- 130 тис. км
- Подільськ (Котовськ)
- Бензин, 2.5 л.
- Варіатор
Продам авто Nissan ROGUE. 2016року двигун 2,5 бензин.коробка варіатор. Торг ! Можна подивитись в Києві та Подільську **********
Продам авто Nissan ROGUE. 2016року двигун 2,5 бензин.коробка варіатор. Торг ! Можна подивитись в Києві та Подільську **********
Продам своє авто,Ниссан Санні 86 рік Авто на мені,Подільська реєстрація Авто на повному ходу,гума зимня в круг,двигун масло не бере,обьем 1.6 бензин Всі питання по телефону **********
Авто в гарному стані, є незначні сліди експлуатації, двигун працює добре, ходова частина повністю зроблена, коробка автомат працює добре, є комплект зимової гуми. Телефонувати вотсап, вайбер
Автомобіль у робочому стані, повністю на ходу. Двигун запускається та працює стабільно, коробка перемикає без критичних проблем. Авто не нове, тому стан не ідеальний — є сліди експлуатації по кузову та салону. Але по техніці машина їде впевнено та виконує свою задачу, не потребує одразу серйозних вкладень для щоденного використання. Підійде як недорогий варіант для щоденної їзди, роботи або як тимчасове авто. Документи в порядку, з переоформленням проблем немає.
свіжепригнаний та розмитнений. сертифікат в наявності.Вже поставлений на перший облік. В рідній фарбі.Кпп перемикається гарно,по мотору питань немає.Комплектація з підігрівом сідушек. 2 ключа, 2 комплекта гуми. Реальний підтверджений пробіг
Автомобіль в гарному стані,вкладень не потребує, гаражне зберігання, обслуговування є, машина продається від власника, перекупам не продаю!
Робити нічого не треба,не стукає,не гримить,коробка переключає плавно.2 ключі,зимова та літня гума,частково затягнута плівкою,на сидіннях чохли,які були вдягнуті з моменту покупки,встановлено дорогу магнітолу,куплену в Ніссан центрі,сигналізація Star Line.Машина обслуговувалась на Ніссан центрі.Один власник з моменту покупки. Дзвонити та писати на вайбер, телеграм
Розповім по телефону. Обмін на позашляховик. Китайський.
Продам власне авто в ідеальному стані. + комплект зимової гуми R16. Продаж тільки з переоформленням. Додаткові питання по телефону.
Економне та комфортне сімейне авто. Приємний розхід- 6-8 літрів на 100 км., в залежності від пори року. Заміна масла та фільтрів здійснювалася кожні 8 тисяч. На 224000 замінено ГРМ, ролик, помпу та ремінь генератора. Нова зимова гума. Незначні косметичні недоліки- на фото. Машина повністю на ходу. За додатковими питаннями звертайтеся по телефону. Стосовно обміну- цікавить кросовер на автоматі.
хороший, надійний автомобіль .Все працюе в ДТП участі не приймав .два комплекта шин зимні та літні .
Авто в гарному стані,по техніці все працює,на даний час вкладень не потребує.Заміна масла в коробці (варіатор)Дзвоніть,обовʼязково домовимось!!!Обмін на електричну машину!!!Гібрид!!!
Nissan Tiida 1.6 2009 р.н. 242т.км Механічна 5ст. КПП У відмінному стані. Машинка економна і приємна в їзді. Салон просторий. Кузов практично весь у рідному фарбуванні. Скло по колу всі рідні, включаючи лобове. Днище в хорошому стані. Двигун не сапунить, не димить. Працює рівно. Абсолютно сухий (не намивався). По зчепленню та КПП без зауважень. Ходова збита. Нічого не стукає і не гримить. Ручник робочий. Салончик у хорошому стані. На хорошій комплектації: - клімат-контроль; - 4 ел. склопідйомника; - ел.дзеркала з підігрівом; - датчик світла; - сидіння з мікроліфтом; - мультикермо; - ABS, ESP та ін. З документами повний порядок. Локація - м.Подільськ Одеська обл.
Авто до ДТП повністю пройшла обслуговування. Тільки переоформлення.
Продам или обменяю с вашей или моей доплатой
Дуже спритний та дуже економний автомобіль На музиці на тоніровці, на 16 дисках Гарний колір та тоніровка передніх та задніх фар Повністю обесшумлений Повністю обслуговуваний Є дрібні кузовні моменти В додачу віддам новий передній бампер та комплект зимових коліс
Авто пригнане з канади з мінімальним пошкодженням та маленьким пробігом. Вся безпека ціла. (Нічого не замінялося та повторно не встановлювалося) Перший власник в Україні. Технічно в ідеальному стані. Готова до будь яких перевірок на будь якому СТО.
Продається не спішно Ніссан патфаіндер р51 2008 року в хорошому стані. Двигун (масла не бере), ходова не гримить не стукає (збитий), в салоні не курили (чистий), роздатка та КПП в доброму стані.
Машина на повному ходу, їде дуже і дуже бадьоро, вписаний газ 4 покоління, коробка не пинається, кондиціонер дує, є моменти по кузову (пороги), був невеликий удар в задню праву сторону, якісно відновлена, потрібні невеликі вкладення, торг присутній.
