- 182 тис. км
- Суми
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Авто у відмінному стані. Двигун та коробка працюють добре. Ходова частина без зауважень. Гарний стан кузова, без корозії, без вм'ятин і подряпин. Можливий обмін з моєю доплатою.
Авто у відмінному стані. Двигун та коробка працюють добре. Ходова частина без зауважень. Гарний стан кузова, без корозії, без вм'ятин і подряпин. Можливий обмін з моєю доплатою.
Продам авто Nissan Primera p12 Детальна інформація за телефоном
хороший стан . інформація по телефону
Сімейне авто, повністю в робочому стані. Все працює. Коробка,двигун - без нарікань. Доглянуте, обслуговувалось виключно кожні 10 тисяч. Дуже економічне, по трасі 7 л газу, 9 місто. Є не критичні моменти з ЛФП. Загалом стан авто чудовий.
Авто в хорошому стані для своїх років як технічно так і візуально. Вкладень не потребує. Купувався для відновлення навичок керування. Після купівлі зробив т.о Багато чого замінено та докуплено. З авто додаю: 2 комплекти резини зима/літо Передній бампер під покрас Комплект літніх килимків І ще один акумулятор як запас, працює ок Брав новий, він більше обʼємом Продаю так як зʼявився ще один автомобіль, цей вже не потрібен. З мінусів, треба замінити трубку кондиціонера (виходить фреон) З продажем не поспішаю. Автомайданчики прохання не турбувати, не цікавить.
Машина в хорошому, технічному стані. За детальнішою інформацією звертайтесь за номером телефону
Продається автомобіль в доброму стані По машині : Мотор та коробка працює добре Замінені всі амортизатори,2 Сайлентблока важеля,повністю нова корзина щеплення також машина повністю в шумо-ізоляції Повністю проведено ТО Також є дефекти по кузову а саме переднього та заднього бамперів В цілому автомобіль суперовий Решту інформації розповім по телефону Можливий торг..
авто зараз в Німеччині. до цього в листопаді було підготовлено до дальньої поїздки. була зроблена дефектовка,та все поміняно.їздить по німецким дорогам. газ вписаний. Не битий, не фарбований, не мотлох, не той, який швидше б зі двору. Надійний, справний, в заводських зазорах, з кондиціонером, з хорошим тонуванням, на хорошій літній резині toyo. В подарунок комплект хорошої зимової toyo. На коробці автомат, на свіжій (встановлював на пробігу 240000) газовій установці з дорогими швидкісними форсунками. Що дуже на сьогоднішній день є жирним плюсом, не буде їздити на спиртовій бодязі. Масло від заміни до заміни ні краплі. Перший власник з Німеччини з лютого 22 року. В машині нічиї криві руки не лазили, мотор, коробка, електроніка вся в заводі. З того, що замінив, це шарові, наконечники, задні Сайлент блоки передніх ричагів і подушки мотора і коробки. Поміняно ремінь кондиціонера і генератора.тормозні диски,колодки та задні амортизатори. Мотор цепний, так, що забудьте про ремені грм. Оцинкований кузов, в рідній фарбі, з оригінальним пробігом в 275000км. Витрата газу по трасі, з крейсерською швидкістю 100-110км/год -10 л. По місту-12 л газу. Якщо є якісь питання-задавайте. Машинка дійсно варта уваги. За три роки наїздила 40 000 км. Присутні всі заказ-наряди на роботи, які проводились з машиною. Громадяни перекупи, і площадки не турбувати. Машина тільки в дбайливі і відповідальні руки. Причина продажу,хочу бус. В машині не курили, салон не затяганий, без дефектів. об'єм масла в моторі -3 літри. Міняй, хоч через кожні 5 тисяч. З розкладеними задніми сидіннями довжина багажного відсіку -2 м. Тобто дві людини можуть нетісно переночувати. Дрібниця, а приємно) коротше, тачка, заправляй і їдь. Продаж неквапливий і не терміновий. Кондиціонер заправляв у 2022 році, як купив машину. Досі працює без дозаправки. сопливить рульова рейка .не гуде,не закусуе,працює як треба. підливаю 200 грам рідини на рік.тому кожний сам вирішує,чи то критично,чи ні. я вважаю що ні.
❗️ВСІ ДЕТАЛІ ПИШІТЬ У ТЕЛЕГРАМ, ВОТСАП АБО ВАЙБЕР❗️ Продаю власний автомобіль Nissan Primera 2004 року з обʼємом двигуна 1.8 бензин з механічною коробкою передач із пробігом 190 000 км. Я користуюсь авто по місту: дім - робота, робота - дім, і за рік користування пробіг лише 5000 км. Двигун і механічна коробка передач працюють без нарікань, сів і поїхав. Штрафів нема. Продаю з причиною бо хочу купити електромобіль. Всі деталі по телефону, можу скинути відео. Продаж у місті Львів. ! ТОРГ !
Авто в сім'ї 6 років.Технічно доглянуте.Мотор mr20de міняний цеп і регульовані клапана на 170тисячах, екологія на місці.. Коробка 6ст. Газ офіційний. Вся електрика робоча. Клімат працює. Круїз контроль робочий. Нова рульова рейка, міняні задні тормозні диски та колодки. На даний момент робити нічого не потрібно. Детальніше можу розповісти по телефону. Продаю так як потребую більшого сімейного авто. 2 комплекта резини на дисках
Авто на повному ходу мото працює відмінно масла фільтра грм все заміненно . Салон чистенький доглянутий Ходова все ок без лишніх звуків Шини хороші по електриці все працює з документами повний порядок На свої роки авто в гарному стані
авто в чудовому стані. коробка 6 ступінчаста. розхід щиро радував усі роки що авто було у нас. Технічно і візуально авто не потребує жодних вкладень, сів і поїхав! рекомендую!
Авто в нормальному стані обслугований ,в дтп не був гаражне храніння двигун масло не бере,кондиціонер працюе фари ксенон кліматконтроль підігрів сидіння бортовий комп'ютер автомобіль сів і поїхав
Продам машину в хорошому стані газ бензин машина в основному знаходиться в Херсоні але буваю в Миколаєві. БЕЗ ТОРГА!!!
У машині все добре, все ідеально, крім коробки: п'ята передача вибиває
З поломок, здається, тільки кнопка багажника вередує і може. паливну було б непогано прочистити.. Другий власник
Все працює машина на ходу
