- 200 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2.49 л.
- Ручна / Механіка
Авто в чудовому стані, з невеликим пробігом по Україні. Обмін не цікавить, хіба тільки на гроші! Якщо не на зв?язку то пишіть на вайбер…
Авто в чудовому стані, з невеликим пробігом по Україні. Обмін не цікавить, хіба тільки на гроші! Якщо не на зв?язку то пишіть на вайбер…
Авто придбане в Україні в офіційного дилера м .Харків. Двигун, рама роздатка мости на відмінно. Авто оклееєне захисною плівкою вкруг.
Офіційний автомобіль. Все працює відмінно. Був в незначному ДТП.
Автомобіль на ходу в нормальному технічному стані, всі питання по телефону
Автомобіль у відмінному стані, використовувався для полювання тому і такий маленький пробіг, по автомобілю багато чого зроблено піднята підвіска та посилена, зроблена шумоізоляція, посилені бампери та лебідка, встановлений компресор під капотом, нова гума та багато іншого, продаж з переоформленням. По всім питанням краще телефонувати. Обмін на мінівен.
Пропонується автомобіль у чудовому стані, призначений для експлуатації у складних умовах. Підходить для виконання прикладних завдань, у тому числі для потреб військових підрозділів, волонтерських організацій. Автомобіль пройшов попередню технічну перевірку. Основні вузли та агрегати знаходяться у справному стані, без критичних зауважень, що не впливають на експлуатацію. Машина готова до використання за призначенням без термінових вкладень. Кузов та салон відповідають віку та пробігу автомобіля. Можливі сліди експлуатації, які не впливають на технічний стан. Всі особливості та нюанси фіксуються на реальних фотографіях та відео, які надаються на запит. Автомобіль знаходиться на обліку юридичної особи , ціна сформована на підставі висновку оцінки + ПДВ. Можлива продаж на В/Ч.
Бажаю здоров’я! Машина один власник. Не бита! Купував рік тому. Жодних нарікань чи неісправок не було! Сів поїхав. Дуже м?яка. Обслуговував на преміум станції. Ходова в ідеалі, електроніка без нарікань. Робив один раз заміну фільтра турбіни і міняв патрубок. Ідеальний позашляховик! З пошкоджень царапіна( погані люди ключем зробили) так і купляв, від першого власника залишилось.
Без торгу Все працює, на всі питання по телефону
Надійний та потужний пікап у хорошому стані.Використовувався для рибалки-ідеальний варіант як для міста, подорожей так і для бездоріжжя.Жодна деталь не фарбувалась.Кожна кнопка працює.Пробіг - 112088 км (рідний). Авто доглянуте, технічно справне, вкладень не потребує.у комплекті 5 коліс на R18 дисках болотні шини + комплект R17 зима,передній кенгурятник і перегородка в багажний відсік. Автомобіль повністю обслужений, використовувався бережно. Телефонуйте - відповім на всі питання. Реальному покупцю торг біля авто.
