- 151 тис. км
- Рівне
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Продам своє авто , один власник , купував в салоні 2013 , в загальному авто є в чудовому стані , коробка без проблемна варіатор , тільки що замінено масло, поточних вкладень не потребує , обслуговується по регламенту на дилерському сто Renault , за весь час авто ні разу не підвело , все працює , сів і поїхав , продаю бо купив нову , хороший варіант для тих хто шукає авто від першого власника , без дтп , в стані максимально як нова , звісно є сліди користування , але це нормально для автівки з 2013 року
