- 250 тис. км
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані,повністю обслужена. Стоїть ГБО 4 покоління. Кондиціонер.Усе в справному стані. Розповім більш докладніше по телефону.
Авто в доброму стані,повністю обслужена. Стоїть ГБО 4 покоління. Кондиціонер.Усе в справному стані. Розповім більш докладніше по телефону.
Продам автомобіль вихідного дня ( авто тестя, по роботі їздить робочим авто). Використовується виключно по вихідних для поїздок на відпочинок. Пробіг рідний. Вкладень ніяких не потребує. Зберігає авто в гаражі. Хто вирішить купити - не пошкодує. В авто все працює. Двигун мастила не бере. Обслуговувався вчасно, мастило замінювалось до 10000км, є сервісна книжка з зазначеними замінами. Лакофарбове покриття все рідне. Є форкоп, причепа не тягав. Запаска докатка ні разу не ставилась. Продаж не спішний, перекупів і майданчики прохання не турбувати.
Я продаю ану автомобіль неамериканського виробництва, який я купив для своєї дружини два роки тому. До цього ним керувала та володіла інша жінка. Автомобіль у дуже хорошому стані, з чистим та гарним салоном і без ознак димлення. Технічно автомобіль їздить ідеально, нещодавно було проведено технічне обслуговування коробки передач та замінено масло. Автомобіль не потребує жодних вкладень; просто сідайте та їдьте.
Продам хороший сімейний кросовер. є сервісна книжка .2 ключа .машина в хорошому стані вкладень не потребує замінене мастило в двигуні та коробці передач і всі фільтри на 231тисячі
В 2008 році куплено в салоні. Нові шини 2024 рік. літо+ зима Купив замінив: Олива , фільтра замінені, стійки перед ,зад. Розхід за містом 9л газу. Івано-франківськ-Буковель Місто 12 Мотор працює тихенько. Коробка без проблем. Будуть запитання, телефонуйте. Тільки переоформлення! Авто в Івано-франківську Можна оглянути в районі Довженка
всі запитання по телефону
Автомобіль не фарбований, не варений, у відмінному стані, мотор мастила не бере. Кондиціонер працює відмінно. По ходовій все добре. Я власник, продаж з переоформленням або доручення з правом продажу.
При обміні ціна дорожче їздила дружина до 2018 року обслуговувалась на офіційному дилері Nissan Готові до будь яких перевірок заправлений кондиціонер поміняно з акумулятор і передні колодки на 116500 км поміняно масло фільтра і задні колодки на 118500 км нова запаска повноцінна
Продаю власний автомобіль Nissan Versa Note (американська версія популярного Note) 2013 року випуску. Надійний, місткий та економічний автомобіль. Салон дуже просторий, особливо для пасажирів ззаду, незважаючи на компактні зовнішні розміри. Трансформація салону дозволяє перевозити габаритні речі. Має гарне оснащення, є сабвуфер в багажнику, камера заднього виду. По кузову є невеличкі нюанси, косметичні підкраси. Салон тканевий, чорного кольору.
Не крашен,7мест,панорама
Авто в майже в максимальній комплектації, без нюансів авто купувалось в офіційного дилера в Україні, без ДТП та інших нюансів!
Авто обслуговується вчасно . Вкритий захисною плівкою після придбання з салону . Тоноване додатково лобове скло, і все авто. В ДТП не був . Не битий , не фарбований ,не реставрований і т.д.... Лакофарбове покриття в нормі( без шпаклівки і т.д....). Якщо зняти захисну плівку буде як нова.
Авто на ходу,сів і поїхав. Торг можливий біля машини. Діюча страховка на рік. Перереєстрація через дію можлива. Обмін не цікавить. Досить місткий сімейний автомобіль.Великий багажник як для седану,комфортні місця для водія і пасажирів. Встановлений і вписаний в документи газ. Є центральний замок,склопідйомники,гур. Багажник відкривається з кнопки і з брелка. Машина у володінні близько двох років,регулярно використовується,цілком вистачає з'їздити в Рівне і назад,так і по місту. Була виготовлена в часи,коли ще був метал в машинах. По зовнішньому вигляду не в кращому стані,але були переварені пороги,оброблені антигравієм. Недоліки постарався відобразити на фото. Звісно на свій вік має нюанси,але де міг старався виправити. По місту газу бере 10-13,по трасі 6-8. Працюючий центральний замок.
Авто на ходу, сідаєш і їдеш. Пишу чесно, щоб на огляді не було сюрпризів. Повністю замінена ходова частина — нова. Замінені всі подушки двигуна і подушки коробки передач. Зроблені задні амортизатори. По ходовій питань немає взагалі — їде м’яко, нічого не стукає. Пороги і колісні арки потребують зварювання та фарбування — місцями наскрізна корозія (видно на фото, нічого не приховую). Це чесно закладено в ціну. Решта кузова в нормі, салон охайний. Машина для тих, хто шукає надійний автомат на щодень із уже зробленою механікою, і готовий вкластися в кузов. Ціна: $3 700, реальному покупцю торг. Телефонуйте або пишіть, на огляд приїжджайте — все покажу.
Продам власне авто машина вкладень не потребує нова літня резина встановлена мультимедія та камера заднього огляду Деталі по телефону
Продам авто у відмінному стані. Пробіг 107 тис., 1.6 дизель, повний привід,офіційна, сервісна книжка . два ключа.масло і фільтра мінялось вчасно.відповім детальніше по телефону (якщо нема зв'язку,дзвоніть у вайбер)
Продам свій автомобіль. У володінні 3 роки. Продаю як є, губи не малював, є сліди від експлуатації. В цілому у гарному стані. Заміна масла кожні 8т(не бере, від заміни до заміни). Бензин+газ(при кожній заміні масло, мінялися і газ. фільтра + налаштування). Жодної помилки, кондиціонер заправлений (травень). Авто кожен день в ходу(Їздить дружина на роботу+тренування дітей+супермаркет, раз 2 місяці траса). 2 комплекти гуми(зима пройшла 3т). Автомобіль комфортний, економний та приємний в керуванні. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Торг. Авто в Полтаві, можу показати лише на вихідних(у будні в іншому місті). Причина продажу - купівля іншого авто, обмін не цікавить. Будуть питання – телефонуйте або пишіть. Якщо не доступний, пишіть у телеграм+вайбер.
Продам 3300 на віддачу низ ринку /Обмен автомобіль Nissan Sunny ( Almera ) 1.6 пробіг 220 тисяч газ/бензин,автомат , автівка на свої роки 2008 в непоганому стані ,2 комплекти коліс зараз стоїть літо на титанках , та зима на залізних дисках , по автівці є моменти які потребують уваги трохи по кузову - так авто на повному ходу , за зиму зробив багато корисного , розібралися в проводці , свіже масло в акпп але є легкий пінок з 1 на 2, також є масло та фільтр на заміну в двигуні , через 1 тисячу треба міняти , також фільтр салону є , замінено дпкв , зроблена діагностика ходової , так в цілому автівка не вибаглива , і економна ! РОзгляну обмін на мотоцикл з вашою доплатою , розгляну толкові пропозиції !на обмін дорожче ! Дуже хороше авто для старту як перший автомобіль для навчання - хто хоче повчитися на автоматі ! На обмін пропонуйте свої адекватні пропозиції ! номер для зв'язку : +**********
Машина 3 роки в одних руках приганяв для себе ДУЖЕ багато вкладено коштів машина взагалі без вкладень.В машині є все окрім пам'яті і масажу сидінь.Все що цікавить телефонуйте все розповім торг біля машини.
Офіційне автомобіль, куплений в автосалоні 26.04.18р. в саме топовій комплектації Tekna, з найкращім дизельним двигуном 1,6dci та з трьома основними режимами приводу, що перемикаються шайбою на центральній консолі: 2WD (передній привід для економії), AUTO (автоматичне підключення задньої осі під час пробуксування) та LOCK (примусове блокування для бездоріжжя). Рідний пробіг, без ДТП, рідні вікна та оптика, 2 ключи. Панорама, камери 360, преміум аудіосистема Bose, 8 динаміків із саббуфером, безключовий доступ, запуск двигуна з кнопки, електропривід багажника і сенсором відкриття «змахом ноги», клімат контроль, датчик сліпих зон, інтелектуальна система екстреного гальмування (FEB), система автоматичного перемикання дальнього світла на ближнє (HBA), система контролю рядності руху (LDW), система розпізнавання дорожніх знаків (TSR), Full LED фари із системою адаптивного освітлення (AFS) та багато іншого. Додатково встановлено в автосалоні захист двигуна, та коробки, вітровики, чотири рідних бризговики, захисні накладки на пороги, гарне тонування. Літня резина Dunlop на рідних оригінальних титанових дисках R18. Рідна запаска яка жодного разу не використовувалася з повним комплектом. Є комплект зимової резини. Резиновий коврик у багажнику. В авто все працює, двигун не димить та масло не бере. Екологія на місці. Авто заправляється тільки на заправках Wog. На 204,5 тис.км. зроблене ТО. Комфортний, економічний і місткий автомобіль. Другий власник. Допомога у продажі не потрібна, прохання майданчикам та перекупам - не турбувати.
