- 260 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Усі питання у приват
Машина в гарному стані , все працює. Робити нічого не потрібно,Коробка перемикає ідеально ,двигун масла не бере.
Автомобіль у дуже гарному стані, все працює. Доглянутий салон, хороша музика. гаражне зберігання. Компактна машина для повсякденного користування. За додатковими питаннями звертайтеся по телефону.
Т/о у квітні , нічого не стукає, кондиціонер заправлений, ц/з, кліма, тонування, єва килимки, ксенон, люк, датчик дощу, захист дніща, камера заднього виду/навігація/відео/ютуб/карплей/бортовий, хороший газ вписаний редуктор та фільтра поміняні. Обмін на джип/паркетнік/бус 7+ місць з моєю вашою доплатою . Розхід 16-17 л газу
Авто в хорошому стані, перший власник на Україні Причина продажу виїзд за кордон та немає кому його обслуговувати. Звертайтесь за номер телефону
Авто свіжопригнане з Норвегії., власник Запас ходу на повному заряді 280км. Максимальна Комплектація: - Камера 360* - Бортовий комп’ютер - Безключовий доступ - Підігрів передніх та задніх сидінь - Підігрів керма - Підігрів заднього скла - Запуск двигуна з кнопки - Клімат контроль - Круїз контроль - Швидка зарядка CHAdeMO - Мультифункціональне кермо - Вибір режиму руху - Apple CarPlay та Android Auto - 2 ключа Більше деталей по телефону
Авто зі Швейцарії, куплено в салоні 13.12.2010 Перший власник в Україні. Повний привід, плюс блокування диференціала, можливість виключити 4х4 за рахунок чого авто досить економне! Пробіг підтверджений на Car Vertical. Сервісна книжка від першого року експлуатації автомобіля до цьогоріч. Кузов в рідній фарбі без підкрасів. Максимальна комплектація на дану модель. Все в авто працює. Своєчасне ТО Заміна всіх розхідників по регламенту Додатково заміна повного комплекту ГРМ , заміна мастила та фільтра (28.01.2026),новий акумулятор Два комплекти ковриків зима та літо. Та комплект резини на дисках зима. Екологія вся на місці, сажовий фільтр чистий.Машина 80% їздила за кордоном. Заправка в Україні тільки на Shell,WOG або Okko.Можливий обмін на ванжний самоскид.
Авто у хорошому стані один власник ,фари броньовані плівкою верхні і нижні,тоновані вікна,замінене лобове скло, усе авто поліроване,деякі частини помальовані, резина літня і зимова на дисках,кондиціонер працює,розумний торг біля авто ,більше інформації по телефону.
Продається авто в хорошому стані з оригінальним пробігом 260тис.Авто повністю обслужено готове до будь-якої перевірки .Клімат працює.Любий вид переоформлення.Дуже економне .
Авто на повному ходу,їздить кожний день,по електриці все працює.понорама,камера заднього виду,звонити на вацап
NISSAN ALTIMA 2020р. Авто у відмінному стані. Гаражне зберігання. Безпека ціла. В США були мінімальні пошкодження: капот (відрихтований без фарбування) та кришка багажника біля емблеми (підфарбовано), все інше в рідній фарбі. Є відео вигрузки авто із контейнера в порту Одеси як доказ мінімальних пошкоджень. Автомобіль використовується рідко, лише на дальні дороги . В наявності зимні шини на 16 дисках. На 33тис. пробігу замінено масло та фільтра.
Надійне,економне авто. Щодня на ходу Все працює чітко
Продам гарне,надійне,збережене авто. На свої роки гарна комплектація
Автомобіль повністю обслужений.
Технічно справний. Мотор/ходова без зауважень. Обслужений, вкладень не потребує. Сів і поїхав. Деталі по телефону
Автомобіль а гарному стані.Вкладень не потребує.
Авто в хорошому доглянутому стані! Купував для поїздки на роботу, їздив практично весь час по місту Чернівці. Авто компактне, економне, легке в паркуванні. Пригнане з США, було в ДТП - погнули лиш двоє дверей, які добре відремонтовані, все решта ціле, тому й купував. На передньому і задньому сидінні дуже комфортно їхати через великий простір для пасажира. Можливий мінімальний торг!
авто в хорошому стані,завчасно обслуговується.до 8000 км заміна масла і фільтра,заміна ремня генератора заміна масла в коробке ,нові тормозні колодки та діски ,заміна свечей,стоїть відеореєстратор та автосигналізація . Салінблок передньго рычага лівого 2 шт ,стойка стабилизатора(зетка). передня права.Рульова тяга + рульовий наконечник правый . +колеса зима На даний момент авто находится в Берлине ,могу пригнать в Украину или может найдётся покупатель в Германии ????
