- 450 тис. км
- Любашівка
- Бензин, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу, з проблем вибиває 5 передача, потребує підкрасів, за свій бюджет не поганий варіант
Не працює задня передача!
Авто на ходу заводить , їде. По кузову всі моменти видно на фото з документи все добре решта деталі по телефону
Машина в повному бойовому ходу. Сів і поїхав. Робив для себе але вже не потрібно. Мотор проїхав 20к після капіталки,вся ходова нова в всі сальники резинки салінблоки амортизатори в круг. Ті кому цікаво пишіть . По кузову треба переварити пороги а так машина була по варена. Пишіть на вайбер або WhatsApp або телеграм. На український номер не дзвоніть.Ціна остаточна!!
Нісан прімєра 1,6 газ, бензин, газ вписаний в т. Авто в хорошому стані, не гнилий, не ржавий, мотор, коробка, ходова все хорошо, мотор міліоннік,привід ГРМ цепний, кондіціонер працює, електроскло підйом. передні, гідропідсилювач руля, центральний замок, сігналізація, ксенон, продаж, обмін, з документами порядок, з недостатків треба дивитись до ручніка. (Також можлива РОСТРОЧКА
Доброго дня! Вашій увазі нісан прімера р11 2.0 бензин ,97 року масла не бере електрика справна страховка діюча незначні сліди по кузову дно живе лажерони стакани також зверніть **********
продам нісан примєру машина на ходу їде кожин день вся інформація по телефону.**********.або.**********
Автомобіль в непоганому стані Відфарбований Замінено щеплення нове та вижимний
ста та поихав
Доброго дня . Продам автомобіль Nissan Primera GT, з червоноголовим мотором SR20DE. З заводу 155 к.с. В автомобілі встановлений повністю спортивний вихлоп . Також з заводу салон Rekaro з боковою підтримкою. Стоїть газ 4 покоління . Повний електро пакет + електро люк , електро регулювання дзеркал . В автомобілі встановлена музика + саббуфер . Також дам 2 комплекта гуми зима/літо. Реальному покупцю торг .
Хороше сімейне авто по ціні ланоса...Чистий японець...З 2009 року в одних руках.. Ходова вся перебрана . Днище пороги цілі..Мае клімат контроль ..Дуже економне та комфортне авто... Документи в порядку...Новий власник буде задоволений Звоніть домовимося!!!
Авто на ходу, в гарному стані, усі деталі біля капоту
Автомобіль в задовільному стані, термінових вкладень не потребує, стоїть газове обладнання 4 покоління і вписане в тех. паспорт, автомобіль надійний і економний. Салон чистий, збережений, не прокурени. є невелика проблема з передніми арками (на фото видно) но не нагальна. авто в стані " сів-поїхав". Реальному покупцю добра знижка, торг біля капота. З пропозицією 2000 і завтра заберу прошу не тратити свій і мій час.
авто.потрібно.доварити.права.сторона.поварена.осталась.ліва.сторона.мотор.та.коробка.в.доброму.стані
Автомобіль у дуже хорошому технічному стані окрім кузова , по кузову потрібна заміна порогів та ремонт днища (спереду у двох місцях під ногами та з заду де кріпиться балка ) , всі стакани та лонжерони цілі , середина днища теж неушкоджена ,решта стан кузова на фото , машина ще не варилася , в рідній фарбі , машиною їздив студент , салон охайний не зашарпаний , двигун супер (повний інжектор ) , масла не бере , працює тихенько , тяга дуже добра , коробка , ходова , електрика ,акумулятор - все ок , є підсилювач керма , 2 комплекти хорошої резини ( літня на легкосплавних дисках ) розхід бензину 6,7 літрів по трасі . Всі питання за телефоном , повідомлення не завжди маю змогу читати , машина знаходиться у Бродах .
