- 385 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
працює рівно, газ працює, є косметичні не значні нюанси власник, будь яке переоформлення
працює рівно, газ працює, є косметичні не значні нюанси власник, будь яке переоформлення
Авто з 2003 року в одних руках, стан нормальний, стоїть газ 4го покоління. Всі питання по телефону, торг біля авто.
Продам авто на повному бойовому ходу телефонуйте все розповім
Продаю власне авто, на ходу. В гарному стані, всі деталі в чат або за телефоном. Паливо - газ / бензин
Продаю власне авто NISSAN MAXIMA 2002 року , 3.0 V6 бензин. Потужний комфортний надійний седан. Двигун працює рівно без зауважень «зроблений капітальний ремонт», . Ходова на 3-йку.Повний електро пакет , кондицонер підігрів передніх сидінь, клімат/круїа контроль. Гарна музика. Шкіряний салон на 3+. Роки беруть своє Кузов на 4+ с один єдиний дефект по криші після прильоту на фото видно. Всі витратники повністю замінені, т/о свіже. В наявності два ключі. Авто обслуговувалось вчасно та з турботою. Чудовий автомобіль за адекватні гроші. Потребує ремонту АКПП, працює тільки перша та друга передачі так само задня.
Nissan максима, АКПП, мотор 3.0 200 сил дає прикурити багатьом сучасним іномаркам, коробка перемикає чудово. Є системи стабілізації ABS, електронні регулювання дзеркал, клімат контроль, круїз контроль. Машина на повному бойовому ходу, гума зимова, є сліди експлуатації по кузову, на швидкість не впливають. Дуже комфортна, велика машина. Газ вписаний, але не стоїть. Переоформлення.
Продаю свою машину в хорошому стані, мотор працює без нарікань,коробока також,ходова в гарному стані, є нюанси по кузову,є страховка на рік, переоформлення Газ/бензин все ціле готовий до перевірки сто Можливий торг, можу під’їхати показати в Одесі та Миколаєві
Авто на ходу, але є нюанс, трохи йдуть у систему охолодження картерні гази, стоїть газ євро 4, газ вписаний у тех паспорт, є невеликі нюанси по кузову видно на фото, інші подробиці по телефону, телефонуйте все розповім, можливий обмін є торг
Nisan Maxima QX 3.0L 1997 р.в. Після ДТП заводилась. Газ.редуктор відсутній. Без торгах
Машина в хорошому стані, обслужена, нещодавно були замінені датчик ДМРВ і паливний насос. За повною інформацією телефонуйте.
авто стояло майже 2 роки,технічно все норм,е комплект оригіналні колеса,авто не нове,торг є,ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
Продажа обычная , желательно обмен
Авто в не поганому стані На зимовій резині Газ вписаний Страховка є Хороше світло Люк Шкіра Підігріви передніх сидінь Підігрів дзеркал 2 ді магнітофон 4 електро склопідйомники Електро регулювання сидінь Підлокітник спереду та заду Третій підголівник Клімат контроль Повнорозмірна запаска Домкрат Масла фільтра поміняні
продам ниссан максима. Гарний комфортний автомобіль за не великі гроші але невелика проблема з коробкою автомат неперемикаються передачі е тільки перша і задня,все остальне працею справно.телефонуйте остальне розповім.
дуже доглянутий автомобіль, без вкладень, кузов, двигун, салон в нормі. дзвонити або писати на вайбер Ноль дев'яносто вісім 288 29 сімдесят вісім.
!Коробка автомат падає в аварію! На ходу, але потребує уваги Продам Nissan maxima a33 2003р. 2 літри газ/бенз 250 рідного ходу Кузов живий максимально (тільки правий короб пішов, є на фото) без дірок Днище ціле, без гнилі Салон цілий, доглянутий, шкіра вся на місці Автомат Підігріви передніх Клімат Карплей Тонування в коло 17 колесо на зимі Goodyear По електриці все працює Сигналізація starline з автозапуском (не закриває з брелка водійські двері) Лінзи на ксеноні Авто на мені, документи в порядку Торг/обмін
Продам власне авто,двигун працює рівно,всі розхідники замінено,по ходовій питань немає хороша комплектація,свіже страхування недавно робилось якісне тонування, замінив нову резину та зробив розвал, любий вид переофрмлення,детально телефонуйте
Технічно авто на 5 , автомат працює гарно , двигун працює ідеально , без диму , стоїть газ 4 покоління , працює гарно що на газу що на бензині , дуже гарна комплектація , клімат контроль , пам?ять сидінь , ел сидіння , ел дзеркала , ел стекла , задня штора , лінзована оптика з ксеноном , світло гарне , по електриці працює кожна кнопка , пам?ять сидінь працює , люк працює у всіх положеннях , не тече , авто технічно вкладень ніяких не вимагає , зв?язок з власником є
