- 353 тис. км
- Піщанка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
ГБО вписано в тех.п. питання по телефону
Продам своє авто,володію 5 років,один власник. машина в нормальному стані,так для своїх років потребує уваги як і всі авто. дзвоніть,пишіть відповім на ваші питання,по авто багато чого мінялось,є сторінка на драйвер топ
Авто на ходу,сів і поїхав. Торг можливий біля машини. Діюча страховка на рік. Перереєстрація через дію можлива. Обмін не цікавить. Досить місткий сімейний автомобіль.Великий багажник як для седану,комфортні місця для водія і пасажирів. Встановлений і вписаний в документи газ. Є центральний замок,склопідйомники,гур. Багажник відкривається з кнопки і з брелка. Машина у володінні близько двох років,регулярно використовується,цілком вистачає з'їздити в Рівне і назад,так і по місту. Була виготовлена в часи,коли ще був метал в машинах. По зовнішньому вигляду не в кращому стані,але були переварені пороги,оброблені антигравієм. Недоліки постарався відобразити на фото. Звісно на свій вік має нюанси,але де міг старався виправити. По місту газу бере 10-13,по трасі 6-8. Працюючий центральний замок.
В продажі Nissan Primera 1990 року випуску. Авто продається від власника. Технічно обслужений, на повному бойовому ходу. Запускається з півоберту. Потребує зварювальних робіт по кузову. Пороги переварені, далі вже немає часу займатися. На підйомник заїжджає. Присутній торг біля автомобіля. З документами порядок, переоформлюється.
Третій власник , є система протиугона , є недоліки по кузову , мотор і коробка в ідеальному стані що і є саме головне для авто !
Машинка 91 р. у моїх руках 14 років, за стільки років жодного разу не підвела. Є нюанси по кузову і по лакофарбі. Мотор, коробка, ходова — все чітко, об'єм 1.6л
Продам або обміняю свій Нісан на щось на автоматі,Машинка не гнила їде добре,із нюансів трос капота треба новий,і відключений центральний замок треба підьеднати! Для таких років машина в гарному стані ,переоформлюється!
Продам гарне, надійне авто. Дешеве в обслуговуванні та ремонті. Двигун дуже бодрий, підвіска була недавно перебрана, майже в ідеалі. По кузову є маленькі нюанси, але не гнила. Дно ціле і оброблене антикором. Салончик в гарному стані. Працює клімат, кондиціонер. Витрата бензину 9-10л у місті, 6-7л по трасі. Газу трошки більше. Детальніше в повідомленнях або по телефону(не завжди маю змогу відповісти).
Все працює, масла фільтра недавно міняні. Власник по техпаспорту. Всі деталі по телефону
продаю власне авто в хорошому стані ходова, двигун і коробка все в порядку нічого робити не потрібно.Стоїть газ 4 покоління.Кузов оцинкований без ризиків і гнилі
Терміново!!!Авто на ходу, але потребує часткового ремонту! можна на розборку! торг біля машини! всі питання по телефону ********** Володимир
Потрібно замінити свічки і настроїти карбюратор по решті питань немає або обмін на ваз 2109 торг реальному покупцеві
2500 без торгу сів поїхав номер телефону
Машина в хорошому стані, мотор і коробка працюють відмінно. Авто на ходу, сів - поїхав. В -10 С завівся та поїхав без проблем. Візуально хороший стан. Днище, ланжерони, стакани, пороги переварені. Ходова в нормі, весною поміняв аморти, пружини. салон не прокурений, Страховка є. Переоформляється. Є питання щодо лакофарбового покриття, в іншому всі питання по телефону.
Авто в нормальному робочому стані, на ходу кожен день. Двигун працює рівно, коробка 6 ступка без зауважень. Ходова частина в порядку , нічого не стукає. По комплектації: електросклопідйомники, клімат/кондиціонер, електродзеркала, центральний замок. Все працює Є косметичні моменти по кузову Салон у доглянутому стані. Документи в порядку , я власник.
