- 131 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.5 л.
- Варіатор
Доброго дня,продаю чудове авто тільки пригнане з теплого штату Каліфорнія тому іржа відсутня від слова взагалі ,машинка вся в рідній фарбі ,красився тільки передній бампер,скло все рідне ,мотор та коробка працюють в чудовому стані ,ходова вся як нова ,поміняно ,всі амортизатори ,ричаги,підшипники,стабілізатори,рульові наконечники,нова резина на якісних дисках,плюс диски на зиму ,машинка по Америці 2020 року , прохання авто бізнесменам не турбувати ,всім мирного і гарного дня p. s якщо нема зв'язку телефонуйте на вайбер або телеграмм
