- 189 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Автомат
свій автомобіль. Без аварій та сильних пошкоджень. Перший і єдиний власник. Куплений в автосалоні у 2006 році, у грудні. Рік стояв в салоні. Слідкував як за дитиною. Все життя автомобіль їздить на дорогій олії та бензині, спочатку 98, зараз 100 на ОККО. Моряк, поки в морі, автомобіль в гаражі. Чекає. Всі системи та опції працюють штатно. Навіть фари не потьмяніли, як нові. Подряпини підфарбовувались цілком всю деталь. Магнітола не мінялась, штатна, на 6 дисків і касети. Клімат контроль працює в штатному режимі. В протитуманках ксенон. Гума зимова. Жива. Впридачу комплект гальмівних колодок по колу. Задні гальмівні диски. Газові амортизатори для капота. Машина жива, японської збірки, тоді ще робили інженери, а не маркетологи, тому можна ще поїздити нічого не вкладаючи. Кому цікаво, телефонуйте, розповім про машину все. Ні на що не міняю. Купив нову.
Сів поїхали трошки поварити треба і все
Авто в хорошому стані їздило кожного дня на даний час потребує заміни генератора по кузову питань нема двигун не димить корбка без посторонніх звуків є незначні пошкодження краски вік все таки всі деталі за телефоном
авто в справному стані ,газ вписан документи в порядку.
Продам машину Ниссан Максима 2000 года автомат,бензин 3.0 был сделан капитальный ремонт двигателя
Зателефонуйте, розповім все про машину.
Авто в робочому стані. Всі деталі по телефону
Продам японський надійний бізнес клас по ціні Лайноса.Потребує заміни порогів і ремонту однієї арки.На зварювальні роботи уступлю.Можливий обмін.
Авто в гарному стані, володію з 2018 року Багато ,що зроблено, все працює
Ніссан ,"Maxima 24 V6" A33. Авто 2000 року. Шкіряний салон (помітні сліди використання). Бензиновий двигун витрата 10 - 12 л (газ ніколи не стояв). Коробка автомат (без пінів) "спорт", "зима" все працює. Підігрів передніх сидінь. Зимова гума (+2 диски ). Всі кнопки працюють окрім клімату (деталі в наявності) і склопідіймач задній правий. Ходова в нормі. По бажанню треба зробити косметику по кузову (не критично). На холодну трохи троїть, авто на ходу мінімум 100км/тиждень. Переоформлення через "Дія".
Продам доглянуте авто- по ньому все зроблено та вкладень не потребує. Є 2 комплекту резини - як нові.Новий акумулятор, проходить планові ТО за регламентом кожні 6-8 тисяч. Автомат та коробка-ідеальні. Площадкам та перекупам не турбувать.
Продам Nissan Maxima a33, по машині багато чого було зроблено, перебрано ходову повністю, нова пічка, встановлено нову АКПП, працює відмінно. Двигун працює тихо, є газ, на газу і на бензині працює відмінно, встановлено зимову гуму, по кузову є нюанси, ціна відповідає. За більш детальною інформацією телефонуйте. Переоформлення без проблем.
Продам Nisan- Maksima в хорошому технічному стані, кого цікавить все розкажу по телефону.
Продам надійне авто на автоматі,по техніці без питань,по електриці все працює,кліма заправлена та працює,вкладень не потребує.торг на переписку ,любий вид переоформлення.деталі за номером
Продам Власне авто. По авто робилося все, є питання по кузову та попередньому бампері. Стоїть прямо-ток , світло лед ближні та дальній. задні посилені пружини, було перетягнутий салон. кермо. стоять різно широкі та різнорозмірні диски перед 18 зад 19.
Автомобіль у зимовий період не використовувався. гаражне зберігання. Куплена в салоні в 2007. 100% рідний пробіг
