- 72 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.6 л.
- Варіатор
Продам, обслуговування офіційне сто, вся в родной краске, додатково: захист двигуна, сигналізація, интересует пишите: вайбер, телеграм
Продам, обслуговування офіційне сто, вся в родной краске, додатково: захист двигуна, сигналізація, интересует пишите: вайбер, телеграм
Авто повністю обслуговане, з двигуном та ін. немає жодних проблем, в ДТП не брало участі.
Продам X-Trail T -32 , в експлуатації з жовтня 2018 року. Придбана мною в 2024 році та мало експлуатувалась. Обслуговувалась на офіціалі . Економне авто, по трасі-5л, по місту 8 л. В додаток другий комплект шин з дисками. Продаю бо треба гроші. Торг біля авто.
Авто від власника всі питання за телефоном
Авто 2020 року. Один власник. Гаражне зберiгання. Все авто в рiднiй фарбi. Авто без icторiй i нюансiв. Комплектація акцента ( парктронiки зад/перед, датчик світла/дощу, обігрів скла, омивачі фар, клімат-контроль ітд…). По допам: карплей/андроід авто на блютусі, камера занього огляду, діоди в фарах, салон в чохлах, захист двигуна і радіатора. Два комплекта коліс на легкосплавних дисках. Автобiзнесменiв та автосалони прошу не турбувати. Торг можливий з реальним покупцем бiля авто. Звонити на номер:
Продам власний автомобіль, другі власники. Автомобіль без підкрасів, в рідній фарбі. Двигун та коробка працюють чітко. На пробігу 91 тис.км було встановлено ГБО 4 покоління, є відповідні підтверджуючі документи. Авто на продаж не готувалось, продається так є. Автоплощадки прохання не турбувати.
Авто в дуже гарному стані, все працює, нарікань ніяких не має. Перший власник в Україні. Два комплекти гуми.
Авто ОФІЦІЙНЕ, куплено в Дніпрі, у офіційного представника. Перші 2 роки на гарантії обслуговувалось у офіційного дилера, далі — тільки у одного майстра на СТО. Є книжка. В ідеальному технічному стані, експлуатується по Києву. Є Гума додаткова. І страховка до весни. Перший водій — також дівчина.
Авто, пригнаний з США, перший власник, деталі замінені в оригіналі, доглянуте, гаражне зберігання, зимова резина в комплекті . Автомобіль економний як для міста так і за межами. В комплектації SR
Продам свій автомобіль Nissan Almera Classic 1.6 Куплений у 2008 році в салоні. Один господар. У відмінному стані. Ксенон, сигналізація, тонірування, підігрів дзеркал, підігрів сидінь, кондёр. Все працює. Дуже надійне і невибагливе авто. Стоять якісні легкосплавні 15". Стоїть гума зимова у відмінному стані вистачить на довго 195*65*15 Віддам ще літню гуму 205*60*15 Dunlop. Пробіг 210К. Коробка механіка. Усі рідини замінені. Ходова в чудовому стані, нічого не стукає. Стан сіл, поїхав. Двигун, не розбирався, тільки обслуговування (масло, фільтри). Стоїть газ, обслужений, працює відмінно. Дуже економний і практичний автомобіль. За весь час ніколи не проводив. Реальному покупцю невеликий торг біля капота. Обслуговувався 18 років на одному СТО, у одного майстра. Продаю, оскільки взяв нове авто. Продаж, тільки з переоформленням. Подивитися можна в Дніпрі на Лівому березі. Телефонуйте з 10 до 20. Проїдемося, подивитеся, сподобається — заберете. Могу доставить в другой город! Величезне прохання посередників та перекупів не турбувати. За безцінь не скину. Продаж без поспіху.
Авто в доглянутому і збереженому стані. Обслуговування проводилось по регламенту та на офіційній сервісній СТО "Ніссан". Чим вказує підтвердженний пробіг, всі відмітки в сервісній книжці та присутні акти виконаних робіт. На всі питання відповім по телефону.
Стан видно на фото Машина в хорошому технічним стані Причина продажу - друге авто в сім'ї прохання перекупникам не турбувати
у відмінному стані
Машина сімейна, кожного дня на ходу. Е пару проблем с коробкой ( не працює 5 передача- причину не вияснив ) та пішли невеличкі рижики . Ніссан Санні 1996 р.седан Піч, кондиціонер в робочому стані масла, фільтри змінені машина м?яка,коробка мотор працює добре стоїть газ 4-го покоління ( не вписаний) 8-9л/100км r 14.літня гума електродзеркала Авто варто уваги Торг біля машини реальному покупцю . Додаткові питання по телефону Дякую за увагу.
Продам авто в одних руках 9 років.Авто в відміному в тех.стані,коробка ідеал (масло мінялось 3 тис.км тому ).,масло двигуні мінялось 200 км тому.Вс!!!і питання по тефону.
Продам автомобіль пригнаний з Франці. Розмитнений, сертифікований готовий до реєстрації. Комплектація BOSSE, панорама, безключовий доступ, шкіряні сидіння з підігрівом. Замінено масло з фільтрами. Нове щеплення, зроблена ходова. По кузову є сліди вжитку ( сколи, дрібні царапинки). Потребує косметичного оновлення. На всі запитання відповім по телефону. Огляд Жовква/ Рава-Руська.
