- 186 тис. км
- Тячів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Продам автомобіль в доброму стані. Двигун працює рівно то тихо масла не бере. Автомат звичайний гідротрансфорсатор перемикає добре.Кузов рівний без подряпин і вмятин. салон доглянутий, повний привід працює. Авто має 2 косметичні підкраси. за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Автомобіль в гарному стані Робити нічого не потрібно Ланцюг замінено на 220тис.км Два комплекти гуми Історія обслуговування є Не фарбований , весь у рідній фарбі Торг розумний , перекупи мимо Продаж не терміновий
Нісан газ бензин 2 літра кондиціонер підогрів сідушок камера заднього виду типтронік Більше інформацііі по телефону
Двигун та ходова після кап.ремонту 30 тис.км назад.По автомобілю була виконана реставрація задніх ричагів.Заміна Салінблоків на поліурітанові по заду.Передні ричаги замінені на нові! Стойки і аморт.також замінені на нові! Блок розточували під ремонтні пошні,колінчастий вал у стандартних розмірах.По ГБЦ робили повний ремонт є відео ремонту ГБЦ. Лобове скло замінене на нове через тріщину.Маховик з корзіною після реставрації.Диск зчеплення новий по оригіналу.Вижимний також замінений.Додатково встановлений ксенон. В ціломо за час володінням автомобілем було витращено: В ремонт ходової 950 дол Ремонт двигуна 2200 дол Встановлення ГБО 650 дол Встановлення ксенону 300 дол Лобове скло 100 дол Все разом стало 4200 дол Автомобіль був куплений декілька років назад 8500 дол. Бюджет автомобіля становить 12700 дол. Ціна продажу 9500 дол По автомобілю залишилось пофарбувати бампера.
Продаю власне авто, високе, повнопривідне. Двигун працює як годинник. Замінено свічки, ковпачки на катушках, прокладки впускного колектора та дроселя, паливні форсунки, нижня подушка двигуна, задні стійки стаба, сайлентблоки задніх важелів. 10.06.26 замінено мастило та фільтра. Їде дуже динамічно. Встановив ГБО 4 го покоління стаг, розхід по місту 11,4 л. По кузову іржі гнилі немає. Фарбувалася задня ляда по номера ще минулим власником. Всі вікна рідні. Вся електрика працює, датчик світла, датчик дощу, круїз контроль, шкіряний салон в чудовому стані, панорама, без ключовий доступ. Літня резина р17 майже нова, сезон проїздила. Зимова також р17, на сезон вистачить. Дзвоніть питайте, що цікавить. Тисячами не торгуюся, не витрачайте час.
До Вашої уваги Nissan qashqai 2.0 бензин/газ 4те покоління. Замінено всі фільтра; Повний комплект ГРМ; -мастило в -моторі; -кпп; -роздатці; -задньому мості; Замінено охолоджувальна та гальмівна рідина. РІДНА ФАРБА. ПОВНИЙ привід працює бездоганно. ЗИМОВА резина. Форкоп. Панорамний дах. Дзвоніть, питайте, охоче відповім на усі ваші питання.
Авто в гарному стані.Повністю обслужена.Мотор і коробка без нарікань.Кузов без корозої.Салон чистий і не прокурений.На гарній зимовій гумі на легкосплавних алюмінієвих дисках R17
Авто на ходу 2 власник Всі деталі за телефоном
Авто в хорошому стані **********
Продам власний автомобіль. На ходу, мастило змінене , як в двигуні так і в коробці варіатор. Стан авто, як на фото. Сів і поїхав, ходова теж зроблена. На газу, економне авто, газ вписаний. По салону все працює, коробка варіатор була замінена на контрактну з європи з пробігом 75 тисяч, ще 200 000 вона проїздить спокійно можна не переживати,робили для себе. По кузову є незначні нюанси, бо машина не нова. Нарікань на авто немає. Можливий розумний торг.
Продам Nissan Qashqai J10 1.6 бензин 2007 року випуску. Авто в хорошому візуальному та технічному стані. Гарний колір, практичний у використанні. Гума хороша, є зимова та літня Двигун 1.6 бензин — простий, надійний та економний. Працює рівно, без сторонніх звуків. Коробка та ходова без зауважень. Салон чистий і доглянутий, не затертий. По електриці все працює. Авто комфортне як для міста, так і для поїздок за місто. Документи в порядку, переоформлення тільки через мрео. Торг. Обмін з моєю доплатою.
Кашкай 2007 року випуску з рідним пробігом, офіційний, автомат, газ вписаний, в доброму стані, всі кнопочки працюють, технічно і зовні в гарному стані, гарна нова гума, коробка працює без зауважень, клапана відрегульовані, масло в коробці замінено, парктроніки, навігація, камера, блютуз. Лед лампи. Два ключі. нічого робити не треба.
Авто обладнане ГБО 4-го покоління та газовим балоном на 68л. Має червоно-коричневий рідкісний колір салону в ідеальному стані, сидіння передні, задні в фірмових чохлах, оригінальне шкіряне кермо. Автомобіль обладнаний сигналізацією та схованим пристроєм проти викрадення, який відомий тільки власнику. Авто в рідній фарбі без підкрасів. Оригінальний пробіг 100401км. 2 ключі. Підігрів передніх сидінь. Наявна полка між салоном і багажником в ідеальному стані (не видно на фото). Має базову навігація на мікрокарті, яку можна поповнювати і оновлювати Авто повністю обслужене. 2 комплекти килимків (гумові, текстильні). Документально після прогону з Європи в Україну 3 власники, а по факту 2.
Авто у відмінному стані! За детальною інформацією дзвоніть за номером
Продам власний автомобіль, яким користуюсь уже п'ятий рік. Нарікань немає, надійний у користуванні.
Продаю свою женску машину, з під себе, не з під таксі, не з під перепродажніка, на повному бойовому ходу, машина бомба петарда пушка, клімат двухзонний, круїз, на коже, вся в рідній красці не смотря на свої года, без ДТП, не гнила, сама охеренна і надежна коробка мною була успешно ушатана тому два тижні назад був виконаний повний капремонт акпп( зі старого тільки корпус) замінили все в середині, всі акти і чеки на руках, коробка тепер нова з гарантією в двісті тисяч пробігу, після цього ще зроблена регуліровка клапанов мотора, чеки так само є, самий топовий двіжок сказали, в машині зроблено все шо можна, нова рейка, наконечніки, тяги, внутрішні гранати передні, саленблоки по кругу, нові діски і колодки, стойки амортов, нові ( редуктор, фільтра ГБО) новий ремень генератора, нова помпа і натяжитель з роликом. Короче в машині із старого тільки я і кузов. О, ще встановлено нову лед підсвітку по всьому авто( дорого багато) більше 400 режимів підсвітки. Грошей на неї не жаліла бо люблю її хана, продаю тільки того шо пора пересідать на шось новіше, люба перевірка, любе сто без проблем, я знаю кожен болтік який в ній міняла, по кузову є як у любого авто коцки і царапки від жизні важкої, продаю тільки в хороші руки ніяким перекупам не продаю, с продажею не спішу так шо можете не стараться і не виписувать мені з різних акаунтів. Тому хто купить буде довольний.
Хочу представити вашій увазі хороше та надійне сімейне авто в дуже хорошому й збереженому стані. Жодних вкладень не потребує. Двигун працює тихо, рівно, КПП перемикається легко, без зайвих звуків. Авто без жодного підкрасу та іржі, на дуже хорошій зимовій резині. Автомобіль в Україні в одних руках з 2019 року. Присутній невеликий торг. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Машина в доброму стані, обслужена. вкладень не потребує. Кондиціонер заправлен, акб новий, два комплекти гуми.
