- 355 тис. км
- Кривий Ріг
- Дизель, 2 л.
- Автомат
В 2020 році купив і пригнав особисто з Берліну. Весь час їздив сам за кермом. На час ввезення було 250 000 км. Записи з приводу ремонтів і обслуговування є. В цьому році зробив капіталку двигуна. Обкатку пройшов. Кузов ідеальний, все працює. Машиною повністтю задоволений. Кращє Х-трейла тільки Х-трейл (та трохи новіший)))
