- 44 тис. км
- Чернівці
- Електро
- Автомат
Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу — сів і поїхав. Машина доглянута, комфортна в користуванні та добре підходить як для міста, так і для поїздок за місто. По технічній частині все працює справно, двигун та коробка без нарікань. Є деякі нюанси по ходовій частині та кермовій рейці, які потребують уваги, тому це враховано в ціні. В цілому автомобіль готовий до експлуатації. ТО проводилось кожні 8–9 тис. км або раз на 1–1.5 роки. Від заміни до заміни може брати 200–300 г масла, залежно від стилю їзди. Також 15 тис. км тому було замінено масло в коробці та передні амортизатори. Газ вписаний, але наразі балон знятий — на його місці стоїть запаска. За потреби все можна встановити назад у сервісі. Додатково можу віддати комплект зимової гуми на дисках (штампи).
Авто в гарному стані. Шини нові. GPS, навігатор, камера заднього огляду, мультимедійна система с екраном 10", система ADAS, відеореестратор. Варіатор та ходова капітальне відремонтовані, робилось для себе. Задня полка замінена на шторку, замінені все фільтри та масла. ГБО вписане в техпаспорт. 2 комплекта резини: зимня резина на 16 сталевих дисках, літня на 17 литих дисках.
Машина в гарному стані, без ДТП, не фарбована. Вкладень не потребує, обслуговувалась у офіційного дилера в Івано-Франківську. Також входить додатковий комплект зимової гуми. За детальною інформацією звертайтесь по телефону.
Батарея поділок 9 з 12 Гарне авто, з продажем не спішу) якщо цікавить дзвоніть/пишіть.
Авто у відмінному стані ,нічого робити не потрібно.Встановлені парктроніки передні та задні.Led фари передні та задні. Є зимня гума. Мастило в редукторі замінене на оригінальне Кондиціонер обслужений Розумний торг біля машини Причина продажу купили друге авто. Обмін не цікавить Допомога в продажу не потрібна.
Продається свіже пригнаний автомобіль з Норвегії у дуже гарному стані є всі сервісні книги не битий реальний пробіг нова зимня резина .
Продам хороший автомобіль, була заміна рульової рейки, нові тяги, наконечники, саленблоки, передні колеса нова зимова гума, парктроніки передні задні та камера заднього виду працюють, авто супер. всі питання по телефону. Авто в хорошому стані, їздить щодня, телефонуйте, відповім на всі питання. ватсап.
Продається авто в дуже хорошому стані.Повна комплектація.Машина повністю обслужена,вкладень ніяких не потребує.Сів і поїхав.Я перший власник на Україні,машина бралася для власного користування,але деякі плани змінилися тому і продається
Офіційний NISSAN X-trail 2017р куплений в салоні 2018р. Автомобіль цілий без підкрасів є невелика царапина. Додатково була зроблена вібро та шумоізоля в офіційного дилера. Сигналізаці Star Line riestra. Камера 360.+ передні та задні парктронік. Білед-фари. Електро богажник. Круіз-контроль. Безключовий доступ. Старт-стоп. Автомобіль без зауважень сів і поїхав, торг розумний.
Перший власник, перша реєстрація самі пригнали з Польщі. Гаражне зберігання Повний привід Берегли авто, доглядали, любили Продаємо бо переїжджаємо
Авто в хорошій комплектації на свій рік, їздить супер, по мотору нарікань не має, кузов десь потрібно підварити, по ходовій потрібно не дивитись, нічого критичного не має, по коробці немає 5 передачі, вона вибиває, решта, сів поїхав. Телефонуйте за номером
Автомобіль доглянутий в хорошому справному стані з рідним пробігом 187.000 Вказаний номер може бути не доступний,тому пишіть сюди чи на любий із доступних месенджерів за номером телефону,що вказаний в оголошенні.Додатковий номер для зв'язку 0* Автомобіль можна подивитись в м.Чернічці. Торг біля капоту!Продаж не терміновий.Задавайте запитання,додаткові фото по запиту.
Машина в хорошому стані. Є нюанс по лівій арці. Ходова добра, мотор супер масло не їсть, іде добре. Новий редуктор газа, форсунки. Поміняв помпу, натяжитель, термостат, і ще багато.
