- 141 тис. км
- Рівне
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Свіжопригнаний автомобіль! Ідеальний візуальний та технічний стан! Встановлено ГБО 4 покоління! Офіційний автомобіль! Можливий мінімальний торг!
Свіжопригнаний автомобіль! Ідеальний візуальний та технічний стан! Встановлено ГБО 4 покоління! Офіційний автомобіль! Можливий мінімальний торг!
Продам власний автомобіль. На ходу, мастило змінене , як в двигуні так і в коробці варіатор. Стан авто, як на фото. Сів і поїхав, ходова теж зроблена. На газу, економне авто, газ вписаний. По салону все працює, коробка варіатор була замінена на контрактну з європи з пробігом 75 тисяч, ще 200 000 вона проїздить спокійно можна не переживати,робили для себе. По кузову є незначні нюанси, бо машина не нова. Нарікань на авто немає. Можливий розумний торг.
Продаю надійний Nissan Qashqai 4х4, 2008 року випуску, з двигуном 2.0 бензин. У відмінному стані. Комплектація: -6-ступінчаста механічна коробка передач, -привід 4x4 -панорама -мультифункціональне кермо -двозонний кондиціонер - круїз-контроль -парктронік - без ключового доступу другий власник за весь час... автомобіль в чудовому стані... якщо цікаво, все розповім по телефону!
Кашкай 2007 року випуску з рідним пробігом, офіційний, автомат, газ вписаний, в доброму стані, всі кнопочки працюють, технічно і зовні в гарному стані, гарна нова гума, коробка працює без зауважень, клапана відрегульовані, масло в коробці замінено, парктроніки, навігація, камера, блютуз. Лед лампи. Два ключі. нічого робити не треба.
Авто в гарному стані в рідній фарбі,Шкіряний салон
Офіційне авто в гарному стані! Шумоізоляція, сигналізація StarLine, замок акпп
Код товара: 77153 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажу Nissan Qashqai 2008 року. Бензиновий двигун 2.0 л у поєднанні з автоматичною коробкою передач забезпечує комфортну експлуатацію як у місті, так і на трасі. Передній привід, практичний та місткий салон, зручна посадка та гарний рівень оснащення для щоденних поїздок. Автомобіль підійде як для міста, так і для сімейних подорожей. Просторий багажник та високий кліренс роблять експлуатацію ще зручнішою. Можлива перевірка на будь-якому СТО, телефонуйте для детальної інформації, записуйтесь на тест-драйв.
Авто у відмінному стані! За детальною інформацією дзвоніть за номером
Nissan Qashqai 2008, 2.0 бензин, безступінчастою КПП (варіатор). Офіційне авто.технічні рідини та фільтра замінені: мастило коробки, двигуна та антифриз. Свічки, котушки нові. Розумний торг у капота .Гума зимова , у користуванні другий сезон, є два комплекти Nissan литі диски ( зима та літня гума).Авто у русі кожен день. Продаж від Власника. Розумний торг у капота PS Пропозиції чи інші питання про авто пишіть будь ласка у чат.
Nissan Qashqai 2.0 бензин, 2013 рік, офіційний автомобіль, куплений новим в Україні, один власник Продам Nissan Qashqai 2013 року випуску. Автомобіль був придбаний новим в офіційного дилера в Україні та весь час перебував в одній сім'ї. За всю історію експлуатації не перепродавався. Оснащений надійним бензиновим двигуном 2.0 (141 к.с.), 6-ступеневою механічною коробкою передач та переднім приводом. На автомобілі встановлено ГБО 4-го покоління та фаркоп. Комплектація: - двозонний клімат-контроль; - круїз-контроль; - датчики світла та дощу; - підігрів передніх сидінь; - мультифункціональне кермо з керуванням аудіосистемою; - електросклопідйомники; - електрорегулювання дзеркал. Автомобіль має оригінальний пробіг, повністю в рідній фарбі, без кузовних ремонтів. Технічно справний, регулярно обслуговувався та дбайливо експлуатувався. Салон чистий та доглянутий, у автомобілі ніколи не курили. У комплекті додатково йде ще один комплект шин. Є незначні нюанси по кузову, які відповідають віку автомобіля та не впливають на його експлуатацію. Автомобіль продається у зв'язку з виїздом за кордон. Продаж не терміновий, тому пропозиції щодо ціни розглядатимуться після огляду. Аргументований торг можливий біля автомобіля. Авто варте уваги для тих, хто шукає чесний, доглянутий та офіційний автомобіль з прозорою історією, оригінальним пробігом та одним власником протягом усього терміну експлуатації.
Продаю свою женску машину, з під себе, не з під таксі, не з під перепродажніка, на повному бойовому ходу, машина бомба петарда пушка, клімат двухзонний, круїз, на коже, вся в рідній красці не смотря на свої года, без ДТП, не гнила, сама охеренна і надежна коробка мною була успешно ушатана тому два тижні назад був виконаний повний капремонт акпп( зі старого тільки корпус) замінили все в середині, всі акти і чеки на руках, коробка тепер нова з гарантією в двісті тисяч пробігу, після цього ще зроблена регуліровка клапанов мотора, чеки так само є, самий топовий двіжок сказали, в машині зроблено все шо можна, нова рейка, наконечніки, тяги, внутрішні гранати передні, саленблоки по кругу, нові діски і колодки, стойки амортов, нові ( редуктор, фільтра ГБО) новий ремень генератора, нова помпа і натяжитель з роликом. Короче в машині із старого тільки я і кузов. О, ще встановлено нову лед підсвітку по всьому авто( дорого багато) більше 400 режимів підсвітки. Грошей на неї не жаліла бо люблю її хана, продаю тільки того шо пора пересідать на шось новіше, люба перевірка, любе сто без проблем, я знаю кожен болтік який в ній міняла, по кузову є як у любого авто коцки і царапки від жизні важкої, продаю тільки в хороші руки ніяким перекупам не продаю, с продажею не спішу так шо можете не стараться і не виписувать мені з різних акаунтів. Тому хто купить буде довольний.
Гарна машина, була поміняна ходова місяць тому, новий радіатор, промита пічка, відрихтовані диски, нормальна гума на пару сезонів, хороша музична система, камера заднього виду, парктроніки по кругу, підігрів сидінь, в машині все робилось вчасно, місяць тому замінені масла і фільтра. Свіжий поліс страхування та сертифікат технічного огляду (дійсний ще 1,5 роки) П.С. Якісь недобросовісні продавці скручували пробіг, я пишу те, що бачу на приборній панелі Автобінесменам і площадкам прохання не турбувати
Авто 8/10 всі питання по телефону
Продаю свій кашкай у гарному стані, доглянутий, у ДТП не потрапляв, не підфарбовувався. Був пригнаний із Норвегії. У машині встановлена смарт мультимедія Android, звук чистий і потужний. Машинка прутка та м*яка, по ходовій усе було замінено. Повний привід. Комплект ліьньої гуми новенький у подарунок.
Машина в доброму стані, обслужена. вкладень не потребує. Кондиціонер заправлен, акб новий, два комплекти гуми.
До авто йде комплект зимньої резини на залізних дисках з колпаками. Гарний, компактний, але й дуже вмісткий автомобіль. Обмін на "жигулі + телефон з доплатой в рублях" не цікавить.
Машина в хорошому стані.Обслуговувалася на сервісі.
