- 113 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.24 л.
- Автомат
Дуже гарний автомобіль,обслужений.Деталі по телефону
Дуже гарний автомобіль,обслужений.Деталі по телефону
машина в хорошому стані, свіжо обслужена, масло від заміни до заміни рівень, двигун без сторонніх звуків, ходівка змінювалася, все працює, нічого робити не треба, ціла! Сідай та катайся! Всі питання по телефону,Варианты обмена по месту!
Бензиновий двигун в хорошому технічному стані. Надійний та комфортний автомобіль. Відносно кузова то присутні незначні сліди експуатації. Літня, зимова резина в наявності. Торг присутній, деталі по телефону.
Авто 7 мiсть, нова гума + зима у гарному. станi.Потужнiсть 109 к.с.
торг автомобіль такий як на фото панорама, камера заднього виду шкіра можна встановити ГБО
Автомобіль в хорошому технічному стані, обслужений, готовий до щоденного використання. Економний. Є незначні дефекти лакофарбового покриття. В наявності два комплекти резини на дисках у відмінному стані.
Авто варте уваги. Перший власник в Україні. Коробка і мотор працюють без зауважень. Машина доглянута
7 МІСЦЬ, повний привід, панорама, ТОПова комплектація! Свіжопригнаний з Європи (розмитнений та сертифікований). Початок експлуатації 2010 рiк. Машина в шикарному стані як технічно, так і візуально, у гарному кольорі, кузов без дефектів, найвдаліший двигун (2.0 dCi), чистий автомат (гідротрансформатор). Салон доглянутий, всі функції працюють: 2х зонний клімат контроль, круїз, повний ел. пакет, складувальнi ел. дзеркала з підігрівов , підігрів сидінь, камера, навігація, датчик світла і дощу, гучний зв'язок, bluetooth, омивачі фар і тд. Автомобіль не вимагає жодних вкладень, все справно!
Nissan Note 1.5 dCi. Продаю власне авто в хорошому стані. Авто купувала уже з пробігом 220 тис. Все рідне: кузов у рідній фарбі, оригінальні фари та дзеркала. Автомобіль на ходу - сів і поїхав. Просторий салон з можливістю трансформації задніх сидінь — ідеально для сім'ї. Авто доглянуте, гаражне зберігання. Чудовий варіант як для міста, так і для подорожей. За детальною інформацією звертайтесь у повідомлення або за телефоном!
Автомобіль для, тих хто цінує надійність та комфорт, в ціну вхотять комплект дисків із зимовою резиною. Автомобіль випущено 2009року 12місяця. Телефонуйте за номером
продам гарне збереженне авто, знаходиться в одних руках з 2018 року, гарна літня гума Michelin на кованих японських дисках 16 радіусу, кузов без іржі, оброблений дуже добре, ходова перебрана була вся в коло перед зимою, двудінова магнітола, сидіння у чохлах, EVA килимки, газу ніколи не було, торг присутній, дзвоніть - домовимось! Можливий обмін на авто на автоматі з моєю доплатою, розгляну варіанти, дзвоніть!
Продаю свій автомобіль кашкай j10 1.5 2009рік автомобіль технічно справний останні 2 роки обслуговувався в Польщі , де і знаходиться,деталі в приват
2 комплекта коліс на легкосплавних дисках Літо каспен 2025 р На 240 тис замінено грм 251 тис проведено ТО 1 власник людина яка пригнала в Україну 2 власник я 3 власник моя дружина
Перша власниця в Україні. Зареєстрована 25.03.2025 р. Замінено: масло, фільтри, стійки передні, наконечники рульової тяги, диски гальмівні передні, колодки передні та задні, супорт, зроблено розвал і сходження. Клімат працює. Салон чистий та акуратний.
Авто в гарному стані нічого робити не потрібно, дуже економна, масло та фільтри замінені.
Всі деталі за тел.
Продам Nissan Qashqai 2009 року. Автомобіль пригнаний з Європи у 2025 році. Перший власник в Україні. Під час експлуатації було виконано значний обсяг робіт: замінено елементи ходової частини; проведено ремонт двигуна; замінено мастило в коробці передач; встановлено нові гальмівні колодки. Автомобіль у технічно справному стані, не потребує додаткових вкладень. Витрата пального: місто — близько 8 л/100 км; траса — близько 6 л/100 км. Усі наявні опції та системи працюють справно. Готовий до перевірки на будь-якому СТО Пробіг 227 394 (не зміг змінити в додатку) Майданчики не турбувати дякую!.
Продам авто у відмінному стані з хорошою музикою SONY з самбуфером з Bluetooth USB aux. На зимовій резині. Власник, документи в повному порядку! Бажано по Ват саб.
