- 182 тис. км
- Суми
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Авто у відмінному стані. Двигун та коробка працюють добре. Ходова частина без зауважень. Гарний стан кузова, без корозії, без вм'ятин і подряпин. Можливий обмін з моєю доплатою.
Авто у відмінному стані. Двигун та коробка працюють добре. Ходова частина без зауважень. Гарний стан кузова, без корозії, без вм'ятин і подряпин. Можливий обмін з моєю доплатою.
Продам Nissan Primera P12 2003 Характеристики: * Рік: 2003 * Двигун: 2.0 бензин/газ * Пробіг: 221 000 км * КПП: (автомат) * Місто: Одесса Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка перемикає без нарікань. Чистий та доглянутий шкіряний салон, просторий багажник, комфортний автомобіль як для міста, так і для далеких поїздок. Кузов виглядає гідно для своїх років. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Ціна — 4 200 $, розумний торг біля автомобіля. Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання і покажу автомобіль у зручний час.
Авто володію пів року, купував в м.Дніпро, купував для поїздок між містами на роботу, але ситуація змінилася у звязку з переїздом в Харків, потреба в авто відпала, тому продаю. За цей час обслужений газ, замінено свічки запалювання та додаю фото що було зроблено та замінено місяць тому. Є клімат, але кондиціонер не працює. Автомат працює без нарікань. Ближнє світло хороше, ксенон, світить добре. Підігрів передніх сидінь, підігрів заднього скла, датчик дощу, коректор фар, автодоводчик водійського скла, відкривання багажника з кнопки з салону, все це працює. Є 3 ключі, 2 рідних і один відкидний. Встановлено камеру заднього виду, але вона не підключена. Є ще комплект ще одніє камери яку купив нову під це авто з Китаю, але треба звернутися до електрика щоб підключив, не маю часу цим займатись. За цей час проїхав близько 1500 км, авто більшість часу стоїть Резина зима. Балон газовий таблетка в багажнику. Запаска є. Кузов має сколи, подряпини, рижики на арках та порогах, але нічого критичного немає, авто не гниле. Газ вписаний .Часто буваю без мобільного зв’язку, тому телефонуйте на будь який месенджер.
Авто не потребу вкладень, своєчасне обслуговування, заміна мастил, обережне користування
Мотор та коробка працюють ідеально, ходова зроблена, фільтри і масло поміняні, антифріз залятий , радіатор печки новий. Резина зимова їздили один сезон.
будь-яка перевірка! акустика сабвуфер японські шини! вклав багато!
Сімейне авто, повністю в робочому стані. Все працює. Коробка,двигун - без нарікань. Доглянуте, обслуговувалось виключно кожні 10 тисяч. Дуже економічне, по трасі 7 л газу, 9 місто. Є не критичні моменти з ЛФП. Загалом стан авто чудовий.
Продам NISSAN PRIMERA 2006р по акпп в ідеалі по мотору також не троїть не димить, по ходовій все супер нечого не стукає не гупає, по кузову також все добре, документи повний порядок
Авто не на ходу , потрібно прикласти рук Кузов у відмінному, стані на свої роки авто доглянуте , немає ніяких рижиків та гнилі, можливий обмін на друге авто з моєю доплатою.Питання по телефону . Пробег 365 тысяч
авто зараз в Німеччині. до цього в листопаді було підготовлено до дальньої поїздки. була зроблена дефектовка,та все поміняно.їздить по німецким дорогам. газ вписаний. Не битий, не фарбований, не мотлох, не той, який швидше б зі двору. Надійний, справний, в заводських зазорах, з кондиціонером, з хорошим тонуванням, на хорошій літній резині toyo. В подарунок комплект хорошої зимової toyo. На коробці автомат, на свіжій (встановлював на пробігу 240000) газовій установці з дорогими швидкісними форсунками. Що дуже на сьогоднішній день є жирним плюсом, не буде їздити на спиртовій бодязі. Масло від заміни до заміни ні краплі. Перший власник з Німеччини з лютого 22 року. В машині нічиї криві руки не лазили, мотор, коробка, електроніка вся в заводі. З того, що замінив, це шарові, наконечники, задні Сайлент блоки передніх ричагів і подушки мотора і коробки. Поміняно ремінь кондиціонера і генератора.тормозні диски,колодки та задні амортизатори. Мотор цепний, так, що забудьте про ремені грм. Оцинкований кузов, в рідній фарбі, з оригінальним пробігом в 275000км. Витрата газу по трасі, з крейсерською швидкістю 100-110км/год -10 л. По місту-12 л газу. Якщо є якісь питання-задавайте. Машинка дійсно варта уваги. За три роки наїздила 40 000 км. Присутні всі заказ-наряди на роботи, які проводились з машиною. Громадяни перекупи, і площадки не турбувати. Машина тільки в дбайливі і відповідальні руки. Причина продажу,хочу бус. В машині не курили, салон не затяганий, без дефектів. об'єм масла в моторі -3 літри. Міняй, хоч через кожні 5 тисяч. З розкладеними задніми сидіннями довжина багажного відсіку -2 м. Тобто дві людини можуть нетісно переночувати. Дрібниця, а приємно) коротше, тачка, заправляй і їдь. Продаж неквапливий і не терміновий. Кондиціонер заправляв у 2022 році, як купив машину. Досі працює без дозаправки. сопливить рульова рейка .не гуде,не закусуе,працює як треба. підливаю 200 грам рідини на рік.тому кожний сам вирішує,чи то критично,чи ні. я вважаю що ні.
Офіційний автомобіль, одна деталь фарбована, по кузові ржавчин не має, мотор, коробка передач, ходова частина в доброму стані, кондиціонер працює, можливий торг.
Продам хороше надійне авто в дуже гарному стані.Кузов рівненький пороги живі ,не варені .Жоден елемент не крутився .Ходова без зауважень.,салон збережений.Має дві косметики без шпаклівки
Надійний, комфортний та доглянутий автомобіль ? Двигун 2.0 бензин ? Люк ? Електросклопідйомники ? Підігрів передніх сидінь ? Просторий та комфортний салон ? У салоні не курили ? Місткий багажник ? Автомобіль доглянутий та охайний Машина добре їде, комфортна в керуванні та готова до експлуатації. Салон чистий і збережений, усі опції працюють
Повний фарш, сів поїхав. стан близький до ідеалу.
Машини в хорошому стані, не гнила, без іржі по кузову, по салону питань немає, сів і поїхав, новий акумулятор, є питання по коробці – перемикається на 3т обертів, загалом машина на ходу.
Продам власне авто Клімат контроль Електропривід сидінь Люк Кондиціонер робочий
Машина використовується щодня, технічний стан підтримується- є недоліки по кузову- пара нюансів по технічній частині , що не впливають на швидкість - газ обслужено, стартер , генератор, коробка після ТО- двигун працює без нюансів- більш докладно по телефону, або на перегляді. Машина має фарбовані елементи - попереджаю відразу .Всім вдалих покупок.
Машина в нашій сім'ї останні п'ять років. По кузову є нюанси, на фото все видно. Двигун працює рівно, автомат теж працює, без помилок. Панорама не тече. Камера заднього виду працює. Машина з газом 4-го покоління, що дуже добре з такими цінами на бенз. Газ обслуговував тисячу км тому, фільтри змінювалися. Проблем із газом немає. Газ виведений у лючок, там де бензин. Салон шкіряний, але спереду поставив нові чохли, з приємною алькантарою, під ними сидіння в нормальному стані, єдине на передньому пасажирському шви розійшлися. У комплекті з машиною запаска
машина в хорошому стані замінене крило є нюанси з лфп ходова і салон в хорошому стані
