- 300 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Нісан серена не на ходу ( потрібно гільзувати мотор, замінити два поршня)
Нісан серена не на ходу ( потрібно гільзувати мотор, замінити два поршня)
Патрол в дуже доброму станi. Двигун 4,2 лiтра, атмосферний мiллионник, нетурбовий з рядним ТНВД. Рiдний двигун 3 лiтра в наявностi . зроблена спалка, холодильник, газова плита , мангал. встроена солнечна панель в люк з контроллером заряду. лебiдка warn, не була в використаннi нi разу. Решiтки-molle на вiкнах. встроен компрессор для подкачки, ресивер i повiтряний сигнал. Сигнал такой гучностi що фури курять в сторонi.. два акумулятора, три люстри (не з базара a приiхали под заказ з Кореi ) Пари в мостах 4.6 , в додачу заднiй редуктор 4,3 . Лiфт кузова 3 см. Резина Danlop нова, диски не люмiнь, а настоящий железний DOTZ Скидки нема, в якостi скидки вiддам запасну коробку i комплект нових шин , або прицеп з Европи 2022 року випуску з високими бортами i тентом. Машина в мене з 2017 року , потрачено кучу сил , продажа з звязку пошуку авто на автоматi iз-за поранення . Уже майже год стоiть , не використовуеться. знаходиться у Кропивницьком. можливий обмiн на авто на автоматi , тiльки 4х4 Всiм миру.
Ніссан ,"Maxima 24 V6" A33. Авто 2000 року. Шкіряний салон (помітні сліди використання). Бензиновий двигун витрата 10 - 12 л (газ ніколи не стояв). Коробка автомат (без пінів) "спорт", "зима" все працює. Підігрів передніх сидінь. Зимова гума (+2 диски ). Всі кнопки працюють окрім клімату (деталі в наявності) і склопідіймач задній правий. Ходова в нормі. По бажанню треба зробити косметику по кузову (не критично). На холодну трохи троїть, авто на ходу мінімум 100км/тиждень. Переоформлення через "Дія".
Продам Ниссан максима A33. Nissan Maxima. 3.0V6 Газ/бензин. По машині багато що зроблено, газ працює, кондиционер заправлений працює, по електриці теж все в нормі, 4 склопідйомники.... По всіх питаннях телефонуйте, або пишіть в месенджери.
Терміново!!!Авто на ходу, але потребує часткового ремонту! можна на розборку! торг біля машини! всі питання по телефону ********** Володимир
Продам доглянуте авто- по ньому все зроблено та вкладень не потребує. Є 2 комплекту резини - як нові.Новий акумулятор, проходить планові ТО за регламентом кожні 6-8 тисяч. Автомат та коробка-ідеальні. Площадкам та перекупам не турбувать.
Продам Nissan Maxima a33, по машині багато чого було зроблено, перебрано ходову повністю, нова пічка, встановлено нову АКПП, працює відмінно. Двигун працює тихо, є газ, на газу і на бензині працює відмінно, встановлено зимову гуму, по кузову є нюанси, ціна відповідає. За більш детальною інформацією телефонуйте. Переоформлення без проблем.
Продам Мікру. Об'єм 1л, газ 4 покоління, АКБ свіжий. Потребує заміни порогів, зварювальних робіт по днищу , а також іноді погано заводиться на гарячу.Двигун та КПП в порядку. Знаходиться от пгт.Бородянка 3км.
Продається автомобіль Nissan maxima QX v6 2.0 , машина 2000 року Бензин 2.0, хороший стан , кожаний салон , електро сидіння , підігрів передніх сидінь , 4 електро склопідйомника , електро зеркала з підігрівом , резина зимова . 60x40 , за деталями дзвоніть пишіть ( цікавить обмін )
Продам надійне авто на автоматі,по техніці без питань,по електриці все працює,кліма заправлена та працює,вкладень не потребує.торг на переписку ,любий вид переоформлення.деталі за номером
Продам Власне авто. По авто робилося все, є питання по кузову та попередньому бампері. Стоїть прямо-ток , світло лед ближні та дальній. задні посилені пружини, було перетягнутий салон. кермо. стоять різно широкі та різнорозмірні диски перед 18 зад 19.
газ 4 новий і вписаний ,поверені пороги 2 р тому , замовілена дно пороги двері арки , все сухо і без підтікань , гідропідсилювач керма , клімат контроль , парк-тронік, машина в гарному стані .
продам автомобіль без вкладень витрата пального до 6 л їде бодро все працює резина зимова +літня
Авто в гарному стані, деталі за телефоном **********
Продам нисан примеру п11 2.0 дізель механіка повністю перебранна вся ходова
Продам гарне,надійне,збережене авто. На свої роки гарна комплектація
Продаю свою ласточку, машина для души ! В машине кожаный салон, все работает ! Маленький расход! Единственный нюанс маленький пенек с первой передачи на вторую но это не влияет на езду так проездили год! Хорошее масло ! Зимняя резина! Дорогая сигнализация, с автозапуском двигателя и с доводчиком стекл. Смотрю как за ребенком) Кого смущает правый руль прошу проходить мимо! Более подробно по телефону! Торг у капота !Интересует обмен таких же годов на левый руль ключ на ключ для работы в такси ! На обмін цена 3500
Потребують кузові роботи
