- 150 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам Nissan Note в отличном состоянии на свои года. Один хозяин, брал машину с салона. Все подробности по телефону...
Автомобіль повністю обслужений і знаходиться в ідеальному технічному стані. Зарядка авто проводилася виключно у домашніх умовах. Відмінна акумуляторна батарея 24. Батарея 11 з 12 поділок. Заряджаю лише стандартною 3 кВт зарядкою. Швидку зарядку ніколи не використовували. Відсутня взагалі порт швидкої зарядки, що дуже позитивно впливає на ресурс батареї. Взимку і влітку заряджаю батарею до 80% і не розряджаю нижче 20%. На даний момент SOH 80,48%. На фото реальна витрата після сезону зима - весна 7, 5 км на 1 кВт Міняли олію у редукторі на кожні 40000 км.
Обмін можливий на автомобіль коробка автомат. Дзвоніть за номером - Микола
Пригнаний із США ,S -комплектация, По лиф спай батарея 85%- 12 палок,порт зарядки ідеальний стан виїхав із салону у 2016р,2 порта зарядки,камера заднього виду Всі питання по телефону. Будете приємно вражені економією сімейного бюджету та від водіння цього авто(!!!
Вітаю! Продаю свій автомобіль, яким користуюся з моменту покупки. Я — єдина власниця, тому ставлення до авто було максимально дбайливим.Обслуговувала завжди вчасно, всі розхідники та запчастини замінювалися лише на оригінал. На сьогодні машина повністю обслужена - сів і поїхав. В машині ніколи не палили, салон охайний та збережений. Телефонуйте, з радістю відповім на усі запитання.
Продам авто В рідній фарбі, є мілкі сколи і подряпини Всі нюанси на виду Камера заднього виду Підігрів працює Салон бережений З перевіреним пробігом € панорама Повний привід працює Комплект хорошої зимової резини Зі значних плюсів нова літня резина Замінено мастило та усі фільтра Обмін не цікавить
Авто в доброму стані .пригнане з Норвегії перша реєстрація грудень 2014 рік, економне, сох 80 Підігрів сидінь ,руля ,клімат контроль ,камера заднього виду,датчик світла і дощу .круїз контроль,тепловий насос
Автомобіль у відмінному стані! Рідний пробіг! Обслужений, не потребує вкладень! Гарна комплектація! Можливий обмін! Можливий розрахунок криптовалютою! А також кредит чи лізинг! Докладніше по телефону!
Відмінний стан. Офіційна, куплялась в автосалоні. Надійна та невибаглива машина з класичною АКПП. Автомобіль обслугований та доглянутий. Рідний пробіг. Маневренна, шустра, гарний кліренс. Встановлено ГБО-4, дуже економна. Максимальна комплектація. Хто шукає дійсно гарне авто від власника- телефонуйте. Продаж через власні обставини.
В гарному стані 2015 року Комплектація майже повна .без ключовий ,підігрів руля ,сидіння ,зеркал.заряд батареї 11з 12 .
Продаю свою доглянуту машинку. Авто було придбане в салоні з України (Не з США). Машинка економна. Стоїть дуже зручна, сучасна газова установка. Газ вписаний в техпаспорті. Двигун та коробка працюють дуже добре. Повністю обслужена, щойно замінені фільтри та масла на 193 тис. пробігу. Ремонту не потребує. Шикарні коврики, титанові диски, два комплекта резини (літня MICHELIN), сигналізація, два комплекта ключів. Без ДТП. Дуже компактна, зручна в паркуванні, особливо для тих хто їздить більше по місту. Для дівчат те що потрібно, виглядає шикарно. Обладнана задніми парктроніками. Мультимедіа вся працює, телефон підключається по Bluetooth.Тонування заводське. На всі питання можу відповісти в повідомлення або по телефону. Послуги автоплощадок не пропонувати, продаж для мене не є терміновим.
Продам або обміняю на більш свіжий електромобіль. Ідеальний авто для міста. Реальних проїхати 100 км за 39 грн. Обслуговувалась своечасно. Салон просторний, охайний, не палили. Вкладень не потребує. Сідаєш і їдеш. Додатково в наявності є зимова гума. Торг. На теперішній стан - це знахідка !!!
Авто розмитнене в Україні, привезене зі США, у гарному стані та повній комплектації: кнопка відкритття закриття багажнику, контроль смуг руху, камери 360, круїз,клімат, преміальна аудіо техніка BOSE, повний привід, режим економ,спорт режим. Газ вписаний у тех. паспорт. Салон шкіряний молочного кольору. Підігрів сидінь та дзеркал. Обслуговувалося у офіційного дилера.
Продам авто 2 й власник 2є.ключів, дуже добра надійна машина , продаємо так як купили другу більшу.Машина в хорошому доброму стані як на свій вік, суттєвих вкладень непотребує.
Продам унівесал Nissan Primera 2.0 D (W10), рік випуску 96'. Якщо потрібно, можу скинути додатково відео. За додатковою інформацією звертайтесь...
