- 141 тис. км
- Маньківка
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані на свій вік, сів і поїхав, ГБО вписане в тех.паспорт. Гаражне зберігання. Всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані на свій вік, сів і поїхав, ГБО вписане в тех.паспорт. Гаражне зберігання. Всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані, усе працює, двигун сухий без підтікань. Недавно встановлено ГБО (тис 5 назад), але не вписане. Фаркоп. Працює кожна кнопка, світло, пічка, салон охайний. Рідний пробіг. Торг
продам азлк 2140. Встановлений газ та вписаний в тех паспорт. Замінений задній редуктор на скоросний, та КПП
Москвич 2140 • По вкладенням потребує переварки правого заднього ланжерона (є новий ) • На газу працює добре(газ вписаний )на бензині теж але треба почистить карбюратор • Стан все як на фото • Стоїть новий стартер, нові тормозні циліндри та нови вакуум. Повністю вимита система охолодження та залитий новий антифриз • Замінений бензонасос та електроклапан якій перекриває подачу бензину • Автомобіль переоформлюється, є контакти власника • В ідеалі не продаж а обмін з моєю доплатою
Всі питання по телефону.
Москвич 2141. Двигун 1.6 - 2106 На газу. 65 літрів балон тор. Не гнилий. Є моменты по кузову. Сидіння передні з іномарки. Висока, пружини не сівші. Пічка гріє. Центральный замок. (передні двері). Резина зимня в гарному стані. АКБ супер. Масло, антифриз замінено. Основні функции авто - Заводиться, їде. Тормоза, ручник, світло - все робоче Кпп п'ятиступка. Багажник на даху міцний Питання - телефонуйте Торг можливий Свіжа страховка. Дивитись на ДД. Бажано переоформлення
На продажі,автомобіль АЗЛК 2140,1986 року.ПЕРШИЙ ВЛАСНИК.Мотор не разу не розбирався,працює як на бензині так і на газу(є балон віддамо разом з ним)ГАЗ ВПИСАНИЙ. Із недоліків треба робити передні ланжерони,і передню балку. Були поміняні пороги. Вигляд на свої роки,Є ТОРГ!!!
Ц.З. Сигналка,гологени,прицепне.акб1рік(60Аадим.Або обмін.
Продам москвич на ходу газ без резина нормальна есть фаркоп находиться Нікопольський район с Павлопілля
Новий редукторний стартер. Гарна резина. Працює як на газу так і на бензині без зауважень
бензин 1.6 ледовські не на ходу сідушки бмв потребує поварки....давно не заводив але думаю що заведеться немає АКБ та бензини колеса треба накачати...салон потребує догляду ....немає задніх сідушок
Повністю на ходу. Газ- бензин. Газ не вписаний, але коли встановлювали папір про встановлення дали. Замінена вихлопна система (нова), замінений вакуум (новий). Переоформлення.
Продам Москвич на ходу Газ/Бензин стан задовільний але є нюанси по кузову потрібно підварити,в нагрузку накину запчастини та АКБ 100А, немаю коли ним займатись
опис відсутній
