- 200 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Варіатор
Авто в хорошому стані. Без проблем та нюансів. Авто на мені. Сергій тел. +**********
Авто в хорошому стані. Без проблем та нюансів. Авто на мені. Сергій тел. +**********
Продаю власне авто, машина офіційна куплена в автосалоні України, обслуговування проводиться вчасно, авто не було в дтп, легка царапина на передньому бампері, запаска нова Комплект шин зимових на дисках з датчиками тиску шин Обмін не цікавить, торт можливий
Авто в ідеальному стані, без будь яких капіталовкладень, максимальна комплектація,офіційна, , обслужена до дрібниць, два ключа, готовий до будь яких перевірок! Деталі по тел!
Продам свій автомобіль в хорошому стані, у зв'язку з покупкою іншого, , по опціям дивиться в інтернеті, все працює, вже зимова резина.
Продам власне авто Nissan Tiida з автоматичною коробкою передач. Машина в гарному стані, доглянута та повністю обслужена. Експлуатувалась бережно, без різких стартів та перевантажень. Усі розхідники змінювались вчасно, вкладень не потребує. Двигун і коробка працюють відмінно. Комфортний та чистий салон, не прокурений. Є кондиціонер — чудово працює, що особливо актуально влітку. Авто економне, надійне та зручне як для міста, так і для поїздок за місто. Має незначні сліди експлуатації по кузову. Потребує заміни шлейфу руля. На ці недоліки можу поступитися. Готова до будь-яких перевірок на СТО. Розумний торг, 5500 навіть не пропонуйте! Деталі за телефоном.
Авто офіційне. В відмінному стані.Всі запчастини рідні.Максимальна комплектація.Всі функції працюють ідеально. Додаткова інформація по телефону
Автомобіль на газу, дуже економна. Все працює, все нормі, ТО проходила вчасно.
Автомобіль в справному технічному стані, фільтра масла замінено .
Салон на 5. Кузов 4. Підфарбування правої передньої арки. Проблем з ходової, двигуна, електроніки немає. Зимова гума майже нова. Приємна витрата, плавний перебіг. Більше зауважень немає. Просторий салон, чорна шкіра, 18 дисків. Чудовий варіант.
Автомобіль в гарному та збереженому стані. Жодних вкладень не потребує. Купувався в салоні та має єдиного власника. Пробіг оригінальний 100% (готовий на перевірку на будь-якому сервісі). Кузов без ДТП, в рідній фарбі. Без гнилі та корозії. Двигун працює рівно, мастило не бере. Коробка перемикає гарно. Ходова також без жодного зауваження. Салон не пропалений та не затертий - має гарний вигляд. Комплектація: - Кондиціонер. - Навігація. - Мульті-кермо. - Підігрів сидінь. - Повний електро-пакет. - Блютуз. - Клімат контроль. - Парктонік із камерою заднього огляду. - Легкосплавні диски R17. - Лінзована оптика із заводським ксеноном та багато іншого. Продаж від власника, будь-який вид переоформлення.можливий обмін.
Продам Ніссан Ліф 2016 р, SV, пробіг 75 т.км, батарея 30кВт, 10/12 палиць, 78%SOH, близько 100 швидких зарядок, 180 -190км на одній зарядці влітку, приганялася для себе з дрібним ДТП, порт швидкої зарядки Chademo, легкі оригінальні Kosei, новий 12В аккум, склопластиковий захист під мотором, ЛЕД фари, в комплекті зарядка Duosida 16A, птф
Офіційне авто . Технічна сторона на відмінно . Готовий до огляду на любому сто . По кузову два косметичних підкраси . На разі не потрибує жодних капіталовкладень.
В ідеальному стані За деталями телефонуйте
свіжопригнана авто в відмінному стані не бита не фарбована жодна деталь оригінальний пробіг сервісна книжка з документами та чеками будь які перевірки два ключа два комплекти коліс двигун працює ідеально екологія на місці якщо не в мережі(поганий зв'язок), телефонуйте на вайбер, вотсап
Автомобіль придбаний в салоні, я другий власник (власниками були жінки). Авто ні разу не було пошкодженим (своя рідна фарба) , обслуговувалося в салоні. Пробіг оригінальний (не підкручений), робилася заміна гальма (та супутніх деталей), замінено шлейф керма (всі деталі замінені на оригінальні). Автомобіль оснащено камерами переднього та заднього виду (відповідно і є «рідний» партронік), камери виведено на сенсорну магнітолу. Авто у хорошому стані
Продам Nissan X-Trail в історії авто перша регістрації в автосалоні за кордоном 2008р (за кордоном був один власник) я перший власник в Україні. Авто обслужено ,доглянуте, поміняне масло у двигуну,мосту,коробці.все робить включаючи омивач фар. електропакет,(клімат,підігрів сідушек,електролюк панорама,без ключовий доступ,електросідушки і дзеркала ... ) шкіряний салон ,фаркоп ESP, ABS ,стабілізація при заносі,допомога при спуску , повний привід в салоні запах нового авто (гаражне зберігання)додаткова інформація по телефону
