- 218 тис. км
- Львів
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Машина сів і поїхав . Таких майже немає в продажі….
Машина сів і поїхав . Таких майже немає в продажі….
Привіт всім продам буса 1.5 dci в хорошому стані рідний пробіг, перший власник, бус фарбований шпакльований все працює все їде, але треба трошки обслужити продаю бо більше не потрібен
Авто знаходиться в м.Любомль.Авто в чудовому стані є один незначний косметичний підкрас.Не бита ,не фарбована,мотор,коробка турбіна працюють як часи.підвіска і шини(всесезонка) в доброму стані,амортизатори працюють як нові.Передні тормозні колодки нові ,днище оброблене ще за кордоном,гнилі немає,кузов і салон у збереженому стані на фото видно.грм поміняний на 234000.кондиціонер працює.Авто варте своїх грошей.Торг.
Продам Офіційне, власне авто, в рідній фарбі, вкладень не потребує. Фільтри, масла замінені. Ходова зроблена. Авто варте вашої уваги! Продаж у зв?язку з купівлею нового . Будь-яке сто! Мотор, коробка без зауважень!
Не бита. Не крашена. По приїзду з США були замінені лише бампера. Безпека вся ціла, є звіт Carfax. Темно зеленого кольору, комплектація SV. Друге авто в сім'ї, тому продаж не срочний. Авто належить дружині, їздить лише по маршруту дім-робота-школа. В Україні лише другий власник, по машині нічого не робилося окрім ТО і ходової частині (розхідники), замінений правий ступічний підшипник. Новий аккумулятор на гарантії, нова резина. Комфортне габаритне авто для сім'ї. Продається у зв'язку зі зміною на електричне авто. Можливий обмін на електромобіль з ємністю батареї від 60 кВт з моєю доплатою.
Власний автомобіль. Не таксував. Sv модифікація. Добрий технічний стан.
Авто варте уваги,в гарному стані, в ДТП не було,салончик чистий і акуратний,сидіння як нові. Все працює. Нещодавно доставлене ГБО. Пробіг реальний,друге авто в сім'ї ,їздило мало.Торг мінім.реальному покупцю біля авто. Зимова резина в подарунок(майже нова) .Щойно поміняне масло і фільтри. Пройдено СТО,робити нічого не потрібно. Сів і поїхав.
Авто в гарному стані. Торг з реальним покупцем.
Продам добротний автомобіль 2010 року. **********
Авто з США! Повністю відремонтований після ДТП оригінальними запчастинами! Замінено: 1. Дверка передня права (оригінал) 2. Крило переднє праве Фарбовано в авто лише замінені деталі! Технічно справний автомобіль. Зауважень немає! Всі деталі по тел! Авто в наявності в м. Тернопіль Площадкам прохання не турбувати!
Авто у справному стані, всі питання по телефону або повідомлення.
Свіжопригнаний Nissan Qashqai + 2 з Бельгії, розмитнений, сертифікат для реєстрації вже зроблений, договір купівлі-продажу виписується одразу на нового власника ( за мій рахунок ). Автомобіль в дуже хорошому збереженому стані, жодних проблем немає повністю обслужений ( ГРМ, масло, фільтра ) все поміняне. По мотору, ходовій, електроніці, без зауважень. На самій максимальній комплектації. Детальніше по телефону.
Nissan X-Trail T31 Columbia 2008 року. 2,0 бензин/газ, повний привід працює справно.Авто доглянуте.Пробіг 200 тис.км.Ходова в хорошому стані.Панорама, партроніки,камера заднього виду, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, всі склопідйомники справні.
ОБМІН НА ДАСТЕР. ПРОДАЮ СВОЄ АВТО . МАШИНА В ДОБРОМУ СТАНІ. .ВСЕ ПРАЦЮЄ ПОВНИЙ ПРИВІД І АВТОМАТ БЕЗ ЗАУВАЖЕНЬ.. В березні замінено масло в коробці передач в роздатці в передньому і задньому мостах також в гідропідсилювачі керма.замінено ремені і роліки.замінено фільтра і масло в моторі. замінені передні стойкі на нові МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА ДАСТЕР не старше 2012р.
Авто в хорошому стані, доглянуте. Замінені всі рідини, свічки, колодки, новий акумулятор bosch. Максимальна комплектація, світло led спереду та ззаду, камера 360, люк, клімат контроль, круїз контроль, коврики ева, без ключовий доступ, 2-а ключи, люксова музика та савбуфер. Має три режими керування авто, також дуже зручно підключаємий задній привід. Витрати палива економне - 6 л, швидка та різка.
Продам Ниссан Мурано в идеальном состоянии.Машина приобреталась 7,5тысяч назад,по машине много чего делалось весь список проведенных работ есть на руках,в том числе были заменены все масла и жидкости. Вариатор в идеале,стоит мультилок.Также при продаже отдам второй комплект колес.Все стекла родные,кроме лобового,меняли уже мы,была трещина. Салон в идеале бежевая кожа.Премиальная музыка Bose.
Офіційний автомобіль.Гарна комплектація.Панарамний дах з люком.Повний привід працює добре.Встановлена сигналізація з авто запуском двигуна.Led світло.
Батарея в дуже хорошому стані. SOH 80,14%, 11 поділок з 12. Запас ходу 136 км. Дизбалансу акумулятора немає. ПРОБІГ І СТАН АВТО: Пробіг і стан батареї відповідають дійсності. В авто все працює справно. 12.05.2025 було проведено повне ТО (м. Тернопіль “Біла Ворона”). Перевірено і замінено все, що могло бути необхідним 1.Олива в редукторі 2.Тяга рульова (права і ліва) 3.Сайлентблок переднього важеля (передній і задній) 4.Опори амортизатора (передні права і ліва) 5.Гальмівні колодки (передні пара) 6.Проточено гальмівні диски (передні пара) 7.Покупка, налаштування датчиків тиску в шинах (4 шт), шиномонтаж і балансування коліс 8.Зроблено розвал-сходження Доставлена задня камера, передня працює тільки при задньому ходу перемикається кнопкою Дві пари ключів По кузову і задньому бамперу є незначні потертості (з'явилися при доставці з Норвегії в Тернопіль) на бампері який з пластику (ржавіти не буде) (див.фото) ІСТОРІЯ ПО АВТО: -06.2013 Виготовлено в США -16.08.2013 продано приватній особі в США. -30.06.2016 продано на аукціоні цілих (НЕ битих машин). Жодних ДТП не зареєстровано. Все скло рідне. -11.02.2017 було імпортовано з США в Норвегію. -08.04.25 Куплено нами, при пробігу 118 336 км (пробіг по Україні 7 тис). Судячи по звітах була на планових ТО постійно і в США і Норвегії. ПРИЧИНА ПРОДАЖУ: Авто купували для себе як друге в сім'ї і взагалі це перше електричне, щоб зрозуміти, чи вигідно ним користуватись. В результаті вигідно і будемо хочемо електричку з більшим акумулятором, щоб зробити основним автомобілем. Машина містка, досить хороша для щоденних поїздок по місту. Компактна, що відчутно при паркуванні. 1 км пробігу обходиться 0,5 грн по нічному тарифу вдома Авто на двигунах (газ-бенз чи дизель) 4 грн і більше. В рік можна без проблем зекономити 800 дол в більше. Тим і цікаво. Просте в обслуговуванні. Продаж тільки зі стандартним переоформленням на нового власника. Якщо маєте запитання дзвоніть на Viber.
