- 270 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.5 л.
- Не вказано
Продам сімейний ухожений авто, росходникі поменяни
Продам сімейний ухожений авто, росходникі поменяни
Авто, модель 2013 року, придбане у Франції у 2022 році. Авто знаходиться більшу частину біля Кракова, їздить ним дружина - приїздить до Львова. Оглянути можна там і там) Авто справне, на ходу. 8500 €~ Обмін на бензинову AUDI Q3
Перший власник в Україні 11/01/20 Повна комплектація. Два ключа. Замінено : повний комплект щеплення (VALEO); тросики та колодки ручного тормозу; задні тормозні колодки; свічки накалу ( NGK ). Гальмівна рідина. Масло НЕ БЕРЕ! Заправка постійно на WOG. Салон в чудовому та охайному стані. ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ !!! Розумний торг біля авто !!!
Авто для поціновувачів: "Все в оригіналі" Кермо та ручка кпп не перешите. Кузов без перекрасів і дтп. Рідний пробіг. Гарна комплектація: Безключовий доступ, старт-стоп, клімат, датчик дощу і світла, електро пакет вікон та дзеркал. Мульти кермо, юсбі, мп3, блютуз, джі пі ес. Обслужена, є незначні сліди експлуатації. Друга автівка в сім'ї, приганялася під замовлення.
Ідеальний стан, після ТО, оригінальний пробіг.
Авто Варте Уваги Другий власник в Європі Авто в хорошому стані Пригнане з Італії,володів ним сам же . По кузову нарікань немає , іржі Ітд Відсутні. Приємний бонус Штатна Камера заднього виду. Аудіо система приємно вразить. Bluetooth присутній. Libretto Італійське присутнє ,щоб не виникало запитань про Пробіг. Всі деталі по Вайберу після 19:0
свіжопригнане авто с Бельгии в ідеальному стані все працює ідеально максимальная комплектація Сенсор дощу та фар климат контролю навігація камера подагрев седенья и т д
Продам авто в гарному стані,пригнане з Європи, розмитнене. Авто працює відмінно, дуже економне, витрата 4 літри на 100 км. 6 ступінчаста коробка передач, 5 дверна, Євро 5. Авто максимальної комплектації, оснащене круїз контролем, клімат контролем, мультирулем, бортовим комп'ютером. Один власник, гаражне зберігання.
Автомобіль пригнаний з Європи Все мінялось вчасно, авто повністю справне, вкладень не потребує Їздила дружина з дитиною Продаємо бо потрібно більше авто для сім?ї
Торг біля авто
ID Авто: 2103 Обираючи даний автомобіль з пробігом Ви гарантовано отримуєте наступні переваги: - легальність та чесність безпечної угоди; - високий рівень якості обслуговування; - можливість огляду авто дистанційно на відео звязку через Viber, Telegram, WhatsApp; - безкоштовна перевірка Лакофарбового покриття професійним прибором; - первірка авто на будь-якому СТО. - можливість придбати авто у Кредит та Лізинг, а також обміняти свій автомобіль на наш з послугою Trade-In. - оформлення Страхового полісу BRAUTO Наш автомайданчик знаходиться у м. Бердичів У нас завжди великий вибір гарних та чесних авто. На майданчику більш ніж 100 автомобілів на будь який бюджет. Також слідкуйте за нами у Facebook, Instagram та TikTok. Ми працюємо щоденно з 9:00 до 19:30
Продаю власне авто,яке придбала 23 липня 2022 року.Нарікань щодо авто немає жодних!Причина продажу-недостатньо місця в багажнику(проводжу дитячі свята,маю дуууже багато атрибутів,які треба возити з собою,а авто перш за все для цього і купувалося....не розрахувала(((Технічний стан-ідеальний!Сів і поїхав.Підбором займалися професіонали,перевіряли всіма можливими приборами,на станціях і тд.Після покупки відразу обслужене-оригінальне масло і антифриз Nissan,колодки BREMBO-задні замінені,передні віддам в подарунок,як і залишок масла і антифризу,фільтра KNECHT.Ризина майже нова,фірменна,чудовий протектор,рідні круті 17 диски,класний кліренс!!!!!Передній привід!Авто все в рідній фарбі(є дрібні сліди експлуатації,які після поліровки зникнуть),всі стікла рідні.Салон доглянутий,вже придбала нові чохли(теж віддам в подарунок).Придбала 3D EVA килимки!!!Віддаю теж в подарунок !Нова гарна зимова ризина(по 3100 грн за скат віддала...)Теж віддаю !Авто прекрасно розвиває швидкість і тримає трасу.Сучасний дизайн привертає погляди.На сонці неймовірно виблискує і виглядає дуууже дорого!Супер комплектація!Є всі опції для комфортної їзди.Дуууже економне!!!!Я абсолютно ним задоволена!Замалий багажник для моєї роботи-це єдиний для мене мінус,але мені суттєвий....Готова до всіх перевірок,адже перед покупкою воно пройшло всі можливі і неможливі)))Авто крутезне!
Авто в хорошому стані замінено всі розхідники, масла, рідини, помпа, ремінь ГРМ, нова гума (літо) + комплект зимової, дуже економна. 2 ключа. Все працює.
