5+. Встановлене якісне ГБО вписане в тех паспорт.Вмістке та комфортне авто.По всім питанням телефонуйте з радістю відповім
Машина пригнана зі Швейцарії, замінено масла, фільтри, торг доречний.
