- 71 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Стан задовільний. Телефонуйте за будь-якими питаннями!
Автомобіль в хорошому технічному стані, не потребує витрат та фінансових вкладень. Сів і поїхав.
Продам авто. З документами все добре. Торг.
Автомобіль продається на рідних 14-х дисках. На цих сфотографовано для розуміння, як Москвич може виглядати на 16-х колесах. Продам АЗЛК Москвич 2141 в хорошому робочому стані,сів і поїхав,1988 року випуску,кузов хороший,двері закриваються добре не провислі,нові дефлектори на двері та дзеркала в колір,хороший акумулятор,встановлена нова магнітола з висувним сенсорним 7" дисплеєм + 4 динаміки,салон чистий,нова задня полиця,пічка з доп помпою гріє добре,двигун в нормі оливу не їсть,запускається в - 10,15,карб Solex,свіже олива та фільтри,кпп 4х ступка,електронне запалювання,гальма хороші,ходова в нормі,стоїть фаркоп,встановлено ГБО,встановлено новий електро бензо насос,працює як на бензині так і на газу,витрата нормальна.Можна переоформити,за бажанням. 30.12.2024 - Заміна свічок (Bosch),проводів,газового та повітряного фільтра,дозатора і регулювання газу. 21.01.2025 - Регулювання клапанів та підтяжка ланцюга ГРМ.
Поварений, замінені пороги та підсилювачі порогів, переобраний двигун, карбюратор Солекс, замінені сайлентблоки, шарові, гальмівні шланги
Терміново продам мотор коробка ходовква треба підробити акумулятора нема документи в нормі по кузові є царини ржавчіни мятини довго стояв документи в нормі детальніше по Телефону торг можливий обмін терміново
Продам АЗЛК москвич 2141 стан хороший не гнилий кузов оброблений в авто багато чого поміняно робив для себе нова гума + комплект зимової гуми всі питання по телефону
Продам Москвич 412 — на ходу, в хорошому стані для свого року, треба поміняти тросик для багажника, а так все добре, дзвоніть коли вам зручно! Авто їде бодро, мотор працює рівно, запускається без проблем. Коробка не вибиває, передачі вмикаються нормально. Пічка, світло, поворотники — працюють. Кузов живий, без гнилі, виглядає акуратно. Пороги мають незначні моменти. Салон в нормальному стані. з документів все присобі, страховка, тех паспорт і доручення. (торг присутній)
Авто в гарному стані , все працює. Гума зимова. Сигналізація. Музика. Іржі немає взагалі. Тонування, салон не пожертий та не прокурений. 1500 км назад зробив повне ТО , встановив новий акумулятор. Авто заводиться та їде в любу погоду з пів оберту, карбюратор налаштований та залитий червоний антіфриз , багажник з кнопки відкривається. Розумний торг біля авто. Я власник , переоформлення обов'язково.
Продаю ,раритетне авто ,друге в Україні саме 1958 року,одна із 7 тисяч випущених,авто на ходу!!
Дуже збережений стан. Машина на мені. Любий вид оформлення. Кузов на 4.8 з 5. На повному бойовому ходу. Бак, паливна магістраль, система охолодження, антифриз, акумулятор, страховий поліс все Нове. Сів і поїхав. На холостому працює ідеально. Всі замки працюють. Машина працює, свою роботу цілком виконує.Є питання, телефонуйте. Гарний варіант для ЗСУ. Слава Україні!!!
