- 17 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у хорошому стані, повністю обслужений, жодних вкладень не вимагає. Мотор працює ідеально, їде дуже бадьоро, ходова обслуговувалась на СТО. Салон чистий і охайний. Дуже надійний, простий в обслуговуванні та невибагливий, перевірений часом автомобіль.Коробка передач працює ідеально, скло підйомники, підігрів сидінь, камера заднього огляду, кондиціонер у справному стані.Документи в повному порядку.Звонити на номер
Рама ціла. Двигун (25тис км) після кап ремонту, масло не бере. Повний привід та блокування працює. Гальмівна система після ремонту. Все інше потребує косметичного ремонту
Пропоную на продаж нісан. Продаж за непотрібністю, на ходу, Я військовий, тому писати вайбер,сігнал,ватсап.По тех.частині: - газ-бензин - ходова не гремить - масло не їсть - по кузову є не критичні рижики кому для роботи будете довольні. Вартість ставлю вміняєму так як розумію що авто не нове і новий власник захоче щось доопрацювати...а так без проблем сідаєте і їдете. про перегляд домовляємось без проблем. Зимова гума на залізних дисках, літня на легкосплавних. Торг біля капота.
Кожен день на ходу ,надійне та комфортне авто ,ні разу не підвело,при бажанні потребує заміни порогів ,всі деталі по телефону.
Автомобіль у мене вже три роки. За останній рік замінено: Зчеплення та мастило в коробці передач 11.2020; радіатор та охолоджуюча рідина 06.2021; ланцюг ГРМ, відрегульовано форсунки, нові свічки запалювання 07.2021; Задня права стійка, половина всіх сайлентблоків 08.2021; В 2019 переварені пороги. Машинка на ходу, досить шустра. З невиправлених пошкоджене ліве крило, передній та задній бампери (видно на фото), плюс потрібно заїхати на СТО з глушником (почав трохи гриміти). Сам це робити не маю бажання. Продаю через те що придбано новий авто. Ціна виставлена з врахуванням перелічених недоліків! Можливий незначний торг. Пропоноване авто краще за будь-який зразок радянського/російського автопрому. З допомогою по продажу прохання не телефонувати.
Терміново,Працює нормально на свій вік. Є моменти по кузову.Ходова ходовій гудить підшипник,. Потрібно заправити кондиціонер,було невеличке дтп,міняв радіатор.Торг. Пишіть на вайбер бо знаходжусь за кордоном, переоформити через дію.
Не працює задня передача!
Продам після ДТП деталі за номером телефону
Продам НІССАН СЕНТРУ 2000 РОКУ. 1.8 ГАЗ, БЕНЗИН. ГАЗ ВПІСАН. АВТОМАТ, ПОВНИЙ ЕЛЕКТРО Пакет, Круїзконтроль. Машинка на повному бойовому ході.
Сів поїхали трошки поварити треба і все
авто в справному стані ,газ вписан документи в порядку.
Продам машину Ниссан Максима 2000 года автомат,бензин 3.0 был сделан капитальный ремонт двигателя
Авто в гарному стані ,повністю обслуговане,два комплекта гуми
Зателефонуйте, розповім все про машину.
