- 144 тис. км
- Южноукраїнськ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
В гарному стані, не ржавий,дно лужоне.в дтп не був,рідна краска,документи в порядку)звертайтесь по тел:
В гарному стані, не ржавий,дно лужоне.в дтп не був,рідна краска,документи в порядку)звертайтесь по тел:
Продам Москвич ІЖ-2140, 1984 року випуску Автомобіль у хорошому стані. Кузов у рідній фарбі — не фарбувався, без маскування та прихованих робіт. Колір — білий. Технічний стан: двигун у хорошому робочому стані, можливо рідний пробіг, замінені масло, антифриз, фільтр встановлено новий акумулятор технічно повністю справний працює все, включно з ручним гальмом встановлено ГБО Документи: можливий будь-який тип переоформлення облік — Дніпропетровський Авто живе, доглянуте, без прихованих проблем. Добрий варіант як для щоденної їзди, так і для поціновувачів класики.
На свій вік автомобіль у хорошому стані, за час експлуатації було виконано багато робіт та замінено чимало деталей. У багажнику встановлено дно під запасне колесо від ВАЗ 2110 та круглий газовий балон, завдяки чому залишилося більше корисного місця для вантажів. Двигун обслуговувався вчасно: використовувалося тільки масло XADO, заміна проводилася регулярно. Залитий якісний антифриз. Встановленнo КПП FIAT, п'ятиступінчата. По ходовій та гальмівній системі:замінені передні гальмівні колодки;замінені гальмівні шланги;перебрані супорти;замінені рульові наконечники. По кузову:днище повністю ціле та без дірок;є незначні рижики по кузову зовні, але без наскрізної корозії. Автомобіль на свіжій реєстрації, з переоформленням. Газове обладнання встановлене та справно працює, але в техпаспорт не вписане. Авто на впевненому ходу, вкладень «на сьогодні» не потребує. Торг біля автомобіля.
Продам Москвич 2140 газ бензин працює як на газу так і на бензині з документами порядок можна переоформити також цікаве обмін на ваз
Авто ексклюзив єдине в світі повністю на ходу надійний помічник в господарстві високий кліренс дешеве в обслуговувані деталі по телефону
Продаю свою пчёлку, под капотом практически все новое. Едет очень бодро, для москвича. Полный кап. ремонт (4000 км). Всё вовремя менялось, очень ухоженная. Пару вопросов по покрасу, в ДТП НЕ участвовала. Продажа на заводских дисках, с новой резиной. Торг на покраску. Вопросы по телефону
Седан. Не їздить уже 3 роки. Гаражне зберігання. Новий акумулятор. Пороги і днище проходили антикорозійну обробку (давно - орієнтовно 2000 рік) Є антифриз і масло на заміну після простою. Заводиться. Іздив автомобілем у межах гаражу (1,5 вперед, назад). Недоліки викладені на фото: - є сліди корозії по кузову; - протікає охолоджуюча рідина на зливному крані,який куплений і потребує заміни; - кріплення стабілізатора до кусова з однієї сторони перержавіло і потребує зварювальних робіт; - за праву задню ресору було зауваження від автоексперта, але я особисто не вважає це проблемою. Ресора також є в наявності. Документи в наявності. Я - власник. Продаж - лише з переоформленням. Страховку - не оформлював.
Автомобіль на ходу, потребує невеликих кузовних робіт, газ бензин. Деталі за телефоном.
Новий АКБ, залито незамерзаючий охолоджувальний розчин(не вода), стоїть додатковий фільтр на очистку пального. Автомобіль в хорошому стані. Є техпаспорт Української реєстрації. Додаткові питання пишіть на Viber
