- 125 тис. км
- Тернопіль
- Електро
- Автомат
Батарея в дуже хорошому стані. SOH 80,14%, 11 поділок з 12. Запас ходу 136 км. Дизбалансу акумулятора немає. ПРОБІГ І СТАН АВТО: Пробіг і стан батареї відповідають дійсності. В авто все працює справно. 12.05.2025 було проведено повне ТО (м. Тернопіль “Біла Ворона”). Перевірено і замінено все, що могло бути необхідним 1.Олива в редукторі 2.Тяга рульова (права і ліва) 3.Сайлентблок переднього важеля (передній і задній) 4.Опори амортизатора (передні права і ліва) 5.Гальмівні колодки (передні пара) 6.Проточено гальмівні диски (передні пара) 7.Покупка, налаштування датчиків тиску в шинах (4 шт), шиномонтаж і балансування коліс 8.Зроблено розвал-сходження Доставлена задня камера, передня працює тільки при задньому ходу перемикається кнопкою Дві пари ключів По кузову і задньому бамперу є незначні потертості (з'явилися при доставці з Норвегії в Тернопіль) на бампері який з пластику (ржавіти не буде) (див.фото) ІСТОРІЯ ПО АВТО: -06.2013 Виготовлено в США -16.08.2013 продано приватній особі в США. -30.06.2016 продано на аукціоні цілих (НЕ битих машин). Жодних ДТП не зареєстровано. Все скло рідне. -11.02.2017 було імпортовано з США в Норвегію. -08.04.25 Куплено нами, при пробігу 118 336 км (пробіг по Україні 7 тис). Судячи по звітах була на планових ТО постійно і в США і Норвегії. ПРИЧИНА ПРОДАЖУ: Авто купували для себе як друге в сім'ї і взагалі це перше електричне, щоб зрозуміти, чи вигідно ним користуватись. В результаті вигідно і будемо хочемо електричку з більшим акумулятором, щоб зробити основним автомобілем. Машина містка, досить хороша для щоденних поїздок по місту. Компактна, що відчутно при паркуванні. 1 км пробігу обходиться 0,5 грн по нічному тарифу вдома Авто на двигунах (газ-бенз чи дизель) 4 грн і більше. В рік можна без проблем зекономити 800 дол в більше. Тим і цікаво. Просте в обслуговуванні. Продаж тільки зі стандартним переоформленням на нового власника. Якщо маєте запитання дзвоніть на Viber.
