- 350 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Типтронік
Авто в хорошому стані вкладень не потребує
Авто в хорошому стані вкладень не потребує
Автомобіль не фарбований, не варений, у відмінному стані, мотор мастила не бере. Кондиціонер працює відмінно. По ходовій все добре. Я власник, продаж з переоформленням або доручення з правом продажу.
Продам 3300 на віддачу низ ринку /Обмен автомобіль Nissan Sunny ( Almera ) 1.6 пробіг 220 тисяч газ/бензин,автомат , автівка на свої роки 2008 в непоганому стані ,2 комплекти коліс зараз стоїть літо на титанках , та зима на залізних дисках , по автівці є моменти які потребують уваги трохи по кузову - так авто на повному ходу , за зиму зробив багато корисного , розібралися в проводці , свіже масло в акпп але є легкий пінок з 1 на 2, також є масло та фільтр на заміну в двигуні , через 1 тисячу треба міняти , також фільтр салону є , замінено дпкв , зроблена діагностика ходової , так в цілому автівка не вибаглива , і економна ! РОзгляну обмін на мотоцикл з вашою доплатою , розгляну толкові пропозиції !на обмін дорожче ! Дуже хороше авто для старту як перший автомобіль для навчання - хто хоче повчитися на автоматі ! На обмін пропонуйте свої адекватні пропозиції ! номер для зв'язку : +**********
бензин / газ - 2.0 л, варіатор повнолітній, виглядає на свої роки, доглянутий
У гарному стані , доглянутий .
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує! Лобове скло і всі інші рідні! Жоден болт по кузову не крутився!
Продам Nissan Qashqai Автомобіль у хорошому стані, на ходу. Економний по паливу, комфортний як для міста, так і для поїздок за місто. Просторий салон, великий багажник, висока посадка. Салон чистий та доглянутий. По кузову є звичайні сліди використання, відповідно до віку автомобіля. Гарний варіант для тих, хто шукає практичний та економний кросовер за адекватні кошти😊 За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть!
Авто в одних руках не потребує вкладень. Два комплекти резини Без ДТП і підкрасів.
авто офіціал ,газ вписаний в техпаспорт
Автомобіль обслужений ходова двигун в доброму стані все справне Можливий огляд на вашому сто Встановлений газ але не вписаний в тех паспорт
Їздила одна жінка з 2010 року. Нова гума зимова + літня. Акумулятор замінений 2 тижні назад. Є недоліки лакофарбового покриття (останні 5 фоток), це вже закладено в ціну. Машина обслуговувалася, справна, пробіг чесний!
Треба ремонт або заміна варіатора. Немає часу займатися цим авто, стоїть на припаркований бо це третій автомобіль. Авто добре обслуговувалось. Газ. Гарні шини. Рульову Рейку перебрали. Новий радіатор охолодження. Новий компресор кондиціонера. Пишіть. Відповідаю не швидко.
Сімейне авто,гаражне зберігання,було замінено маховик,зчеплення,масло фільтра,все робилось для себе продаж не планувався,два комплекта гуми все інше по телефону
Машина технічно справна, не потребує вкладень. нещодавно зроблена ходова. Перебрана коробка автомат, без пинків та затягувань. Сімейне авто, мастила замінювались вчасно. Всі інші питання по телефону)
155тис! Продам Ніссан Тііду 2008рік, 1.6 бензин, ручка в нормальному робочому стані.(для таксі або військовим) Авто купувалося як тимчасове, для переїзду з Норвегії в Словаччину, тому до уваги бралися надійність двигуна(дуже хороший стан) і підвіски. Від покупки пробіг більш 4000км, роботу виконало-тому продаю як є! Має візуальні недоліки по кузову залишені попереднею власницею, швидкості то не заважа. Все працює! Два ключі. В авто міняли на 150+-тис.км-зчеплення, передні:-підшипники ступиці, пружини, диски тормозні. Задні колодки, мастило і фільтр в двигуні, а також мастило в коробці передач, я робив зачистку, грунтовку і подкрас порогів під пластиком.(ФОТО) Авто має ПОВЕРХНЕВУ корозію задньої частини кузова(все ціле-сварка не потрібна),є фото ніши запаски і знятих задніх сидінь-дивіться. Бажано замінити задні супорта. Зараз не маю часу. Розумний торг, діючим військовим-СУПЕР знижка!!! Всім гарних покукпок і мирного неба. Дзвоніть.
Продам власне авто в дуже гарному стані і багатій комплектації! Шкіряний салон, не затертий!Автомобіль без ДТП , жодного елементу не фарбовано!Є без ключовий доступ, диски на R 17 .Два комплекти резини, зимова Michelin, літо Bridgestone.Пробіг авто оригінальний! Ксенонові фари . Парктроніки передні і задні, підігрів сидінь! Авто також має повний привід ! 2 L бензин . Все скло на автомобілі рідні!
Машина в хорошому стані. Є тріщина на лобовому склі, потертості на бамперах. Машина на ходу але АКП потребує ремонту.
