- 350 тис. км
- Суми
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль у гарному стані, більш детальніше по телефону
Продам автомобіль у гарному стані, більш детальніше по телефону
Авто в робочому стані. Всі деталі по телефону.
Привезений з німеччини Авто в Хорошому стані Технічно все в ідеалі Все працює Власник
Свіжопигнаний без пробігу по Україні, з Данії, максимальна комплектація, все працює справно на бираєм
Не битий, без підкрасів. Всі розхідники замінено, кондиціонер заправлений.
Один власник з моменту купівлі. Машина купувалась нова в салоні у Лму році. Обслуговування на офіційному сервісі. Підтверджений пробіг! Без ДТП та підфарбовувань. Навіть бампера! Без іржі та гнилі. Жодних вкладень не потребує. По машині все працює. Економна, комфортна, недорога. Ідеальна для міста та подорожей. Переоформлення.
Авто зі Швейцарії, куплено в салоні 13.12.2010 Перший власник в Україні. Повний привід, плюс блокування диференціала, можливість виключити 4х4 за рахунок чого авто досить економне! Пробіг підтверджений на Car Vertical. Сервісна книжка від першого року експлуатації автомобіля до цьогоріч. Кузов в рідній фарбі без підкрасів. Максимальна комплектація на дану модель. Все в авто працює. Своєчасне ТО Заміна всіх розхідників по регламенту Додатково заміна повного комплекту ГРМ , заміна мастила та фільтра (28.01.2026),новий акумулятор Два комплекти ковриків зима та літо. Та комплект резини на дисках зима. Екологія вся на місці, сажовий фільтр чистий.Машина 80% їздила за кордоном. Заправка в Україні тільки на Shell,WOG або Okko.Можливий обмін на ванжний самоскид.
Продам власне авто. Авто динамічне з хорошими показниками як при розгоні так і по швидкості дуже чудове в управлінні та доволі привабливе на вигляд чудово підходить на роль як перше авто так і як бюджетний варіант автомобіля. По авто кондиціонер працює фріон заправлений так і в зимку пічка себе показує на рівні, передній скло пакет, газ бензин Газу 10-13 літрів витрата бензину 7. Технічно автомобіль в дуже чудовому стані є нюанси але вони не критичні і не впливають на експлуатацію авто. Хороша музика стоїть. На ІНЗ. Комплект нової літньої резини, та зимова в хорошому стані Є нюанси по лакофарбувані, але вони не критичні на фото можна їх роздивитись. Загалом авто в доволі хорошому стані і його можна розглядати, за всіма питаннями телефонуйте.
Авто на повному ходу,їздить кожний день,по електриці все працює.понорама,камера заднього виду,звонити на вацап
Продам Ніссан кашкай 4*4 комплектація босе 2011 р.свіжо пригнаний .
Продам офіційний автомобіль,власник,технічно справний та обслугованний.Авто в рідній фарбі. 2 комплекти шин на легкосплавних дисках.Гарна комплектація,авто світло,датчик дощу,омивач фар,клімат контроль,підігрів передніх сидінь,4 склопідйомники,панорамний дах,регульований повний привід,система допомоги при спуску з гори,камера заднього огляду,встановлений фаркоп. Двигун та АКПП працюють без зауважень. Рідний пробіг.
За попередньою домовленістю можна обговорити виїзд до будь-якої області. Ціна нижча за ринок через терміновість. Хороший обслужений автомобіль, тільки зроблено ТО із заміною масла, фільтрів, гальмівних дисків і колодок. Нарікань щодо технічної частини немає. Встановлено дорогий газ також нещодавно пройдено ТО. Кузов після полірування, покритий керамікою. Салон у відмінному стані, максимальна комплектація. Можливий обмін на авто дешевше.
Надійне,економне авто. Щодня на ходу Все працює чітко
