- 120 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в состоянии (сел поехал) мотор после кап ремонта. Ходовая после капремонта
Як що не в мережі, пишіть на Viber WhatsApp цікавить обмін з нашою доплатою до 3000 $ Гарний стан на свої роки, не ржава, перефарбована роки 3 тому, салон в дуже гарному стані.
Продам москвич в хорошому бойовому стані, кузов цілий мотор норм без нарікань коробка передач 5 Ступка всі питання по телефону
Велика кількість запчастин Уся детальна інформація за номером
У продажі автомобиль АЗЛК люкс SL 1500. Автомобіль у гарному стані сів поїхав ,все працює по документам порядок ,повне переоформлення питань нема , Автомобіль довгий час у одного власника .м'який в ходу ,мотор обслужений в системі тосол . Новий редукторний стартер замінений карбюратор . Авто сів поїхав заводиться з півоберту встановлений новий АКБ. Кому цікаво телефонуйте.
Сів поїхав. Новий АКБ, хороша гума, хороша акустика. Не гнилий, днище пороги цілі. Коробка 5 ступінчаста (Фиат). Фаркоп. Мотор працює добре тихо і рівно, масло не бере.
Машина повністю на ходу, не гріється і не глохне. Було замінено бензобак, стартер, радіатор та патрубки системи охолодження, розширювальний бачок, блок запобіжників (під євро запобіжник), задні гальмівні колодки та усі гальмівні шланги, тросики щеплення та газу, ремінь генератора. Також перебрана ходова. Замінено передні стійки, опорні підшипники та шарові.
В 20-му році були переварені пороги та поварені днище покрашений теж в 20-му році днище пороги повністю живі оброблені цієї осені був замінений антифриз масло тормозні колодки по кругу задні тормозні циліндри обслужені передні супорта заміна масла в коробці та мосту коробка п'ятиступка fiat газ друге покоління новий редуктор балон 52 л салінблоки стоять нива в липні місяці міняли шарові та рульова трапеція в грудні була заміна щеплення нова корзина вижимний та диск. Титанові диски оригінальні з мазди. Машина кожного дня на ходу заводиться в будь-який мороз. 22-му році робився капітальний ремонт двигуна вкладиші 025 нові клапана нові кольца нові гільзи. Машина не димить не троїть. Розхід газу змішаний 10-12 л . Передні сідушки opel. Машина в мене з 14-го року до того була в тестя. Якщо потрібно можливе переоформлення. Страховка до серпня місяць. Можна писати на viber.
