- 277 тис. км
- Буча
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
91 р. 2.0газ/бензин(116к.с) Ц/з,сигналізація Фаркоп Бі ксенон Електрорегулювання фар Електрорегулювання дзеркал Електропідігрів дзеркал Електропідігрів заднього скла Електро склопідіймачі Зроблено стартер Зроблено генератор Карбюратор солекс Новий газовий редуктор Новий трос зчеплення Нова помпа Новий термостат. Замінено антифриз,масло Поварено під задніми пасажирами Недоліки: Потребує косметики Вибиває 5 передача Є недолік на водійські дверці,на задній праві арці,на кришці багажника(на швидкість не впливає) Кожен день їздить,для роботи супер,великий багажник. Страхівка до грудня.Любий вид переоформлення.Розумний торг біля капоту. Телефонуйте.Додаткові фото можу скинути. Всім гарних продаж і мирного неба.
Продається автомобіль в доброму стані По машині : Мотор та коробка працює добре Замінені всі амортизатори,2 Сайлентблока важеля,повністю нова корзина щеплення також машина повністю в шумо-ізоляції Повністю проведено ТО Також є дефекти по кузову а саме переднього та заднього бамперів В цілому автомобіль суперовий Решту інформації розповім по телефону Можливий торг..
Машина в хорошому стані Дзвоніть і пишіть на вайбер
Продам гарне авто, Коробка,ходовка,двигун в хорошому стані, нещодавно пройшло технічне обслуговування, сів і поїхав. В наявності комплект зимової гуми. Всі подробиці по телефону.
Гарне сімейне авто,заміна масла кожних 7тис. всі питання по телефону.
Продам своє авто, надійний двигун 2,2 турбодизель масло не розходує, легко заводиться навіть в сильний мороз, нове щеплення , коробка гарно перемикає не вибиває, ходова обслужена, приємний росхід місто в середньому 7-8 , якщо їхати без різких розгонів виходило навіть 6. Свіжа тоніровка, подушки цілі,.Переоформлення.
авто зараз в Німеччині. до цього в листопаді було підготовлено до дальньої поїздки. була зроблена дефектовка,та все поміняно.їздить по німецким дорогам. газ вписаний. Не битий, не фарбований, не мотлох, не той, який швидше б зі двору. Надійний, справний, в заводських зазорах, з кондиціонером, з хорошим тонуванням, на хорошій літній резині toyo. В подарунок комплект хорошої зимової toyo. На коробці автомат, на свіжій (встановлював на пробігу 240000) газовій установці з дорогими швидкісними форсунками. Що дуже на сьогоднішній день є жирним плюсом, не буде їздити на спиртовій бодязі. Масло від заміни до заміни ні краплі. Перший власник з Німеччини з лютого 22 року. В машині нічиї криві руки не лазили, мотор, коробка, електроніка вся в заводі. З того, що замінив, це шарові, наконечники, задні Сайлент блоки передніх ричагів і подушки мотора і коробки. Поміняно ремінь кондиціонера і генератора.тормозні диски,колодки та задні амортизатори. Мотор цепний, так, що забудьте про ремені грм. Оцинкований кузов, в рідній фарбі, з оригінальним пробігом в 275000км. Витрата газу по трасі, з крейсерською швидкістю 100-110км/год -10 л. По місту-12 л газу. Якщо є якісь питання-задавайте. Машинка дійсно варта уваги. За три роки наїздила 40 000 км. Присутні всі заказ-наряди на роботи, які проводились з машиною. Громадяни перекупи, і площадки не турбувати. Машина тільки в дбайливі і відповідальні руки. Причина продажу,хочу бус. В машині не курили, салон не затяганий, без дефектів. об'єм масла в моторі -3 літри. Міняй, хоч через кожні 5 тисяч. З розкладеними задніми сидіннями довжина багажного відсіку -2 м. Тобто дві людини можуть нетісно переночувати. Дрібниця, а приємно) коротше, тачка, заправляй і їдь. Продаж неквапливий і не терміновий. Кондиціонер заправляв у 2022 році, як купив машину. Досі працює без дозаправки. сопливить рульова рейка .не гуде,не закусуе,працює як треба. підливаю 200 грам рідини на рік.тому кожний сам вирішує,чи то критично,чи ні. я вважаю що ні.
Гарне авто, потребує уваги, останнім часом мало їздить. Клімат, підігрів, камера заднього виду, сигналізація ЦЗ,ABS. Гарна зимова резина.торг біля капоту.
❗️ВСІ ДЕТАЛІ ПИШІТЬ У ТЕЛЕГРАМ, ВОТСАП АБО ВАЙБЕР❗️ Продаю власний автомобіль Nissan Primera 2004 року з обʼємом двигуна 1.8 бензин з механічною коробкою передач із пробігом 190 000 км. Я користуюсь авто по місту: дім - робота, робота - дім, і за рік користування пробіг лише 5000 км. Двигун і механічна коробка передач працюють без нарікань, сів і поїхав. Штрафів нема. Продаю з причиною бо хочу купити електромобіль. Всі деталі по телефону, можу скинути відео. Продаж у місті Львів. ! ТОРГ !
Nissan primera 1999р.в. універсал Об'єм 2.0л. Пробіг 372тис.км. Два власники 4 airbag/4електр.склопідіймачі/ABS Центральний замок Комплект зимової резини на меті.дисках
Автомобіль на ходу.Всі питання щодо авто по телефону.
Потребує кузовного ремонту. Дзвоніть розкажу детально.
Авто в сім'ї 6 років.Технічно доглянуте.Мотор mr20de міняний цеп і регульовані клапана на 170тисячах, екологія на місці.. Коробка 6ст. Газ офіційний. Вся електрика робоча. Клімат працює. Круїз контроль робочий. Нова рульова рейка, міняні задні тормозні диски та колодки. На даний момент робити нічого не потрібно. Детальніше можу розповісти по телефону. Продаю так як потребую більшого сімейного авто. 2 комплекта резини на дисках
Авто на повному ходу мото працює відмінно масла фільтра грм все заміненно . Салон чистенький доглянутий Ходова все ок без лишніх звуків Шини хороші по електриці все працює з документами повний порядок На свої роки авто в гарному стані
машина в робочому стані. кожен день на ходу. гарний вмістити автомобіль.
Продам Нісан прімьеру в робочому стані. Автівка кожен день їзде та обслуговується вчасно. Я власник володію 5 років н7іколи не підводила звоніть все розповім.
Продам Nissan Primera P11 1998 р. В гарному робочому стані. Поварена. Пофарбована. Двигун після кап. ремонту. Можливий торг. Деталі по телефону
