- 145 тис. км
- Житомир
- Електро
- Редуктор
Ліф 12 року з акумом на 24 кіловата з яких реально залишилося 17-19 (рівень SOH десь 70%, прийнамні так на панелі показує), у мене проїжджала 80-90 км. влітку, а взимку десь 55-70, так як температура нормально так з’їдає запас. Машина з двома комплектами колес: літня шина на низькопрофільних чорних дисках; зимня шина Пірелі на дисках новішого ліфа 18 року. Два комплекта зарядки: один комплект працює від будь-яких розеток і інший (новіший з чохлом) комплект працює тільки від мережі із заземленням. Салон шкіряний, панель з такого бежевого пластику з чорним, а карти з світлої тканини (на водійському сидінні є потертості шкіри зліва). Дно оброблено антикором, ходову обслуговував минулого року, але і за минулий рік проїздив тільки 3-4 тисячі км, також обслуговували передні супорта. Минулого року була в ДТП, але там тільки навісні деталі кузова в основному постраждали, ну і радіатор кондиціонера абсолютно новий поставив з верхнім телевізором до якого він кріпився, подушки не стріляли (можу поскидати фото з ДТП, якщо буде цікаво). Є нюанси по кузову: зверху невелика м‘ятина, бо каштан на ходу залетів і треба краї задніх арок підфарбувати, бо за зиму сіль з гравієм зробили свою справу
