- 400 тис. км
- Пирятин
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Вся детальна інформація за телефоном 09******27
Вся детальна інформація за телефоном 09******27
На повному бойовому ходу. Їде на всі свої гроші. Машина робилася під себе і на совість. Ходова збита, дорогу тримає, салон не гримить, незважаючи на вік. Коробка працює чітко - все вмикається тихо і без хрусту,ніяку передачу не вибиває Пічка працює на все, всі кнопки зміни зон працюють, є кондиціонер (влітку обслужений) - холодить на всі 5/5. Підігрів заднього скла, робоча "хвилинка" на склоочисниках. Сигналізація Коректор фар У комплекті віддам електросклопідйомники в коло та електрозеркала із заводськими кнопками. ГБО 4-го покоління - вписане (Обслужене влітку) Є нюанси по кузову, які ще не встиг виправити - як не як японець, якому вже 30 років. Проводив регулярне ТО кожні 8000 км (Заміна масла, масляного, повітряного фільтрів, кожне друге ТО заміна паливного) Машина зберігається в гаражі, їздить коли я у відпустці. Рідини нікуди не зникають! Що робилося в машині: Заміна радіатора 2 роки тому. Заміна радіатора пічки з фільтром 2 роки тому. Заміна рульової рейки на нову Перебрана задня ходова, замінено верхні ричаги спереду. Були поваренні нові пороги, днище, арки. Замінено трамплер Помінялось лобове скло на нове, оскільки на старому було багато сколів і потерте. Поміняли бокові водійські вікна, оскільки теж затерлися. Влітку міняв гальмівні диски та колодки. І багато іншого. Можу розповісти багато реальному покупцеві. Реальному покупцю торг у капота!
всі питання по телефону
Продам авто в робочому стані, після ТО. Замінено масло, антифріз, передні амортизатори, опори, підшипники, тяги. Прибрані течі мастила. Гума гарна, акумулятор новий. Є мультимедіа з Bluetooth. Авто переоформлюється, сів і поїхав. По кузову є нюанси під зварювання.
Продам гарний обслужений автомобіль в який за останній час вкладено коштів більше ніж за нього просимо Двигун масла не бере кпп ходова без нарікань По кузову є нюанси не гнила на підємнику піднімається Можливий обмін
Нова зимова гума. Комплект литих дисків. Була заміна ланцюгів двигуна з заміною масла та фільтрів. Ходова частина в ідеальному стані. Трамблер був замінений на новий (Ідеальний стан). Газова установка у вигляді запаски схована у багажному відсікі. Катанка у комплекті (Нова). Телефонуйте для більшої інформації.
Машина в хорошому стані не гнила мотор не димить добре працює електроскло все 4 клімат люк все працює хороша гума фаркоп тонування свіже.
Продам автомобіль в хорошому стані. В таксі не була. Салон не прокурений. Особливих вкладень авто не потребує. Сів і поїхав. Сидіння прошиті німецькою еко-шкірою чорного кольору. За іншими деталями пишіть або телефонуйте. Торг можливий.
Газ бензин. Повна капіталка двигуна.машина сів і поїхав
Продам свою машинку, володію нею 4 роки, пригнана за кордону перша регістрація на Україні 2003 році, було замінено цеп ГРМ всі звездочки, успокоителі и натяжителі, мотор шепче масло от і до заміни не доливаю, двигун 1.6 16 Кл. Коробка передач переключає мьягко та невибиває диски р15 /195/60 гума 50/60% стікла всі рідні і тоновані з лобовим, передні сидіння з Ауди, задні рідні в чохлах, ходова перебрана, ще е рідні диски р14 на зимовій гумі проїхала пару тисяч. Е ходові огні, хороший свет стоять леди в туманках стоить ксенон ,установлена двухстороняя сигналізація з центральним замком багажник откриваеться пультом акумулятор новий, є подкраси дверні пройоми не фарбовані. ********** Не підтверджено
Продам авто в дуже гарному стані, без корозії зовсім, все справне, нове зчеплення, розхід приємний, комфортне приємне авто, в порівнянні зі Шевроле авео та лачеті земля і небо.
Автомобіль у хорошому стані, повністю обслужений, жодних вкладень не вимагає. Мотор працює ідеально, їде дуже бадьоро, ходова обслуговувалась на СТО. Салон чистий і охайний. Дуже надійний, простий в обслуговуванні та невибагливий, перевірений часом автомобіль.Коробка передач працює ідеально, скло підйомники, підігрів сидінь, камера заднього огляду, кондиціонер у справному стані.Документи в повному порядку.Звонити на номер
Автомобіль в гарному стані, сів і поїхав. Усі розхідники замінені ГРМ - цеп
Продам як донора. Двигун 13000 пробігу. Гальма в коло нові. Рейка не тече. Гідряч,коробка все в порядку. Робив для себе. Догнали ззаду. Детальніше по телефону.
Продам Nissan Premier у хорошому стані машину варити фарбувати не потрібно дуже доглянутому стані двигун працює на газу на бензині однаково в автомобілі все працює відмінно дуже економна клімат контроль круїз все працює холодить електро склопідйомники чотири автомобіль повна комплектація дивитися в Харкові
Всі питання по телефону. Торг присутній
Непогане авто, комфортне З проблем під заміну рулева рейка Можливий торг Всі питання в чат
продам Ніссана 1.6 моноінжектор газ є але не вписаний потрібно дивитися до ходової підскрипує, присутній хруст правої гранати, пороги переварені, також на холодну чомусь глохне на газу причини не знаю немає часу шукати, і потрібно подивитися до гур на холодну робить ривками. по мотору питань немає, масло та фільтра замінені +-500км
