- 227 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машинка в дуже хорошому стані вкладень не потребує зовсім, перший власник деталі за телефоном
Авто в нормальному стані заводиться та досить гарно їде, потрібно глянути ходуву та пороги, задня дверка зі сторони пасажира інколи не закривається щось з замком. Авто досить економне та комфортне. Можливий хороший торг біля авто
Надійне,гарне авто,в дуже гарному стані на свій вік,зрозуміло що є десь царапушка,чи щось типу камінчика(висічки) Без ржавчини,без гнилі,кузові рівненький,всі зазори мають чіткі форми Загалом по техніці без нюансів,завів і будь куди поїхав,кпп без нарікань,ходова тиха,двигун працює майже безшумно,заводиться з пів тичка,клімат,скло підіймачі,підігріви сидінь,бортовий,автомат,електро підняття світла,виїзний підстаканник,мульті кермо Хороша машинка,своя,є відео огляд
Все працює Дзвонити за номером **********
Всім доброго дня продаю власний автомобіль я 3-й власник, авто з самого початку було куплене першим власником в автосалоні в Україні. почну з нюансів: на фото видно + треба варити пороги. на всі нюанси готовий скинути ціну, тому торг присутній мотор супер коробка акпп супер нова зимова резина лауфен 2025 року що робилось по машині :заміна цепочки, шестерні фазорегулятора, нова помпа, новий масляний насос, новий радіатор кондиціонера + осушувач, всі фільтра і масло замінені, нові задні амортизатори, пружини і опорні подушки, ремкомплект супортів всіх, нові задні тормозні диски, в круг замінені колодки, нові птф. логічне питання "навіщо після капремонту продавати?" на це є відповідь: появилась можливість докласти гроші і купити електромобіль або новішу машину на дизелі. салон після хімчистки. машина кожного дня використовується, продаж не спіший!!!! звонити або писати на номер : нуль девʼяносто шість, нуль чотирнадцять, вісім пʼять, вісім пʼять
Авто в хорошому стані на ходу. Дзвоніть кого цікавить
Потребує ремонту.Заміна лобового,поворотних фонарів.Права рульова тяга.Двигун відмінний.Без газу.Тільки бензин.
Добра сімейна автівка. Економний дизельний двигун К9К, надійна ходова, за два роки поміняв ліву шарову, правий ричаг (в'їхав в яму). Масло фільтра мінялося вчасно. ГРМ поміняв на 220 та 277 тис.км. Замінив ліву задню фару - зачепили на парковці. Повністю замінені пороги. Новий акумулятор. Я перший власник в Україні. По комплектації: ABS, кондиціонер, передні скло підйомники, подушки безпеки водія та переднього пасажира, магнітола, два ключа, п'ять пасків безпеки (всі робочі), чохли на седіннях. Додаткова інформація по телефону. Торг біля машини. Не витрачайте мій та свій час дарма.
