- 19 тис. км
- Ужгород
- Бензин
- Ручна / Механіка
АЗЛК 2141 1990г. Гаражное хранение. Состояние на фото. На ходу, заводится с пол оборота. На СМС и Вайбер не отвечаю! ТОЛЬКО ТЕЛЕФОН!!! Сниму с учета. ЦЕНА БЕЗ ТОРГА!!! + 2 зимних колеса. Все подробности расскажу по телефону. Удачных покупок!
Продам москвич 2140. Зберігався в гаражі. Двигун новий. Документи вповному порядку, спадщина. В гаражі стояв 10-12 років. Необхідно налаштувати запалювання та акумулятор відсутній. Розумний торг може бути у копота. Пробіг дійсний як він є. На новому двигуні майже не їздили.
Авто на ходу, гаражне зберігання, один власник.Залишилось в спадок. Детальна інформація за телефоном.
Москвич АЗЛК 2140 1978 р.в. Перший власник. Техпаспорт, сервісна книжка. Гаражне зберігання. Багато оригінальних запчастин. Рідна фарба. Автомобіль у доглянутому та збереженому стані. Користувався активне. Сів і поїхав. Нещодавно замінено: Циліндр зчеплення, вижимний підшипник Прохання обмін не пропонувати Чистий продаж Торг біля автомобіля Телефон для спілкування
Двигун в гарному стані, акумулятор новий, кузов цілий, гума гарна. Є прицепне і багажник. Машина дуже гарна.
Продам трудяжку москалика від власника.Газ установлений і врисаний, АКБ 3 й рік, резина ізнос 10%, балон 50 літрів.Нюанси присутні по ходовій і по кузову але незначні.Прожажа за непотрібністю, купили інше авто.Міст сухий, не з вие, коробка не вибивае.Фаркоп присутній, на рисорах височенька,видно на фото.Тел
Продаю свою пчёлку, под капотом практически все новое. Едет очень бодро, для москвича. Полный кап. ремонт (4000 км). Всё вовремя менялось, очень ухоженная. Пару вопросов по покрасу, в ДТП НЕ участвовала. Продажа на заводских дисках, с новой резиной. Торг на покраску. Вопросы по телефону
Робився капітальній ремон двигуна 12000км тому. Стан сів поїхав, треба трішки підкрасити деякі деталі. Інше за номером телефону ??????????. А також продаж з переоформленням.
Продам Москвич не гнилий, коробка та мотор – вогонь, стан для його року відмінний. Більш детально за тел. Максим
Продам автомобіль Москвич 2140 пороги і днище не варене.двигун масло не бере є газова установка ну невписана колеса на 14. Я другий хазяїн.всі питання по телефону.звоніть на смс не відповідаю.
Авто зараз не на ходу потрібно налаштувати карбюратор і замінити циліндрик на щеплення і буде на ходу.Всі питання на вайбер/телеграм/WhatsApp.Торг на каву біля капоту.На обмін дорожче ціна зазначена для продажу.Можлива доставка авто по Чернівцькій області після передоплати на паливо.
Продам апарат мотор 1.8 в мотор вкладено дуже багато грошей облекчоний маховик коленвал розточений коробка 5 Ступка на хороших тітанах кузов поварений потрібно покрасить по бажаню Головна проблема пробило прокладку ГБЦ. Можливий обмін
