- 67 тис. км
- Косів
- Бензин
- Ручна / Механіка
Один власник. Авто в дуже гарному стані, без ДТП. На повному ходу. Зберігався автомобіль в гаражі. Невеликий пробіг. Експортний варіант.
Авто на впевненому ходу. Запускається з пів оберту Двигун та коробка після капремонту. Замінено комплект щеплення Коробка- 5ступка,всі передачі вмикаються рівно Електроне запалення Центральний замок+ сигналізація Реальному покупцю гарний торг біля капоту По домовленості можливий пригон в інший регіон Детальніше по телефону
На ходу! Їзде! Один власник, покупали новим, новий номер бо переоформлювали на бабусю, коли діда не стало. Весь час стоїть, згніє якщо не заберуть. Дивитися можна на парусі, торг можливий, не по телефону. Технічно: нова система охолодження, а саме, нові патрубки, помпа, термостат, прокладки, подводка до термостату металева, крани, ремень. Промита система охолодження. Новий бензонасос. Ізде, заводиться, без проблем. Віддам нове масло, купа всяких штук які знайдете в гаражі та «нові» крила
Машина у відмінному стані, спочатку двигун був УЗАМ-331.10 об'ємом 1.5л, згодом був встановлений заводський комплект двигуна УЗАМ-3318 об'ємом 1.8л. Після встановлення нового комплекту, в який входили нові: колінвал, гільзи, поршні, головка з розподільним валом, машина проїхала десь 50 тис. км. Двигун зараз в ідеальному стані. Встановлено: - ГБО - Мікропроцесорна система запалювання - Вакуумний підсилювач і ГТЦ від 2110 - Генератор 21214 120А - Редукторний стартер - Сигналізація - Центральний замок - Електричні склопідйомники передніх вікон - Інтелектуальна дотяжка передніх вікон Sheriff PWM-200 - Вібро- та шумоізоляція кузова та дверей - Підготовка під динаміки + динаміки в передні двері - Бокові дзеркала з електроприводом та підігрівом BMW - Розширювальний бачок Ауді + кришка - Вихлопна система зроблена під авто + встановлена гофра - Дверні шплінти Opel GM 90518425 - Підігрів передніх сидінь Кузов і підвіска: - Диски Kosei H1 R15 4x108 ET38 + Шини 205х60 - Поліуретанові втулки переднього стабілізатора - Поліуретанові сайлентблоки - Посилені задні пружини зі змінним кроком - Нові тюнінговані бампери - Фарбування авто 2020 р. - Тонування всіх стекол, крім лобового спереду - 15%, ззаду - 5% - Нове лобове скло Замінено: - Усі ущільнювачі дверей і вікон - Усі амортизатори, кульові опори - Кінцевики рульових тяг - Комплект зчеплення Hahn Schmidt - Масло трансмісійне ELF Tranself TypeB GL-5
Продам москаля і ще купа запчастин ( можна скласти ще одного ) . Один власник , гаражне зберігання . Батько пару років тому їздив на ньому . Кузов не гнилий, оброблений . Заводиться , робить , передачі на заглушеному включаються , а на робочому не хочуть . Напевно треба робити якісь регулювання - я не маю часу морочитись , та й не розуміюсь на тому . До послуг покупця - мій гараж з ямою та інструментами для оглядин і невеликого ремонту . Продаж терміновий із переоформленням .
Продам Москвич 400 кабріолет, двигун 1.2 жигулевський ставився новий, пробіг 600 км, документи впорядку, вписано що це кабріолет, кузов в ідеалі оброблений, любий вид переоформлення, авто для справжнього колекціонера, всі питання по телефону, місто Біла Церква!
Продам Москвич 412 — на ходу, в хорошому стані для свого року, треба поміняти тросик для багажника, а так все добре, дзвоніть коли вам зручно! Авто їде бодро, мотор працює рівно, запускається без проблем. Коробка не вибиває, передачі вмикаються нормально. Пічка, світло, поворотники — працюють. Кузов живий, без гнилі, виглядає акуратно. Пороги мають незначні моменти. Салон в нормальному стані. з документів все присобі, страховка, тех паспорт і доручення. (торг присутній)
Авто в гарному стані , все працює. Гума зимова. Сигналізація. Музика. Іржі немає взагалі. Тонування, салон не пожертий та не прокурений. 1500 км назад зробив повне ТО , встановив новий акумулятор. Авто заводиться та їде в любу погоду з пів оберту, карбюратор налаштований та залитий червоний антіфриз , багажник з кнопки відкривається. Розумний торг біля авто. Я власник , переоформлення обов'язково.
Дуже збережений стан. Машина на мені. Любий вид оформлення. Кузов на 4.8 з 5. На повному бойовому ходу. Бак, паливна магістраль, система охолодження, антифриз, акумулятор, страховий поліс все Нове. Сів і поїхав. На холостому працює ідеально. Всі замки працюють. Машина працює, свою роботу цілком виконує.Є питання, телефонуйте. Гарний варіант для ЗСУ. Слава Україні!!!
