- 176 тис. км
- Краматорськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу, всі питання по телефону
Автомобіль в цілому в хорошому стані, потребує незначної косметики,все інше працює відмінно,встановлено ГБО,(вписаний в техпаспорт), фаркоп, протитуманні фари, авто в одній сім'ї протягом усього часу з моменту покупки в автосалоні. Продається із зняттям з обліку.
Продам ластівку Мотор 4000км після капітального ремонту, по кузову поварена і покрашена. дзвонити по номеру Юрій.
Продам автомобіль москвич 1988року мотор, коробка добре на газу деталі по телефону на переписку не відповідаю
Авто в гарному стані. Кузов оцинкований, гнилі нема, дно ціле. Коробка не вибиває, міст не виє. Мотор капіталився, АКБ в гарному стані. Панель приборів з Ваз 2106. Резина 2/10. Ціна 12000 грн, торг у капота
Продається проєкт на базі Москвич 2141 з двигуном 2,0л. потужністю 120к.с.та 5-ти ступеневою мкпп від AUDI 80. По комлектації має Гідропідсилувач керма, клімат-контроль, передні електричні склопідйомники, бокові електричні дзеркала з підігрівом, сигналізація з функцією відпирання багажнтка. По салону встановлення передня панель та сидіння також від AUDI 80. Гальмівна система перероблена: передні гальма 280мм з супортом від ГАЗ 3110, задні гальма 245мм з супортами відAUDI. Встановлений обвіс з якісного матеріалу та пофарбований вразом з авто в 2020році. По документах повний порядок. Тільки переоформлення.
Продам Москвич М-412 у відмінному стані, стан "сів та поїхав".Всі додаткові питання по телефону.
Продається москвич 2141, 1991 року випуску, двинун від 2106, стоїть нова газова установка. Машина на ходу, але потребує ремонту кузова. Більш детально по телефону.
авто з документами, на повному ходу.
Газ бензин все справне
Продам свою манюню. Стоїть вже три роки, руки не доходять зробити. Ганяла на ньому щодня. Зараз вже не на ходу. Пробило прокладку ГБЦ, збиралися робити, не дійшли руки. Мотор був після капітального ремонту, але прокладка виявилася не якісною. Багато чого замінялося вже й не згадую. Новий радіатор, амортизатор Bilshtein. Двигун був повністю перебраний, переточений і т.д. Сидушки від БМВ, редуктор замінений, коробка замінилася 4-х ступкою. До 5ти ступки не дійшли руки. Стоїть ГБО. Десь у мене по гаражах ще є нові ресори, важелі, передня балка та якісь запчастини. Кузов варився, фарбувався, але вже остаточно час узяв своє... Є техпаспорт, є довіреність з правом продажу і передоручення. Диски стоять R15 Made in USA!!! Можу віддати диски за 200$ + 4 москвичьовських накачаних колеса з установкою. Уточнюю 4 москвичовських колеса з вас мені, з установкою на мій москвич, якщо ви хочете купити тільки диски:) Продаю зі сльозами на очах! Сподіваюся потрапить у добрі руки.
