- 265 тис. км
- Одеса
- Бензин
- Автомат
Продам свою машину. На чистом автомате. Двигатель 1.6 цепной двухраспредвальный.Состояние двигателя и коробки хорошее. Кузов есть нюансы.
Продам свою машину. На чистом автомате. Двигатель 1.6 цепной двухраспредвальный.Состояние двигателя и коробки хорошее. Кузов есть нюансы.
В 2008 році куплено в салоні. Нові шини 2024 рік. літо+ зима Купив замінив: Олива , фільтра замінені, стійки перед ,зад. Розхід за містом 9л газу. Івано-франківськ-Буковель Місто 12 Мотор працює тихенько. Коробка без проблем. Будуть запитання, телефонуйте. Тільки переоформлення! Авто в Івано-франківську Можна оглянути в районі Довженка
Продам свого дракона! Доглянутий. Надійний ланцюговий двигун. Кондьор, підсилювач керма, сигналізація, електропакет.Все працює як треба. Нюанси є по лкп, пороги цілі.Страховка до грудня.ГБО вписане в техпаспорт. Переоформлення через Дію.
Потрібно заправити кондиціонер можу пригнати якщо потрібно
клімат працює! мотор шепче ,коробка автомат робе без втиков ! технічно справна !все працює !
Пороги, арки, двері, днище цілі. Є незначні ньюанси по лакокрасочному покритю. Автомобіль технічно справний, їде добре. додатково встановлено форкоп Більше інформаціїї по телефону.
Авто в гарному стані працює все без нарікань дзвоніть домовимось
Продам власне авто. Без зауважень по технічному стану, доглянуте, : зроблено велике ТО . Кого зацікавило дане авто телефонуйте
Я другий власник. Машина технічно в хорошому стані, не була в ДТП, готовий до будь-яких перевірок. Їжджу на ній трохи більше двох років - за цей час з машиною у мене взагалі не було ніяких проблем. Думаю, у нового власника теж не буде. Якщо вам потрібен максимально живий варіант авто за ці гроші, приїжджайте дивитися. Якщо є питання - телефонуйте, уточнюйте будь-які деталі, все розповім. Перекупникам прохання не турбувати.
Авто на ходу, двигун та кпп в хорошому стані. Пороги і крила в корозії. ( Детальніше по телефону.
Продам или обменяю с вашей или моей доплатой
Авто в нормальному стані, всі пошкодження видно на фото. По авто нарікань не має, сів та поїхав. Торг присутній. Всі питання по телефону.
Продаю власне авто в нормальному стані, сів та поїхав, їде бодро як на бензині так і на газу, деталі по телефону!
ТОРГ УМЕСТЕН. Продаю машину потому что нахожусь на передку, нужны финансы для покупки машин на передок для доставки парней на позиции. Пишите в телеграмм по номеру что указано или в сигнал по номеру.Самовывоз, остальные вопросы в личное сообщение. Спасибо за понимание.
Газ бензин, встановлено газ 4 покоління,торг присутній
