- 60 тис. км
- Старий Самбір
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина по кузову потребує зварювальних робіт і покраски. Мотор ,коробка,міст добрі.
продається вживаний Москвич 2141
Москвич на ходу, все стекла рідні в заводі. Є вогнища корозії. Двигун працює як годинник. В іншому повністю комплектний.
Цікавить обмін на вантажівку( 5 тонник).Не пропонуйте обмін,якщо не готові приїхати.Краще телефонуйте!!Автомобіль після реставрації, на яку пішло три роки.Ходовая оригінал, литі диски встановлені через перехідники.Мотор М408 (вписаний в техпаспорт). З автомобілем віддаю передній диван, мотор 401, рідні колеса з ковпаками і багато запчастин.Любий вид переоформлення.Е фото до реставраціі.Відео огляд авто можу скинути на Вайбер.
Продам Обмін на мото 200+кубів Авто в хорошому стані Двигун ходова в гарному стані Кузов без гнилі З мінусів. Нема гальм(головний треба рестав.) Треба відрегулювати кулісу (рано вмикає) Лакофарбові нюанси. Авто запускається без проблем.
Авто в гарному стані. Оновлювалась фарба. Технічно справне, нова літня гума, в ДТП не був, новий акб.,гаражне зберігання. Центральный замок, сигналізація, сабвуфер.
продам азлк 2140. Встановлений газ та вписаний в тех паспорт. Замінений задній редуктор на скоросний, та КПП
Всі питання по телефону.
Продам 2141, 1.5 бензин карбюратор.машина 1989року випуску В користуванні 2.5 роки в одних руках, машина на ходу кожен день . По мотору все гаразд , працює добре ,6 тисяч назад була замінена прокладка мотора, замінена помпа . Масло та антифріз мінялись 1000 км назад .Замінені задні амортизатори та сайленблоки , також замінені сайленблоки спереду . Непрацює спідометр тому що потрібно замінити трос спідометра. Стоїть хороша музика (в подарунок самбуфер та підсилювач , потрібно замінити дроти на підсилювач).На свої роки машина дуже комфортна . торг присутній. 500 доларів навіть не пропонуйте.
Продам Москвич на ходу Газ/Бензин стан задовільний але є нюанси по кузову потрібно підварити,в нагрузку накину запчастини та АКБ 100А, немаю коли ним займатись
Продаю власний автомобіль, я другий власник. Двигун 1,5 бензин, газ ніколи не стояв. Акумулятор Duracell. Пробіг рідний на повному ходу. Є косметичні питання та сліди експлуатації. Без ДТП. В сім'ї декілька машин, це безвідмовна трудяга, але зараз займає місце. Торг реальний біля капота. Продаж через переоформлення.
Авто на ходу, колеса в хорошому стані, кузов не гнилий, оброблений. детальніше за телефоном
