- 370 тис. км
- Голованівськ
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Продаю турбодизельного хуракана, машинка в гарному доглянутому стані, недавно була заміна мастила та розхідних матеріалів, мотор сухий їде добре турбінка дує. Авто на кожен день , з невеликим розходом по місту 6.4 з кондиціонером який дуже добре холодить. Ходова зроблена, нові стойки, тормозні колодки та тормозні диски, похімчистено салон та перетягнута стеля. По кузову є декілька моментів, трішки загнуто капота, в дтп не була, гнилі немає, чудова літня резина, додатково віддам кольоровий екран, торг біля авто. Дзвоніть, пишіть у телеграм, вайбер, вотсап
Всі питання по телефону автомобіль працює нормально з нюансів зовнішній вигляд вигляд трохи пошарпаний так як відкрився капот під час їзди капот поміняний лобове тріснуто і крило подряпано трохи реальному покупцю торг у капота автомобіль купувався за тех паспортом тому так ціна можна власника знайти але як зараз війна і трохи важко поїхати в київську область Бровари страховка на рік гума хороша ричаги поміняні гранати внутрішні замінені зовнішня хрумтить ліва не сильно мотор працює нормально салон не вбитий чистенько магнітола по електронеці все працює склопідйомники світло піч купив вакуум з циліндром на гальма з робочої машини на старому не працює підсилювач вакуму тому не дуже легко натискається педаль але гальмує нормально гума нова буквально 3 місяці тому купував коробка у відмінному стані машина підійде для роботи в будь-яку погоду заводитися машина в ДТП не брала участі
Продаю власний автомобіль Nissan Primera P12 2003 року випуску. Машина була пригнана з Литви у 2018 році. Дуже просторий, м'який та комфортний автомобіль із футуристичним дизайном, який досі виглядає сучасно. Під капотом — потужний та надійний 2.2-літровий дизельний двигун. Головна перевага цього екземпляра — мотор працює рівно, не троїть і без проблем заводиться в будь-яку погоду та в будь-який лютий мороз. Ходова частина та технічний стан — без нарікань, машина їде м'яко. Що стосується кузова — є незначні вікові нюанси (як і у більшості авто цих років), які за бажання можна легко виправити. Є вмятина на задній двері, дивіться уважно фото. Продаж із повним переоформленням. Реальному покупцю — аргументований торг біля капота. Дзвоніть, відповім на всі питання. Автомобіль обслуговувався вчасно, грошей не шкодували. Всього 20 тис. км тому було проведено повну заміну ланцюга ГРМ, тож майбутній власник може їздити спокійно ще дуже довго! По спідометру - для розмитнення було накрученно 200 тис км вперед, тому оригінальний пробіг на 200 тис менший :)
На новій літній резині є комплексним зимової ,робоча ,в доброму стані мотор масла не бере
Продається надійний дизельний автомобіль, не потребує ремонту, сів і поїхав, по автомобілю багато чого зроблено , в комплекті зимова резина
Машина в хорошому стані Дзвоніть і пишіть на вайбер
Продам своє авто, надійний двигун 2,2 турбодизель масло не розходує, легко заводиться навіть в сильний мороз, нове щеплення , коробка гарно перемикає не вибиває, ходова обслужена, приємний росхід місто в середньому 7-8 , якщо їхати без різких розгонів виходило навіть 6. Свіжа тоніровка, подушки цілі,.Переоформлення.
Авто в чудовому стані постійно вчасно то . ,ходова нова, гума зимова е нова . Фари нові лобове скло ціле хороший торг
Продам свій автомобіль. Усі огрехі намагався сфотографувати. Подробиці по телефону. Автомобіль на ходу.
авто в чудовому стані. коробка 6 ступінчаста. розхід щиро радував усі роки що авто було у нас. Технічно і візуально авто не потребує жодних вкладень, сів і поїхав! рекомендую!
Перший власник на Україні з 2020 року, всі питання по телефону який вказаний в оголошенню, якщо не в мережі дзвоніть на месенджер WatsApp! Механічна 6-ти ступка!Нове зчеплення, зроблено двигун!
Авто повністю у справному стані. Заводиться у любий мороз. Масла зовсім не їсть. Маленький мінус - місцями, трохи поліз лак. Фото виконаних ремонтних робіт додається.
Комфортне, економічне та надійне авто, на максимальній комплектації, по авто багато що робилося з основного капітальний ремонт двигуна, деталі по телефону. 4 скло підйомника, електро люк, повністю перебраний та змащений, електро-регулювання сидінь, підігрів сидінь, клімат контроль, і все це працює. Великий багажник, та багато ще інших плюсів. Авто оформлено на мене, з документами повний порядок. За деталями дзвоніть.
Продам економне авто в робочому технічному стані.В подарунок комплект зимової резини.Є питання по кузову.Всі питання по телефону.Продаж у зв'язку з покупкою іншого авто.
на ходу
Машина на ходу в хорошому стані. Потребує кузовних робіт.
