- 163 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.62 л.
- Автомат
Другий власник в Україні , брав у знайомих для дружини як перше авто. Дружина іздила мало , возила дітей в садочок та до школи.За автомобілем слідкував , обслуговував регулярно та згідно регламенту. Я людина порядна і перед продажем загнав на сто , зробив повну діагностику . Виявлені недоліки були успішно усунені.Дивіться фото акта виконаних робіт на 27400 грн ,який без проблем можливо перевірити при огляді на сто.Також зробив детелінг (хімчистку , полірування) деякі малярні роботи. Але на ці роботи чека нажаль немає . Дві тисячі км .тому було зроблено сервіс мастила та фільтрів , замінено масло в АКП. Коротко кажучі , автомобільна сьогодні вкладень не потребує, салон чистенький та охайний , кузов блищить, двигун працює рівно та тихо, автомат переключає плавно, ходова не гупає. Я готовий до будьякої Вашої перевірки на сто. Я нічого неприховую , тому ,попередьо,кому цікаво скину на Телеграм відео огляд на авто, заміри фарби, огляд на сто. Пишіть привіт Жук на Телеграм я все скину. Торг невеликий, авто достойне. Запрошую на перегляд щоб в цьому впевнетись. Ви не даремно згаєте свій та мій час. Якщо немає звязку тоді пишіть сюди у приватні ,або телефонуйте на будьякий месенджер,інтернет у мене є завжди.Документи на авто в порядку. Телефонуйте , відповім на всі питання все як є. Дякую що дочитали до кінця.
