- 150 тис. км
- Снятин
- Бензин, 1 л.
- Автомат
Продам власне авто, є проблема з акпп, машина заводиться і їде, але в один момент зупиняється, причина не відома. Займатись сенсу немає тому що інша машина. Торг присутній!! Власник!!
Продам власне авто, є проблема з акпп, машина заводиться і їде, але в один момент зупиняється, причина не відома. Займатись сенсу немає тому що інша машина. Торг присутній!! Власник!!
Автомобіль у робочому стані, повністю на ходу. Двигун запускається та працює стабільно, коробка перемикає без критичних проблем. Авто не нове, тому стан не ідеальний — є сліди експлуатації по кузову та салону. Але по техніці машина їде впевнено та виконує свою задачу, не потребує одразу серйозних вкладень для щоденного використання. Підійде як недорогий варіант для щоденної їзди, роботи або як тимчасове авто. Документи в порядку, з переоформленням проблем немає.
Продам свою ласточку.
Авто на ходу кожен день.Був частковий кап ремонт двигуна ходова вся перебрана по двигуну і коробці питань немає.Любий вид переоформлення
Продам свой автомобиль NISSAN Maxima Машина ухожена и обслужена. Вложений никаких не требует. В комплекте резина и диски на лето и зиму. ЛКП в хорошем состоянии. Подробная информация по телефону Просьба авто-бизнесменов не тратить время ибо за 1500 не продаётся.
Продаю власне авто Арабка в 32 кузові з непоганою комплектацією. Авто робилося для себе. Іржі та Гнилі немає. Днище оброблене. Є місця з дефектами по кузову, не критичні.В тому році замінено повністью комплект ГРМ. Шкіряний салон. Люк замінений від а33. Вся електроніка працює крім компресора кондиціонера, потрібно замінити підшипник з ременем і заправити фріон. В комплекті віддаю зимні колеса. Також віддам рідний люк. Переоформлення. Більше питань по телефону. Торг.
Продам авто на повному бойовому ходу телефонуйте все розповім
Хороше авто на свої роки. Економне та не вибагливе. Стоїть газ 4 покоління (вписаний). Має не значні недоліки по кузову, що взагалі не впливає на повсякденну їзду. Нові гальмівні диски та колодки, новий радіатор охолодження. Радіатор кондиціонера також замінений, кондиціонер працює прекрасно. Антифриз та масло нещодавно замінені. Нові приводні ремні. Гума зимова, ще на сезон вистачить. Також багато чого робилось з дрібниць. Технічно автомобіль в дуже приємному стані, кожна кнопка в автомобілі працює. Мотор та коробка в чудовому стані. Маєте питання, телефонуйте.
Автомобіль на повному ходу є певні нюанси по дрібницях. Поварене та задуте баранчиком по низу. Олії фільтра поміняні.
Nisan Maxima QX 3.0L 1997 р.в. Після ДТП заводилась. Газ.редуктор відсутній. Без торгах
Авто для тих, кому черговий заїзд на АЗС доставляє "дискомфорт", але їздити все одно треба. Саме це авто для тієї людини, що рахує гроші і не потребує самоствердження за допомогою авто. На цій мікрушці к11 замінена МКПП, залито нове дороге мастило (більше туди не доведеться лазити найближчі 7-8 років, а може й довше. Я на такій самій їзджу з 2012 року, тому знаю про що кажу. помінянні диск, корзина, вижимний, бо авто робив для мами, щоб не було траблів в дорозі. в двигуні синтетика, масла не бере зовсім. замінені ланцюги ГРМ та натягачі в двигуні. ТО всіх гальм, колодки, ручник - замінено та справне. до продажу авто не готував і марафету не наводив. авто без сюрпризів, поварене - всі пороги, арки і т.д. ціле та живе! для адекватного покупця дам ще цілий багажник бонусів у вигляді запасних частин. Переоформлення обов'язкове! якщо в неділю не куплять, поїду на ній з Харкова до Києва в вечері. також для хазяйновитих добродіїв можу запропонувати ще один такий самий Ніссан к11 на повному ходу євробляха поляк, колір такий самий за $600.
Авто на свій вік в непоганому стані, за зиму ні разу не підвела, торг на кришку багажника біля капота, є зимова ризина на шипах з дисками, в використані одну зиму, всі інші деталі біля капота, або по телефону. Подивитися можна на Корчуватому
Продам. Альмера в доброму стані. В машині не палили. Пенсіонер. Камера заднього бачення.. Люк.. Документи в наявності.. Машина обслугована. Тільки переоформлення.
Бюджет проекту понад 10000$ !!! Кому задорого, велике прохання не дзвонити! До Вашої уваги маленька легендочка японського автопрому. Nissan Micra k11. 1.0 двигун, 4 циліндра, повний інжектор, потужність 54 к.с. Розхід від 5 до 8 літрів. Оригінальний пробіг! Двигун не вскривався! Підвіска нова! Пружини MTS Tecnick, з заниженням, нові, німецькі. Амортизатори нові, газові. Обслужено все! Система кондиціонування нова, відреставрована! Холодить як на новому авто. Всі рідини замінені! Салон повна шумоізоляція! Сидіння та карти перетянуті в оригінальну перфаровану Алькантару! Стеля перетянута в оригінальну чорну тканину BMW. Руль перетянут в оригінальну італійську шкіру Nappa. Абсолютно всі лампочки нові, багато з них діодні. Відреставрована підсвітка приборки. Кузов поварен та пофарбован дорогим ксераліком(перламутром). Зроблено антікор днища. Відреставрована кожна кліпсочка та шурупчик. Все завод! З 4мя дорослими дядьками та повністтю гружоним багажником легко їде 140 разом із працюючим кондиціонером. По ямам та поганій дорозі це маленький танчик! Одним словом - це рідка можливість доторкнутись до епохи котра, нажаль, пішла від нас...і вже ніколи не повернеться... Авто збирає просто неймовірну кількість поглядів. Коли виходиш зза руля то збираються бажаючі сфотографуватись разом з Бєлком. Доречі, забув сказати...позивний у цього жужика Бєлок))) Всім вдалих продаж та покупок.
Обмін на мотоцикл. Nissan maximaQX 3.0 v6 в самій жирній комплектації свого часу: Круїз контроль, підігрів сидінь, регулювання нахилу фар, шкіряний салон, електро скло підйомники в круг, клімат контроль, електро регулювання сидінь, електро регулювання дзеркал. І все це в справному стані, працює кожна кнопка і кожна функція. Встановлений газ 4-го покоління. Двигун і КПП працюють добре без нарікань. Ходова не стукає, не гримить. Два комплекта гуми зима/літо
Продам авто в гарному стані Багато чого замінено Дзвоніть усе розповім
Nissan Elgrand. 3.2TD, 150 к/с. Підключаємий повний + авто режим. Три режими автомат-коробки: сніг, повер та нормал. Дві пічки, два кондиціонера. Двух зонний клімат. Прогріває та охолоджує дуже ефективно. Ходова, двигун, коробка, роздатка, міст обслужені. У 25 -му році повне т.о. ходовій: нові стійки Каяба, колодки передні, усі резинки перед- зад, нові задні амортизатори та пружини. Витрата палива від 8 до 12 літрів, в залежності від швидкості. Доводчик ляди. Автосвітло. Підсвітка напрямку в повороті. Все працює. Все світло світлодіодне.
